www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZWYCIĘSTWA MARCINA PASKA I JAROSŁAWA BORGIELA 21/10/2012


Dwa zwycięstwa odnieśli zawodnicy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie w zawodach Euroregionalnej Ligi Biegów na Orietnację, które odbyły się wczoraj w Ostrawie.
W biegu sprinterskim w kategorii M-16 najlepszy okazał się Marcin Pasek, natomiast w biegu nocnym w tej samej kategorii wiekowej triumfował Jarosław Borgiel.


Wyniki:


Bieg sprinterski


Kategoria K-10 - dystans: 1,3 km / 13 PK

1 Kateřina Supiková TJ TŽ Třinec 0:09.53
2 Daniela Ciencialová TJ TŽ Třinec 0:10.04
3 Kateřina Bilková .TJ TŽ Třinec 0:10.43
. ... ... ...
6 Julia Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:11.52


Kategoria K-12 - dystans: 1,8 km / 13 PK

1 Magda Bruková TJ TŽ Třinec 0:10.27
2 Lenka Hájková POBO - přátelé OB Opava 0:10.39
3 Maja Kołtun UKS Lotna Zdzieszowice 0:10.49
. ... ... ...
11 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:15.06


Kategoria K-16 - dystans: 2,4 km / 17 PK

1 Markéta Sabelová TJ TŽ Třinec 0:13.20
2 Jana Vývodová SKOB Ostrava 0:15.13
3 Hana Fukalová OOB TJ Baník Ostrava 0:15.47
3 Kinga Harasymiuk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:15.47


Kategoria M-10 - dystans: 1,6 km / 12 PK

1 Adam Valík POBO - přátelé OB Opava 0:10.20
2 Marek Bialožyt TJ TŽ Třinec 0:11.16
3 Marek Haltof .TJ TŽ Třinec 0:11.29
. ... ... ...
8 Błażej Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:13.47


Kategoria M-12 - dystans: 3,0 km / 15 PK

1 Martin Kovářík TJ TŽ Třinec 0:11.30
2 Tomáš Valík POBO - přátelé OB Opava 0:11.37
3 Jakub Gojło LUKS Azymek Zdzieszowice 0:12.47
. ... ... ...
13 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.07
15 Krzysztof Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:21.06


Kategoria M-16 - dystans: 2,6 km / 22 PK

1 Ondřej Walach TJ TŽ Třinec 0:14.26
1 Marcin Pasek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:14.26
3 Jarosław Borgiel UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:14.46


Kategoria M-35 - dystans: 2,9 km / 24 PK

1 Martin Cienciala TJ TŽ Třinec 0:15.46
2 Tomáš Čech POBO - přátelé OB Opava 0:16.37
3 Milan Svěchota SKOB Ostrava 0:16.40
. ... ... ...
9 Rafał Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.31
16 Łukasz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:19.51
- Artur Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie DSQ


Kategoria K+MR - dystans: 1,6 km / 9 PK

1 Tomáš Kovářík TJ TŽ Třinec 0:10.26
2 Filip Cienciala TJ TŽ Třinec 0:10.36
3 Petra Bruková TJ TŽ Třinec 0:11.04
. ... ... ...
15 Hanna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:19.01


Kategoria P3 - dystans: 2,2 km / 20 PK

1 Vít Peterek . 0:14.23
2 Vojtěch Gruchala . 0:15.11
3 Hynek Tyl . 0:15.51
. ... ... ...
14 Aleksandra Surowy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:28.10



Bieg nocny


Kategoria K-16 - dystans: 3,2 km / 11 PK

1 Markéta Sabelová TJ TŽ Třinec 0:26.59
2 Hana Fukalová OOB TJ Baník Ostrava 0:30.56
3 Kinga Harasymiuk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:33.01


Kategoria M-12 - dystans: 2,0 km / 7 PK

1 Tomáš Valík POBO - přátelé OB Opava 0:15.58
2 Martin Kovářík TJ TŽ Třinec 0:18.45
3 Tomáš Vojáček SKOB Frýdek-Místek 0:20.54
. ... ... ...
5 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:35.42
6 Krzysztof Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:39.25


Kategoria M-16 - dystans: 3,2 km / 9 PK

1 Jarosław Borgiel UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:23.37
2 Martin Madzia TJ TŽ Třinec 0:24.48
3 Ondřej Walach TJ TŽ Třinec 0:26.09
4 Marcin Pasek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:27.43


Kategoria M-35 - dystans: 3,8 km / 14 PK

1 Martin Cienciala TJ TŽ Třinec 0:28.48
2 Milan Svěchota SKOB Ostrava 0:29.55
3 Zdeněk Jakobi SKOB Baník Ostrava 0:33.05
. ... ... ...
11 Rafał Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:43.48
12 Łukasz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:44.26
16 Artur Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:00.37


Kategoria P3 - dystans: 2,4 km / 7 PK

1 Marta Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:36.00
2 Lucie Kavcová . 0:36.29
3 Aleš Koťatko . 0:49.26
. ... ... ...
7 Aleksandra Surowy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:04.14



Nieoficjalna klasyfikacja końcowa Euroregionalnej Ligi Biegów na Orientację


Klasyfikacja indywidualna - załącznik poniżej

http://www.sport.olza.pl/public/ind(1).xls


Klasyfikacja zespołowa - załącznik poniżej

http://www.sport.olza.pl/public/dru.xls




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności