www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BIEGU NA ORIENTACJĘ 23/04/2008


W minioną niedzielę w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w Biegach na Orientację na dystansie klasycznym.
Zawodnicy UKS-u Jedynka Jastrzębie medalu nie zdobyli, ale zajęli kilka miejsc w czołowej 'dzisiątce'.

Wyniki:

Kategoria K-10N (dystans - 2 km, 6 PK)
1. Aleksandra Oleszek (UKS Azymek Zdzieszowice)
2. Magdalena Repak (UKS Azymek Zdzieszowice)
3. Martyna Thier (SP-18 Zabrze)
...
8. Paulina Mrózek (UKS Jedynka Jastrzębie)

Kategoria K-12 (dystans - 2,1 km, 6 PK)
1. Martyna Lamorska (UKS Kometa Gliwice)
2. Karolina Nocek (UKS Azymek Zdzieszowice)
3. Kinga Pietkiewicz (UKS Kometa Gliwice)

Kategoria K-14 (dystans - 2,9 km, 8 PK)
1. Izabela Kasza (UKS Reflex Rybnik)
2. Roksana Wojtynek (UKS Azymek Zdzieszowice)
3. Daniela Maliszewska (UKS Kometa Gliwice)

Kategoria K-16 (dystans - 4,0 km, 11 PK)
1. Angelika Okła (UKS Kometa Gliwice)
2. Barbara Sanocka (UKS Kometa Gliwice)
3. Justyna Sułkowska (UKS Reflex Rybnik)

Kategoria K-18 (dystans - 4,6 km, 13 PK)
1. Aleksandra Kozak (UKS Azymek Zdzieszowice)
2. Dominika Muszer (UKS Reflex Rybnik)
3. Justyna Lutecka (UKS Kometa Gliwice)

Kategoria K-20 (dystans - 5,0 km, 14 PK)
1. Anita Nowakowska (UKS Kometa Gliwice)
2. Marta Malarz (MUKS Gliwice)

Kategoria K-21 (dystans - 5,0 km, 14 PK)
1. Monika Grzesik (UKS Kometa Gliwice)
2. Malwina Wysocka (UKS Kometa Gliwice)
3. Olga Wysocka (UKS Kometa Gliwice)

Kategoria K-40 (dystans - 4,0 km, 11 PK)
1. Urszula Dębska (niezrzeszona)
2. Teresa Bucholc (Takino Tarnowskie Góry)


Kategoria M-10M (dystans - 2,0 km, 6 PK)
1. Mateusz Pytlarz (SP-18 Gliwice)
2. Bartosz Pawlik (SP-18 Gliwice)
3. Grzegorz Gajewski (SP-18 Gliwice)

Kategoria M-12 (dystans - 2,7 km, 6 PK)
1. Krzysztof Donczew (UKS Azymek Zdzieszowice)
2. Wojciech Pondo (UKS Kometa Gliwice)
3. Damian Sarosiek (UKS Kometa Gliwice)

Kategoria M-14 (dystans - 3,2 km, 9 PK)
1. Sandro Okła (UKS Kometa Gliwice)
2. Tomasz Chodoła (UKS Kometa Gliwice)
3. Łukasz Szymkowiak (UKS Kometa Gliwice)
...
10. Mateusz Czarnecki (UKS Jedynka Jastrzębie)
18. Andrzej Młyński (UKS Jedynka Jastrzębie)

Kategoria M-16 (dystans - 4,0 km, 12 PK)
1. Michał Ptak (UKS Azymek Zdzieszowice)
2. Bartosz Prajsnar (MUKS Gliwice)
3. Wiktor Brożyński (UKS Fram Chorzów)

Kategoria M-18 (dystans - 4,9 km, 13 PK)
1. Wojciech Latała (UKS Reflex Rybnik)
2. Rafał Stańczyk (UKS Kometa Gliwice)
3. Tomasz Dawidziuk (UKS Reflex Rybnik)
...
6. Piotr Kowalkowski (UKS Jedynka Jastrzębie)

Kategoria M-21 (dystans - 5,7 km, 14 PK)
1. Mirosław Dzik (MUKS Gliwice)
2. Jan Zdanowicz (UKS Kometa Gliwice)
3. Michał Wojarski (WKS Wawel Kraków)
...
10. Rafał Mastela (UKS Jedynka Jastrzębie)

Kategoria M-40 (dystans - 4,3 km, 12 PK)
1. Wojciech Pędowski (MUKS Gliwice)
2. Adam Hyjek (UKS Azymek Zdzieszowice)
3. Henryk Lebek (Takino Tarnowskie Góry)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności