www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KATOWICE WIECZOROWĄ PORĄ 20/01/2014


W miniony czwartek w Katowicach odbyły się pierwsze w tym roku zawody z biegach na orientację z cyklu 'Katowice wieczorową porą'
Z naszych zawodników najlepiej spisali się Jagoda Glajc z Cieszyna i Filip Recman z Ustronia, którzy zajęli drugie miejsce w kategorii drużyn mieszanych oraz kobiecych.


Wyniki:


OPEN kobiety/mix

Miejsce Imię i nazwisko Czas
1 Marta Ciesielska i Bartosz Zugaj 37:50
2 Jagoda Glajc i Filip Recman 40:11
3 Maria i Maciej Widera 41:04
4 Helena Lesz i Maciej Przybył 41:08
5 Anna Golonka i Anna Szczepanek 41:22
6 Karolina Greń i Paweł Kokoszka 41:29
7 Anna Jurosz - Ryś i Kamila Borzucka 41:59
8 Ola Szeliga i Paweł Szymczyk 42:16
9 Katarzyna Adamczyk i Łukasz Trybuś 43:30
10 Patrycja Fudali i Marcin Kuśka 43:38
11 Sandra Szalejewska i Marcin Zapart 43:45
12 Wiktoria Kozłowska 44:25
13 Katarzyna Kulawik i Klaudiusz Stawski 44:30
14 Dominika i Rafał Ponikiewicz 44:58
15 Nina i Oskar Lewczuk 45:20
16 Gabriela Ślosarczyk i Sławomir Szabrański 45:23
17 Kinga Jadwiszczyk i Mateusz Kaźmierczak 45:30
18 Ola Bosowska i Krzysiek Pyta 46:02
19 Anna i Krzysztof Buroszek 46:32
20 Magda Kowalczyk i Grzegorz Sitarz 46:53
21 Magdalena Stachura 46:57
22 Marika Machulik i Mikołaj Machulik 47:36
23 Wiktoria Weisman 47:41
24 Justyna Krypel - Kos 47:46
25 Ewelina Trzebuniak i Waldemar Makoś 48:15
26 Marcin Weisman i Izabela Weisman 48:30
27 Karolina Tuszyńska i Magdalena Małek 49:27
28 Polewka ... 50:06
29 Aleksandra Ginter 50:12
30 Aleksandra i Robert Zugaj 50:26
31 Katarzyna Śmietana i Anna Mrozek 51:49
32 Marta Szostek i Maria Oleksy 52:30
33 Natalia Barańska i Karolina Hulin 52:48
34 Julia Gonciarz i Konrad Witkowski 52:50
35 Weronika Sójka i Natalia Pałka 53:17
36 Anna Jeznach i Michał Bednarz 54:10
37 Karolina Stanna i Jakub Stanny 54:24
38 Anna Dutkiewicz i Łukasz Wywiał 54:25
39 Justyna Wojak + Łukaszczyk ... 55:07
40 Zuzanna Kołodziej i Bartosz Noga 55:36
41 Magdalena Topór 56:00
42 Katarzyna Bobak i Izabella Klajnowicz 56:06
43 Olga Kozłowska 56:30
44 Mariola i Dariusz Cupiał 58:04
45 Ewa i Karolina Bień 58:35
46 Daria Szypuła i Adam Woźnica 58:59
47 Monika Papierz i Aleksander Jasik 61:39
48 Paulina i Paweł Bąk 63:03
49 Adrianna Chmielowska i Justyna Stachura 67:15
50 Agnieszka Drożdżyńska 68:10
51 Monika Weisman i Paulina Misztal 69:28
52 Dorota Janas i Marta Kowalczyk 70:00
53 Dagna Krzystanek i Baśka Wesołowska 76:04
54 Sandra Cupiał i Agnieszka Mazur 83:37
55 Robert i Lilianna Mazur 84:00
56 Paulina Garczarczyk i Agnieszka Bacia  87:07
57 Dominika Nowicka i Patrycja Joniec 55:05 (brak 1 PK)
58 Paulina Karlińska i Marek Nowak 64:12 (brak 1 PK)
59 Bożena Pawlik i Stefan Cop 74:40 (brak 1 PK)
60 Jagoda Surmacz 80:53 (brak 1 PK)
61 Lidia Breguła i Rafał Bazanek 82:32 (brak 1 PK)
62 Agnieszka Pawlik i Monika Gzieło 107:35 (brak 3 PK)
63 Aneta Hein i Monika Ciupka 65:25 (brak 5 PK)
64 Zuzia Kozłowska i Patrycja Strokosz 114:00 (brak 5 PK)
65 Anna Sekulska i Justyna Matuszczyk 92:57 (brak 6 PK)
66 Kinga i Wiola Lucińskie 111:30 (brak 6 PK)
67 Wiktoria Żuradzka i Aleksandra Kwietniewska 90:30 (brak 9 PK)
68 Ola Jaglarz i Natalia Tomecka 104:52 (brak 10 PK)
69 Julia Koperska i Karolina Zając 108:15 (brak 11 PK)
 

OPEN mężczyźni

Miejsce Imię i nazwisko Czas
1 Łukasz Oleaszewski i Bartłomiej Pikiewicz 27:39
2 Piotr Latusek 32:05
3 Tomasz Dygacz i Marcin Zentlik 33:17
4 Jarosław Nosek i Marcin Róg 33:48
5 Jaś Byrczek 33:55
6 Maciej Stasierski 34:18
7 Łukasz Słomiany i Jakub Świętek 36:12
8 Maciej Urbaniak i Adam Stalka 38:25
9 Dawid Nogalski  39:15
10 Wojciech Stanaszek i Piotr Luksa 39:30
11 Tomek Noga i Adam Kowalski 40:18
12 Wojciech Woźniakowski  40:27
13 Paweł Jary 40:45
14 Arkadiusz Wszół i Mateusz Potok 41:37
15 Michał Wojak i Artur Joniec 41:46
16 Iwanek ... 44:30
17 Sebastian i Kamil Hulin 47:36
18 Paweł Lis i Kamil Garczorz 49:40
19 Jan Wolny i Patryk Bąba 53:42
20 Marek Topór 53:46
21 Mateusz Staszek 60:10
22 Maciej Pal 69:58
23 toma dariusz i toma dominik 72:04
24 Kuba Kałuski  42:10 (brak 1 PK)
25 Dawid Szczukiewicz i Kochel ... 70:52 (brak 6 PK)
26 Grzegorz Ptaszek i Patryk Krzemień 86:35 (brak 7 PK)
27 Kamil Utzmann i Daniel Feruga 66:52 (brak 13 PK)
 

PROFI kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Czas
1 Agnieszka Siwiec 48:33
2 Malwina Wysocka 49:05
3 Barbara Sanocka 51:17
4 Anna Bogusz 58:58
5 Marzka Janerka - Moroń 60:32
6 Monika Topór 64:19
7 Anna Woś 66:03
8 Agata Kowalska 67:45
9 Urszula Czerkawska 68:15
10 Sabina Bodzek 68:25
11 Emilia Wronecka 70:30
12 Klaudia Kapica 71:05
13 Jolanta Wysocka 71:40
14 Hanna Marszałek 72:03
15 Anna Bogucka - Jaroszek 74:20
16 Alicja Kujda 77:50
17 Marta Twardzik 82:12
18 Ewelina Puchała  82:42
19 Hanna Młotkowska 83:48
20 Daria Michałek 53:12 (1 PK)
 

PROFI mężczyźni

Miejsce Imię i nazwisko Czas
1 Łukasz Warmuz 35:45
2 Bartosz Gajkowski 37:08
3 Bartosz Prajsnar 38:28
4 Marek Woźniczka 39:01
5 Jakub Jaroszek 40:45
6 Jacek Kozłowski 41:23
7 Krzysztof Mański 42:09
8 Tomasz Cieślar 43:20
9 Piotr Pietroń 44:09
10 Piotr Gocyła 44:53
11 Tomasz Bochenek 45:34
12 Marcin Brol 45:36
13 Wojtek Widera 45:46
14 Tomasz Beczała 45:52
15 Artur Moroń 46:56
16 Krzysztof Szala 47:04
17 Paweł Pietroń 47:10
18 Maciek Dudek 47:28
19 Mateusz Kaźmierczak 47:45
20 Mateusz Warmuz 48:00
21 Tomasz Marzec 48:05
22 Krzysztof Masny 48:40
23 Krzysztof Bodzek 48:48
24 Jan Zdanowicz 49:15
25 Piotr Marszałek 50:05
26 Ireneusz Towarek 50:40
27 Paweł Słomka 52:45
28 Krzysztof Woś 52:55
29 Tomasz Kos 53:16
30 Krzysztof Wojarski 53:19
31 Tomasz Martyniak 53:26
32 Michał Ślęzak 54:34
33 Tomasz Radczyk 54:35
34 Jacek Bogucki 55:30
35 Michał Wilczek 55:45
36 Adam Janoszczyk 56:09
37 Marek Jóźwiak 57:07
38 Michał Topór 57:15
39 Piotr Lewandowski 57:23
40 Mariusz Górski 57:37
41 Rafał Mirowski 58:50
42 Zbigniew Wilk 59:23
43 Mariusz Nastula 59:28
44 Pan Borsuk 59:40
45 Adam Pacuła 60:13
46 Wacław Czerkawski 61:40
47 Tomek Szymczyk 62:01
48 Marcin Kołodziej 62:46
49 Adam Jagieła 64:19
50 Wojciech Leszczorz 67:43
51 Andrzej Wysocki 72:22
52 Dawid Tąta 76:04
53 Sergiusz Białucha 99:30
54 Roman Blimke 111:50
55 Szymon Rusanowski 62:46 (brak 2 PK)
56 Lucjan Wieczorek 110:36 (brak 5 PK)
 

Źródło: www.rajdkatowice.pl




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności