www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚLĄSKA NA ŚREDNIM DYSTANSIE 30/09/2008


W sobotę, 27 września w Rybniku odbyły się Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym biegu na orientację.
Nasi zawodnicy trzykrotnie zajmowali miejsca na podium. W grupie K10R druga była Krysia Mastela podobnie jak w kategorii Open mężczyzn Rafał Mastela (oboje UKS Jedynka Jastrzębie).
Na najniższym stopniu podium w kategorii M10N stanął uczeń Szkoły Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu Zdroju, Kamil Kobyłecki.

Wyniki:

Kategoria K10 R - dystans 2000-2950 m

1Wiktoria SobocikSP-2 Rybnik0:19.11
2Krystyna MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:21.01
3Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice0:22.12


Kategoria K10 N - dystans 2000-2950 m

1Aleksandra OleszekUKS Azymek Zdzieszowice0:16.06
1Lilia PoradaUKS Reflex Rybnik0:16.06
3Magdalena RepakUKS Azymek Zdzieszowice0:17.36
.
6Paulina MrózekUKS Jedynka Jastrzębie0:30.50


Kategoria K12 - dystans 1950 m

1Aleksandra SzymaindaUKS Azymek Zdzieszowice0:16.42
2Kinga PawłowskaUKS Kometa Gliwice0:22.05
3Sylwia MaliszewskaUKS Kometa Gliwice0:25.04
4Anna OsiadaczUKS Jedynka Jastrzębie0:26.54
.
6Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie0:29.41


Kategoria K14 - dystans 3130 m

1Izabela KaszaUKS Relfex Rybnik0:36.13
2Roksana WojtanekUKS Azymek Zdzieszowice0:44.02
3Magdalena OżgaUKS Azymek Zdzieszowice0:49.57
.
6Kinga HarasymiukUKS Jedynka Jastrzębie0:29.41


Kategoria K16 - dystans 3750 m

1Justyna SułkowskaUKS Reflex Rybnik1:00.24
2Agnieszka PietrasUKS Reflex Rybnik1:17.18
3Michalina SojkaUKS Reflex Rybnik1:23.35


Kategoria K18 - dystans 3770 m

1Dominika MuszerUKS Relfex Rybnik0:51.00
2Marcelina JasiukajćHKBnO Tychy1:10.56
3Dorota DębskaHKBnO Tychy1:22.57


Kategoria K20 - dystans 4450 m

1Anita NowakowskaUKS Kometa Gliwice0:48.04
2Aleksandra MencelUKS Reflex Rybnik0:53.58


Kategoria K21 - dystans 4450 m

1Malwina WysockaUKS Kometa Gliwice0:33.51
2Monika GrzesikUKS Kometa Gliwice0:43.33
3Irena JanasMUKS Gliwice0:53.29



Kategoria M10 R - dystans 2000-2950 m

1Bartłomiej DziedzinaUKS Reflex Rybnik0:18.39


Kategoria M10 N - dystans 2000-2950 m

1Mikołaj SemakUKS Azymek Zdzieszowice0:15.54
2Patryk WosiekUKS Kometa Gliwice0:17.48
3Kamil KobyłeckiSP-20 Jastrzębie0:19.39
4Krystian SzmajduchUKS Jedynka Jastrzębie0:28.38
.
11Szymon AntończakUKS Jedynka Jastrzębie0:35.21
18Sebastian SekitaUKS Jedynka Jastrzębie1:18.59


Kategoria M12 - dystans 2300 m

1Szymon SzmajdaUKS Kometa Gliwice0:25.19
2Wojciech PondoUKS Kometa Gliwice0:27.18
3Patryk LewandowskiUKS Kometa Gliwice0:28.25
.
5Jarosław BargielUKS Jedynka Jastrzębie0:35.27
8Damian SchmidtUKS Jedynka Jastrzębie1:03.41
-Szymon PlutaUKS Jedynka JastrzębieNK
-Maciej PytelUKS Jedynka JastrzębieNK
-Szymon KaszyńskiUKS Jedynka JastrzębieNK
-Rafał SchmidtUKS Jedynka JastrzębieNK


Kategoria M14 - dystans 3470 m

1Łukasz GajdaUKS Azymek Zdzieszowice0:44.02
2Sandro OkłaUKS Kometa Gliwice0:45.26
3Rafał WinklerZS Gogołowa0:48.41
.
5Mateusz CzarneckiUKS Jedynka Jastrzębie1:03.24


Kategoria M16 - dystans 4600 m

1Piotr SkorupaMUKS Gliwice0:48.14
2Bartosz PrajsnarMUKS Gliwice0:49.53
3Mateusz BekasUKS Reflex Rybnik0:54.20
.
-Kamil MusiołUKS Jedynka JastrzębieNK


Kategoria M18 - dystans 4980 m

1Wojciech LatałaUKS Relfex Rybnik0:44.55
2Marcin FalejczykMUKS Gliwice0:45.48
3Rafał StańczykUKS Kometa Gliwice0:51.08
.
-Piotr KowalkowskiUKS Jedynka JastrzębieNK
-Artur BogusZSZ Jastrzębie ZdrójNK
-Piotr PietrzykZSZ Jastrzębie ZdrójNK
-Tadeusz SpyrkaZSZ Jastrzębie ZdrójNK


Kategoria M21 - dystans 4450 m

1Mirosław DzikUKS Kometa Gliwice0:31.48
2Rafał MastelaUKS Jedynka Jastrzębie0:35.48
3Krzysztof WojarskiMUKS Gliwice0:38.13
.
PK (12)Cezary MajewskiZSZ Jastrzębie Zdrój1:03.47




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności