www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CZTERY ZŁOTA NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 18/06/2013


Cztery złote medale zdobyli zawodnicy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie-Zdrój na Mistrzostwach Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację, które odbyły się w minioną niedzielę w Wodzisławiu Śląskim.
Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Kinga Harasymiuk, Martyna Mikuła, Jarosław Borgiel oraz Marcin Pasek.


Wyniki:


Kategoria K-12A - dystans: 1,2 km / 15 PK

1 Lenka Poláková TJ Slezan Opava 0:08.01
2 Aleksandra Polewka UKS Kometa Gliwice 0:11.36
3 Tereza Mrozek TJ TŽ Třinec 0:13.06
. ... ... ...
13 Weronika Kąsek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:17.54
21 Julia Gorczyca UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:23.17
27 Nikoletta Kajdas UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:37.34
28 Laura Świstowska UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:52.53


Kategoria K-14A - dystans: 1,2 km / 16 PK

1 Tereza Poláková TJ Slezan Opava 0:11.14
2 Magda Bruková TJ TŽ Třinec 0:12.42
3 Marta Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:12.46
4 Paulina Mrózek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:13.07
. ... ... ...
6 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:15.10
7 Sabina Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:15.40


Kategoria K-16A - dystans: 2,1 km / 14 PK

1 Kinga Harasymiuk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:16.25
2 Paulina Oleśniewicz UKS Lotna Zdzieszowice 0:17.38
3 Jana Liberdová TJ TŽ Třinec 0:19.24
. ... ... ...
16 Aleksandra Surowy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:33.44


Kategoria K-18/20 - dystans: 2,1 km / 18 PK

1 Martyna Mikuła UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:24.31
2 Ewelina Lisewska UKS Reflex Rybnik 0:25.35
3 Anna Ślusarek ZS Gogołowa 0:27.42


Kategoria K-21 - dystans: 2,0 km / 20 PK

1 Zuzana Sukeníková KOS TJ Lokomotiva Krnov 0:17.30
2 Hana Juřeníková SKOB Ostrava 0:17.54
3 Izabela Kasza UKS Reflex Rybnik 0:18.56
. ... ... ...
5 Hanna Marszałek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:25.01
6 Zuzanna Warmus UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:32.36
7 Anna Masny UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:33.31


Kategoria K-35 - dystans: 1,8 km / 19 PK

1 Pavlína Dorčáková SKOB Ostrava 0:18.54
2 Sylva Vričanová SKOB Baník Havířov 0:19.04
3 Gabriela Brodová OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 0:20.59
. ... ... ...
6 Anna Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:44.27
- Marzena Mazur Jastrzębie-Zdrój NK
- Justyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie NK


Kategoria K-55 - dystans: 1,7 km / 16 PK

1 Pavla Stará TJ Baník Ostrava 0:20.32
2 Marie Sikorová TJ Baník Ostrava 0:22.39
3 Libuše Suchánková TJ Slezan Opava 0:24.23
4 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:46.05


Kategoria M-12A - dystans: 1,3 km / 16 PK

1 Martin Kovařík TJ TŽ Třinec 0:10.44
2 Damian Hyla UKS Azymut Zdzieszowice 0:11.28
3 Jakub Kucharczyk UKS Kometa Gliwice 0:14.32
. ... ... ...
12 Piotr Rosłoń UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:36.42
16 Błażej Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:45.05


Kategoria M-14A - dystans: 1,4 km / 16 PK

1 Sebastian Filipek TJ TŽ Třinec 0:11.12
2 Adam Obstoj UKS Lotna Zdzieszowice 0:13.45
3 David Kubíček SKOB Ostrava 0:15.58
. ... ... ...
12 Bartłomiej Majda UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:24.01
15 Krzysztof Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:25.40
16 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:32.58


Kategoria M-16A - dystans: 1,4 km / 22 PK

1 Jarosław Borgiel UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:19.15
2 Maciej Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:19.27
3 Dariusz Grabnik UKS Sparta Czyżowice 0:22.50


Kategoria M-18 - dystans: 2,1 km / 22 PK

1 Marcin Pasek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.46
2 Ondřej Walach TJ TŽ Třinec 0:20.18
3 Łukasz Gajda UKS Azymek Zdzieszowice 0:21.38


Kategoria M-20 - dystans: 2,1 km / 20 PK

1 Bartosz Prajsnar MUKS Gliwice 0:13.43
2 Szymon Tarnava niezrzeszony 0:23.05
. ... ... ...
- Błażej Wita UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie DNF


Kategoria M-21 - dystans: 2,4 km / 23 PK

1 Jacek Kozłowski LKO Leszno 0:20.28
2 Jaromír Mielec TJ Baník Ostrava 0:21.31
3 Marcin Markowski UKS Kometa Gliwice 0:21.59
4 Paweł Masztalski UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:22.55


Kategoria M-35 - dystans: 2,4 km / 19 PK

1 Tomasz Polewka UKS Kometa Gliwice 0:17.59
2 Marek Rigó SKOB Odry 0:18.06
2 Milan Svěchota SKOB Ostrava 0:18.06
. ... ... ...
5 Krzysztof Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.12
8 Krzysztof Masny UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.46
9 Łukasz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:19.08
12 Artur Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:21.01
15 Łukasz Majda UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:25.19


Kategoria M-55 - dystans: 2,0 km / 18 PK

1 Ján Malysa OOB TJ Slezan Opava 0:24.17
2 Antoni Szotek ATZ Racibórz 0:26.20
3 Vlastimil Dvořák TJ Baník Ostrava 0:32.13
. ... ... ...
- Grzegorz Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie NK




Kategorie amatorskie


Kategoria K-12B - dystans: 1,1 km / 13 PK

1 Adrianna Rosmus SP Lubomia 0:15.14
2 Tatiana Lisowska UKS Trójka Mikołów 0:16.21
3 Anna Bochyńska UKS Kometa Gliwice 0:21.23
. ... ... ...
7 Natalia Rosińska SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:27.09
- Vanessa Rzepa SP-5 Jastrzębie-Zdrój NK
- Adrianna Zimończyk SP-1 Jastrzębie-Zdrój NK


Kategoria K-14B - dystans: 1,2 km / 13 PK

1 Beata Dolnik ZS Gogołowa 0:18.54
2 Karolina Tatarczyk ZS Gogołowa 0:21.57
3 Izabela Rosmus SP Lubomia 0:23.03
. ... ... ...
7 Julia Dróżdż SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:27.08
10 Aleksandra Kubicius SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:32.47
12 Nikola Kantor SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:34.48
13 Kaja Dumnicka SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:36.47
16 Natalia Ogińska SP-5 Jastrzębie-Zdrój 1:27.56
- Martyna Zimończyk SP-1 Jastrzębie-Zdrój DNF


Kategoria M-12B - dystans: 1,1 km / 13 PK

1 Bartłomiej Skoczykłoda UKS Trójka Mikołów 0:12.26
2 Mariusz Wysmoliński SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:14.26
3 Bartosz Kukla UKS Kometa Gliwice 0:21.54
. ... ... ...
- Konrad Paszkiewicz SP-5 Jastrzębie-Zdrój NK
- Dawid Weisberg SP-5 Jastrzębie-Zdrój NK
- Dawid Kloc SP-5 Jastrzębie-Zdrój NK
- Maciej Zawierucha SP-5 Jastrzębie-Zdrój DNF
- Patryk Maleska SP-5 Jastrzębie-Zdrój DNF


Kategoria M-14B - dystans: 1,2 km / 13 PK

1 Kamil Wierzbicki SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:13.33
2 Kacper Zaremba UKS Azymek Zdzieszowice 0:15.31
3 Patryk Wikłacz SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:16.30




Kategorie popularyzacyjne


Kategoria Open - dystans: 2,0 km / 19 PK

1 Martin Kovařík TJ TŽ Třinec 0:15.47
2 Ewa Majer UKS Lotna Zdzieszowice 0:17.32
3 Jarek Argalas TJ TŽ Třinec 0:18.05
. ... ... ...
16 Beata Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:35.35


Kategoria Open-R - dystans: 1,3 km / 18 PK

1 Tomáš Kovařík TJ TŽ Třinec 0:17.45
2 Artur Surowy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:18.02
3 Jagoda Mejer UKS Lotna Zdzieszowice 0:18.32
. ... ... ...
14 Tadeusz % Przemek Masny UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:33.23
15 Maksymilian Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:34.17
17 Hanna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:38.43
18 Maja Rosłoń UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:39.31




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności