www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VI GRAND PRIX LOTNA 02/10/2012


Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie w VI Grand Prix Lotna, zawodach zaliczanych do klasyfikacji Euroregionalnej Ligi Biegów na Orientację, które rozegrano w miniony weekend w Zdzieszowicach.

W sobotnim biegu sprinterskim zwycięstwa odnieśli Jarosław Borgieł i Krzysztof Bodzek, a dzień później na dystansie klasycznym najlepsi okazali się Kinga Harasymiuk, Krzysztof Bodzek oraz Grzegorz Pipiro.



Wyniki:


Dystans sprinterski (29.09.2012)


Kategoria K-10 - dystans: 0,8 km / 8 PK

1 Wiktoria Czekała UKS Lotna Zdzieszowice 0:08.32
2 Karolina Dammfeld UKS Lotna Zdzieszowice 0:08.42
3 Julia Stasiak UKS Azymek Zdzieszowice 0:09.31
4 Julia Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:10.02


Kategoria K-12 - dystans: 1,0 km / 10 PK

1 Maja Kołtun UKS Lotna Zdzieszowice 0:06.32
2 Weronika Sulikowska UKS Lotna Zdzieszowice 0:07.17
3 Klaudia Kopa UKS Lotna Zdzieszowice 0:08.02
. ... ... ...
7 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:08.49
9 Patrycja Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:10.14


Kategoria K-14 - dystans: 1,6 km / 15 PK

1 Paulina Oleśniewicz LUKS Azymek Zdzieszowice 0:10.23
2 Liliana Porada UKS Reflex Rybnik 0:10.48
3 Sabina Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:10.50


Kategoria K-16 - dystans: 1,7 km / 18 PK

1 Aldona Bogucka LUKS Azymek Zdzieszowice 0:09.28
2 Aleksandra Szymainda LUKS Azymek Zdzieszowice 0:10.14
3 Kinga Harasymiuk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:10.50
. ... ... ...
7 Anna Osiadacz UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:12.43


Kategoria K-18 - dystans: 1,7 km / 18 PK

1 Izabela Kasza UKS Reflex Rybnik 0:09.19
2 Magdalena Ożga LUKS Azymek Zdzieszowice 0:11.55
3 Ilona Olszówko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:13.27


Kategoria K-35 - dystans: 1,7 km / 18 PK

1 Agnieszka Biolik UMTS Warszawa 0:10.13
2 Joanna Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:12.27


Kategoria M-10 - dystans: 0,8 km / 8 PK

1 Piotr Czech LUKS Azymek Zdzieszowice 0:06.26
2 Emil Biolik UMTS Warszawa 0:07.21
3 Piotr Obstoj UKS Lotna Zdzieszowice 0:07.44
. ... ... ...
7 Błażej Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:16.15


Kategoria M-12 - dystans: 1,0 km / 10 PK

1 Damian Hyła LUKS Azymek Zdzieszowice 0:07.00
2 Adam Obstoj UKS Lotna Zdzieszowice 0:07.01
3 Jakub Gojło LUKS Azymek Zdzieszowice 0:07.45
4 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:09.07
5 Krzysztof Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:09.20
. ... ... ...
9 Wiktor Nowakowski UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:15.14


Kategoria M-16 - dystans: 1,9 km / 18 PK

1 Jarosław Borgieł UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:08.36
2 Jakub Jaroszek MUKS Gliwice 0:09.01
3 Marcin Pasek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:09.26


Kategoria M-18 - dystans: 1,9 km / 18 PK

1 Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:08.36
2 Łukasz Gajda LUKS Azymek Zdzieszowice 0:08.49
3 Adam Ratuszniak LUKS Azymek Zdzieszowice 0:09.09
4 Błażej Wita UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:13.59


Kategoria M-35 - dystans: 1,9 km / 18 PK

1 Krzysztof Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:09.09
2 Rafał Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:09.30
3 Grzegorz Biolik UNTS Warszawa 0:09.40
. ... ... ...
5 Artur Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:11.51
6 Łukasz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:14.58


Kategoria Open - dystans: 1,6 km / 15 PK

1 Adam Marszałkowski SP-1 Gorzyce 0:11.17
2 Elżbieta Gidel UKS Lotna Zdzieszowice 0:15.18
3 Grzegorz Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:16.09
4 Aleksandra Surowy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:17.08
5 Weronika Złak UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.05
6 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:23.32




Dystans klasyczny (30.09.2012)


Kategoria K-10 - dystans: 0,8 km / 5 PK

1 Karolina Dammfeld UKS Lotna Zdzieszowice 0:12.12
2 Julia Ogórczak UKS Lotna Zdzieszowice 0:14.18
3 Julia Stasiak UKS Azymek Zdzieszowice 0:15.52
. ... ... ...
5 Julia Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:25.21


Kategoria K-12 - dystans: 1,1 km / 7 PK

1 Aleksandra Łakomska UKS Lotna Zdzieszowice 0:16.06
2 Karolina Oleśniewicz UKS Lotna Zdzieszowice 0:17.44
3 Zuzanna Dróżdż UKS Lotna Zdzieszowice 0:18.04
. ... ... ...
7 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:21.30
12 Patrycja Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:28.16


Kategoria K-14 - dystans: 1,6 km / 10 PK

1 Liliana Porada UKS Reflex Rybnik 0:23.00
2 Paulina Oleśniewicz LUKS Azymek Zdzieszowice 0:23.39
3 Angelika Tomaszczyk LUKS Azymek Zdzieszowice 0:23.48
4 Sabina Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:25.47


Kategoria K-16 - dystans: 2,0 km / 13 PK

1 Kinga Harasymiuk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:26.36
2 Aldona Bogucka LUKS Azymek Zdzieszowice 0:30.41
3 Justyna Dzik MUKS Gliwice 0:33.54
. ... ... ...
5 Anna Osiadacz UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:36.43


Kategoria K-18 - dystans: 2,0 km / 13 PK

1 Izabela Kasza UKS Reflex Rybnik 0:26.37
2 Ilona Olszówko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:48.52


Kategoria K-35 - dystans: 2,0 km / 13 PK

1 Agnieszka Biolik UMTS Warszawa 0:31.10
2 Joanna Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:37.37


Kategoria M-10 - dystans: 0,8 km / 5 PK

1 Piotr Czech LUKS Azymek Zdzieszowice 0:11.52
2 Emil Biolik UMTS Warszawa 0:13.27
3 Mirosław Gondek UKS Reflex Rybnik 0:16.00
. ... ... ...
10 Błażej Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:24.12


Kategoria M-12 - dystans: 1,1 km / 7 PK

1 Damian Hyła LUKS Azymek Zdzieszowice 0:14.03
2 Adam Obstoj UKS Lotna Zdzieszowice 0:21.24
3 Szymon Lipiec UKS Lotna Zdzieszowice 0:23.49
4 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:26.21
. ... ... ...
8 Wiktor Nowakowski UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:36.26
9 Krzysztof Tomamek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:41.48


Kategoria M-16 - dystans: 3,0 km / 15 PK

1 Jakub Jaroszek MUKS Gliwice 0:30.51
2 Jarosław Borgieł UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:31.29
3 Marcin Pasek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:32.49


Kategoria M-18 - dystans: 3,0 km / 15 PK

1 Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:23.25
2 Łukasz Gajda LUKS Azymek Zdzieszowice 0:36.45
3 Adam Ratuszniak LUKS Azymek Zdzieszowice 0:47.23
4 Błażej Wita UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:57.04


Kategoria M-21 - dystans: 3,0 km / 15 PK

1 Mateusz Kozak LUKS Azymek Zdzieszowice 0:25.18
2 Piotr Skorupa MUKS Gliwice 0:25.59
3 Mirosław Dzik MUKS Gliwice 0:28.40
. ... ... ...
5 Paweł Masztalski UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:34.40


Kategoria M-35 - dystans: 3,0 km / 15 PK

1 Krzysztof Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:30.55
2 Robert Porada UKS Relfex Rybnik 0:32.29
3 Grzegorz Biolik UNTS Warszawa 0:35.29
4 Rafał Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:35.45
5 Łukasz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:39.32
6 Artur Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:42.08


Kategoria Open - dystans: 1,6 km / 10 PK

1 Grzegorz Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:31.27
2 Iwona Dammfeld UKS Lotna Zdzieszowice 0:32.31
3 Adam Marszałkowski SP-1 Gorzyce 0:34.14
4 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:37.24
5 Weronika Złak UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:38.25
. ... ... ...
8 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:40.36




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności