www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BIEGACH NA ORIENTACJĘ 09/10/2013


W miniony weekend w miejscowościach Helusz i Pruchnik niedaleko Jarosławia odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację.
Zawodnicy UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie-Zdrój nie zdołali wywalczyć medalu na tej imprezie, ale spisali się nieźle, zwłaszcza Sabina Bodzek, która zajęła szóste miejsce w sprincie oraz wespół Krystyną Mastelą i Wiktorią Weisman (UKS Słoneczko Żory) - piąte w biegu sztafetowym.



Wyniki:


SZTAFETY  (05.10.2013)


Kategoria K-14

1. WKS Wawel I Kraków - 0.52.27
Marta Listek, Maja Garbacik, Adriana Biederman

2. KS Kościelec Chrzanów - 0:58.31
Aleksandra Urbańczyk, Natalia Kowal, Hanna Dzierwa

3. UKS Kometa II Gliwice - 1:07.51
Aleksandra Polewka, Maja Kowalczyk, Kinga Pogoda
...

5. UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie / UKS Słoneczko Żory - 1:13.32
Wiktoria Weisman, Krystyna Mastela, Sabina Bodzek



Kategoria M-14

1. UKS Patria I Młynne - 1:10.40
Piotr Mamala, Kamil Fitrzyk, Kacper Kuca

2. UKS Azymut II Dębów - 1:22.29
Karol Huba, Michał Kruk, Marcin Liszka

3. UKS Kometa I Gliwice - 1:36.18
Kamila Borowska, Krystian Pieniak, Jan Byrczek
...

UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie / UKS Słoneczko Żory - DNF
Arkadiusz Przygodzki, Kamil Orłowski, Bartosz Kołeczko




SPRINT (05.10.2013)


Kategoria K-14 - dystans: 0,9 km / 18 PK

1 Adrianna Biederman WKS Wawel Kraków 0:08.41
2 Agnieszka Leśnicka UKS Azymut Dębów 0:11.02
3 Maja Garbacik WKS Wawel Kraków 0:11.20
. ... ... ...
6 Sabina Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:12.17
18 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:14.10


Kategoria M-14 - dystans: 1,1 km / 18 PK

1 Karol Huba UKS Azymut Dębów 0:11.26
2 Kacper Kuca UKS Patria Młynne 0:11.34
3 Michał Kruk UKS Azymut Dębów 0:11.54
. ... ... ...
14 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:17.18




DYSTANS KLASYCZNY (06.10.2013)


Kategoria K-14 - dystans: 2,6 km / 12 PK

1 Adrianna Biederman WKS Wawel Kraków 0:28.16
2 Hanna Dzierwa KS Kościelec Chrzanów 0:34.42
3 Maja Garbacik WKS Wawel Kraków 0:39.09
. ... ... ...
18 Sabina Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:15.37
23 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:21.28


Kategoria M-14 - dystans: 2,8 km / 12 PK

1 Kacper Kuca UKS Patria Młynne 0:23.31
2 Michał Krzysztyński WKS Wawel Kraków 0:25.50
3 Jerzy Stanek WKS Wawel Kraków 0:27.06
. ... ... ...
18 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:00.19




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności