www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JEDENAŚCIE MEDALI NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 15/10/2013


Jedenaście medali zdobyli nasi zawodnicy na Mistrzostwach Śląska w Średniodystansowym Biegu na Orientację, które odbyły się w minioną sobotę w Rybniku.
Tytuły mistrzowskie wywalczyli Julia Papszun, Kinga Harasymiuk (obie UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie), Maria Michałek (II LO Cieszyn), Joanna Papszun i Mariusz Pasek (oboje UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie). Wicemistrzami zostali Sabina Bodzek (UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie), Paulina Szołdra (II LO Cieszyn), Mariusz Wysmoliński (SP-5 Jastrzębie-Zdrój) oraz Artur Tomanek (UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie), natomiast  Patrycja Kobiela (II LO Cieszyn) i Łukasz Kołeczko (UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie) stanęli na najniższym stopniu podium.


Wyniki:


Kategoria K-10 - dystans: 2,2 km / 5 PK

1 Julia Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:20.34
2 Monika Weisman UKS Słoneczko Żory 0:23.47
3 Weronika Kołakowska UKS Lotna Zdzieszowice 0:43.14


Kategoria K-12 - dystans: 2,4 km / 7 PK

1 Aleksandra Polewka UKS Kometa Gliwice 0:19.52
2 Karolina Oleśniewicz UKS Lotna Zdzieszowice 0:20.32
3 Olga Kozłowska UKS Patria Młynne 0:20.57
. ... ... ...
20 Nikoletta Kajdas SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:58.22
21 Julia Gorczyca SP-5 Jastrzębie-Zdrój 1:02.59


Kategoria K-14 - dystans: 2,6 km / 10 PK

1 Wiktoria Kozłowska UKS Patria Młynne 0:25.02
2 Sabina Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:29.39
3 Agata Kowalska UKS Reflex Rybnik 0:29.41
. ... ... ...
12 Krystyna Mastela UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:43.24


Kategoria K-16 - dystans: 3,2 km / 11 PK

1 Kinga Harasymiuk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:33.43
2 Lilianna Porada UKS Relfex Rybnik 0:39.03
3 Justyna Dzik MUKS Gliwice 0:39.04
. ... ... ...
6 Katarzyna Wojewodzic II LO Cieszyn 0:50.25
9 Ewa Tolasz II LO Cieszyn 1:00.14


Kategoria K-18 - dystans: 3,6 km / 14 PK

1 Maria Michałek II LO Cieszyn 1:07.12
2 Paulina Szołdra II LO Cieszyn 1:13.11
3 Patrycja Kobiela II LO Cieszyn 1:21.33
4 Agata Gomulicka II LO Cieszyn 2:21.14
5 Magdalena Michalak II LO Cieszyn 2:27.15
. ... ... ...
- Izabela Olszar II LO Cieszyn DSQ


Kategoria K-21 - dystans: 4,2 km / 14 PK

1 Malwina Wysocka UKS Kometa Gliwice 0:33.49
2 Agnieszka Biolik UNTS Warszawa 0:37.08
3 Izabela Kasza UKS Reflex Rybnik 0:38.20
. ... ... ...
8 Hanna Marszałek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:41.34


Kategoria K-40 - dystans: 3,2 km / 11 PK

1 Joanna Papszun UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:47.25
2 Beata Bolewka UKS Kometa Gliwice 0:49.22
3 Anna Bogucka-Jaroszek MUKS Gliwice 1:00.51


Kategoria M-12 - dystans: 2,5 km / 7 PK

1 Damian Hyla UKS Azymek Zdzieszowice 0:17.41
2 Mariusz Wysmoliński SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:19.14
3 Dawid Czapla UKS Lotna Zdzieszowice 0:19.44
. ... ... ...
8 Błażej Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:26.57


Kategoria M-14 - dystans: 2,9 km / 9 PK

1 Jan Byrczek UKS Kometa Gliwice 0:25.14
2 Michał Zwierzyński UKS Kometa Gliwice 0:29.00
3 Kamil Orłowski UKS Słoneczko Żory 0:33.01
. ... ... ...
9 Bartosz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:45.52


Kategoria M-16 - dystans: 3,8 km / 13 PK

1 Jakub Jaroszek MUKS Gliwice 0:30.19
2 Mariusz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:30.31
3 Mateusz Wrotny UKS Azymek Zdzieszowice 0:34.43
4 Jarosław Borgiel UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:34.43
. ... ... ...
12 Szymon Niemczyk G-2 Cieszyn 1:46.41


Kategoria M-18 - dystans: 4,2 km / 15 PK

1 Marcin Pasek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:41.27
2 Arkadiusz Kubica UKS Kometa Gliwice 0:45.24
3 Łukasz Szymkowiak UKS Kometa Gliwice 0:57.41
4 Jakub Szewczyk II LO Cieszyn 1:20.05
5 Kamil Smolik G-2 Cieszyn 1:32.04
6 Filip Mendroch II LO Cieszyn 1:36.21
. ... ... ...
- Jakub Chmiel II LO Cieszyn DNF


Kategoria M-21 - dystans: 5,1 km / 18 PK

1 Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:33.47
2 Mirosław Dzik MUKS Gliwice 0:35.47
3 Piotr Drągowski KS OK! Sport Warszawa 0:43.17
. ... ... ...
5 Paweł Masztalski UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:45.20
13 Piotr Marszałek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:03.32


Kategoria M-35 - dystans: 4,4 km / 15 PK

1 Grzegorz Biolik UNTS Warszawa 0:35.25
2 Artur Tomanek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:55.09
3 Łukasz Kołeczko UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:22.00


Kategoria M-40 - dystans: 3,9 km / 14 PK

1 Piotr Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 0:35.17
2 Robert Porada UKS Reflex Rybnik 0:37.40
3 Tomasz Polewka UKS Kometa Gliwice 0:39.11
. ... ... ...
5 Krzysztof Bodzek UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:43.42
6 Tomasz Majda UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:47.32



Kategorie popularyzacyjne



Kategoria K-10R - dystans: 2,2 km / 5 PK

1 Jagoda Majer UKS Azymek Zdzieszowice 0:20.35
2 Natalia Hyla UKS Azymek Zdzieszowice 0:22.11
3 Adam Dammfeld UKS Lotna Zdzieszowice 0:25.18
. ... ... ...
6 Agata Dębiec SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:31.34
7 Hanna Mastela UKS ZSZ Jedynka-Jastrzębie 0:34.18


Kategoria K-10N - dystans: 2,2 km / 5 PK

1 Paulina Wawrzynek UKS Azymek Zdzieszowice 0:21.41
2 Natalia Jarząb UKS Kometa Gliwice 0:24.59
3 Marta Krawczyk UKS Kometa Gliwice 0:26.05
. ... ... ...
15 Sara Kajdas SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:40.38


Kategoria K-12B - dystans: 2,2 km / 5 PK

1 Martyna Maciejewska UKS Azymek Zdzieszowice 0:20.51
2 Martyna Szczuka UKS Azymek Zdzieszowice 0:20.54
3 Julianna Pluta SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:27.26
4 Katarzyna Płaza SP-5 Jastrzębie-Zdrój 0:31.57


Kategoria M-12B - dystans: 2,2 km / 5 PK

1 Bartosz Kukla UKS Kometa Gliwice 0:16.42
2 Damian Kubica UKS Kometa Gliwice 0:18.36
3 Mateusz Lech UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 0:28.36


Kategoria Open-4 - dystans: 3,2 km / 11 PK

1 Tomasz Marzec Tychy 0:34.43
2 Rafał Szabla . 0:37.54
3 Paweł Słomka . 0:43.38
. ... ... ...
7 Grzegorz Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:06.48
8 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:06.58




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności