www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







W POGONI ZA ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 10/12/2014


Blisko stu zawodników wzięło udział w zawodach w biegach na orientację 'W pogoni za Świętym Mikołajem', które odbyły się w pierwszą niedzielę grudnia w Gumnach.
W rywalizacji na trasie o długości trzynastu kilometrów z siedemnastoma punktami kontrolnymi (które można było zaliczać w dowolnej kolejności) najlepsi okazali się Jagoda Recman oraz Marcin Ździebło.
Z kolei trasę rodzinną (3 km i 8 PK) najszybciej pokonała rodzina Wajdzików.


Wyniki:


Kobiety - dystans: 13 km / 17 PK (limit czasowy 3 godz.)

1 Jagoda Recman 2 godz. 50 min. 17 PK
2 Magdalena Wargocka 2 godz. 58 min. 17 PK
3 Joanna Marek 2 godz. 43 min. 9 PK
4 Kinga Jadwiszczyk 2 godz. 55 min. 8 PK
5 Urszula Chrapek 2 godz. 56 min. 8 PK
- Kamila Wojarska 3 godz. 13 min 10 PK
- Anna Bogusz 3 godz. 13 min. 10 PK


Mężczyźni - dystans: 13 km / 17 PK (limit czasowy 3 godz.)

1 Marcin Ździebło 1 godz. 29 min. 17 PK
2 Sebastian Mański 1 godz. 34 min. 17 PK
3 Mateusz Kaźmierczak 1 godz. 39 min. 17 PK
4 Łukasz Bluza 1 godz. 46 min. 17 PK
5 Piotr Pilak 1 godz. 53 min. 17 PK
6 Daniel Glajc 1 godz. 54 min 17 PK
7 Artur Brachaczek 1 godz. 56 min. 17 PK
8 Jerzy Lekki 1 godz. 58 min. 17 PK
9 Kornel Rakus 2 godz. 8 min. 17 PK
10 Przemysław Krupa 2 godz. 13 min. 17 PK
11 Daniel Stołtny 2 godz. 14 min. 17 PK
12 Przemysław Niezgoda 2 godz. 19 min. 17 PK
13 Barłomiej Karas 2 godz. 20 min. 17 PK
14 Przemysław Sikora 2 godz. 29 min. 17 PK
15 Kacper Sikora 2 godz. 30 min. 17 PK
16 Marek Zagórny 2 godz. 32 min. 17 PK
17 Marcin Broda 2 godz. 32 min. 17 PK
18 Piotr Lewandowski 2 godz. 38 min. 17 PK
19 Krzysztof Święczyk 2 godz. 38 min. 17 PK
20 Eryk Stępień 2 godz. 39 min. 17 PK
21 Filip Recman 2 godz. 50 min. 17 PK
22 Tomasz Kołder 2 godz. 9 min. 16 PK
- Mariusz Błachut 3 godz. 3 min. 17 PK
- Rafał Milicz 3 godz. 4 min. 17 PK
- Marcin Hałas 3 godz. 5 min. 9 PK


Kategoria rodzinna - dystans 4 km / 8 PK

1 Łukasz Wajdzik z rodziną 47 min. 8 PK
2 Maria Rakus z rodziną 48 min. 8 PK
3 Katarzyna Gibiec 50 min. 8 PK


Imprezę zorganizował Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu, przy wydatnej pomocy Macieja Pońca i Przemysława Żebroka oraz wielu innym nie wymienionym z nazwisk osób.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności