www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MACIEJ CIEŚLAR TRIUMFATOREM XVII BIEGU LEGIONÓW 06/11/2006


Maciej Cieślar (LKS Pogórze) został zwycięzcą XVII Biegu Legionów, który odbył się w minioną sobotę w Ustroniu.
Na drugiej pozycji linię mety przebiegł Andrzej Wantulok ze Strumienia, a trzeci był Marian Stefański z Rudy Śląskiej.
Wśród kobiet trasę o długości 10 kilometrów najszybciej pokonała Agnieszka Bieryt (LKS Rój).

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Maciej CieślarLKS Pogórze0:34.47
2Andrzej WantulokStrumień0:34.51
3Marian StefańskiRuda Śląska0:35.08
4Paweł SzymończykKS Sprint Bielsko-Biała0:36.06
5Zbigniew FijałkowskiRuda Śląska0:36.12
6Andrzej NowakMOSiR TKKF Czeladź0:36.18
7Jarosław GłowinkowskiDrogomyśl0:36.29
8Krzysztof SobolewskiPiast Gliwice0:36.34
9Rafał LinderSBD Energetyk Rybnik0:36.53
10Janusz MagieraForma Wodzisław Śl.0:37.10
11Henryk MałyszUstroń0:37.19
12Sławomir ŚliżGoleszów0:37.23
13Andrzej PacułaPremier Gliwice0:37.32
14Kazimierz GrycmanCiechowice0:38.26
15Grzegorz SzymuraLeszczyny0:38.33
16Andrzej KiecalFEZ S.A. Siemianowice0:38.43
17Jan WojnowskiBielsko-Biała0:38.45
18August JakubikRuda Śląska0:38.58
19Marek HarężaCzechowice-Dziedzice0:39.11
20Grzegorz MarasBranice0:39.15
21Artur BrodaUstroń0:39.17
22Piotr BielińskiSokół Knurów0:39.38
23Bogdan BojkoRydułtowy0:39.54
24Waldemar ĆwiklińskiSosnowiec0:39.58
25Maciej PońcCieszyn0:40.01
26Stanisław FiluśMysłowice0:40.08
27Andrzej SiwczykUstroń0:40.11
28Paweł GorzołkaJaworzynka / TRS Siła Ustroń0:40.33
29Ireneusz GórnikRydułtowy0:40.58
30Zdzisław KołodziejczykLKS Pogórze0:41.04
31Tadeusz WilkMOSiR TKKF Czeladź0:41.04
32Stanisław PiaszczykGórki Wielkie0:41.12
33Marek LewczukSokół Knurów0:41.19
34Mieczysław DzierniejkoSokół Knurów0:41.21
35Leopold BiernackiOpole0:41.22
36Zbigniew MarszałkowskiForma Wodzisław Śl.0:41.32
37Jarosław DrabKatowice0:41.39
38Anrzej ChydzińskiGliwice0:41.46
39Agnieszka BierytLKS Rój0:41.49
40Beata KantykaGilowice0:42.06
41Marian KaweckiBranice0:42.17
42Łukasz SztukaAKB Knurów0:42.38
43Anna SoleckaPremier Gliwice0:42.40
44Roman MaciaszczykBierutów0:42.45
45Jan MoiczekCieszyn0:42.51
46Krzysztof HudykaKB Józefinka Katowice0:42.52
47Bernard MizierskiTarnowskie Góry0:42.57
48Stefan BluszczŚwierklany0:43.08
49Wojciech LehrichUstroń0:43.08
50Barbara JanczakLKS Rój0:43.52
51Paweł ZagórskiBranice0:43.52
52Jerzy FijakBielsko-Biała0:44.04
53Jacek MędralaBielsko-Biała0:44.10
54Czesław NowakAKB Knurów0:44.14
55Tomasz GąsiorekBrzoza0:44.17
56Cezary MaklesMikołów0:44.19
57Piotr NowakMysłowice0:44.21
58Damian WłodarkiewiczKatowice0:44.27
59Stanisław DzielińskiBytom0:44.29
60Karol PośpiechSyrynia0:44.32
61Waldemar BereszkoMOSiR TKKF Czeladź0:44.41
62Ryszard GóreckiGliwice0:44.47
63Bogdan KaszubaTychy0:44.55
64Stanisław Rostkowski40-latek Tychy0:45.03
65Ladislav MarasSK TJ Sidl. Prešov0:45.08
66Bronisław MaciukKB Józefinka Katowice0:45.29
67Adam PrzesdzienkEnergetyk Rybnik0:45.42
68Irena KopećCzeladź0:45.48
69Tadeusz GawełDąbrowa Górnicza0:45.52
70Marek OlszewskiZabrze0:45.56
71Marek Pawlak40-latek Tychy0:45.59
72Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała0:46.00
73Andrzej PietrzakTychy0:46.32
74Janusz Mzyk40-latek Tychy0:46.41
75Jacek KostrzewaKnurów0:46.53
76Adam ŻwirowiczRuda Śląska0:46.58
77Łukasz SitarzTarnowskie Góry0:47.02
78Dušan MataninŠKP Humenne0:47.06
79Grażyna MadziaUstroń0:47.29
80Piotr KawulokGrodziec Śląski0:47.32
81Katarzyna PająkHarbutowice0:47.33
82Anna KurekTRS Siła Ustroń0:47.45
83Elżbieta LewickaAKB Knurów0:47.46
84Stanisław DyrlagaWęgierska Górka0:48.35
85Michał OgiermanPawłowice0:48.36
86Antoni JuraszekWęgierska Górka0:48.37
87Roman BrodaUstroń0:48.44
88Ewa KisielKB Józefinka Katowice0:48.46
89Adolf GarncarzTRS Siła Ustroń0:48.54
90Łukasz SzulikRybnik0:48.56
91Anna MączkaGliwice0:48.58
92Andrzej ŁogiewaKB Józefinka Katowice0:49.00
93Łukasz MarekWarszawa0:49.05
94Czesław MędralaBielsko-Biała0:49.22
95Alicja BanasiakBielsko-Biała0:49.38
96Henryk JankowskiCzeladź0:49.59
97Kazimierz ŁopatkaVega Mikołów0:50.03
98Edward KurekTRS Siła Ustroń0:50.54
99Tadeusz KozłowskiSosnowiec0:51.06
100Jacek PodleśnyMOSiR TKKF Czeladź0:51.34
101Andrzej UciechaImielin0:52.11
102Piotr BłaszczykWodzisław Śląski0:52.19
103Teodor SikoraJastrzębie Zdrój0:53.02
104Józef TerleckiGruszewnia0:53.35
105Mieczysław JasiewiczOczków0:53.38
106Urszula KrukMikołów0:54.06
107Tadeusz JaniczekBytom0:54.10
108Marek KopalaRuda Śląska0:55.58
109Franciszek PasternyUstroń0:56.23
110Henryk BiskupiakMikołów0:56.44
111Joachim CzechBabice0:57.01
112Ivan BabinŠKP Humenne0:58.05
113Bogdan ŚcibiszSosnowiec0:58.14
114Natalia PszczółkaBażanowice0:59.03
115Roman SzczotkaGórki Wielkie0:59.33
116Grzegorz SłodkiewiczGliwice1:02.51
117Janina RosińskaPabianice1:04.01
118Józef WujkoCzeladź1:04.22
119Katarzyna MichalikRybnik1:05.52
120Henryk MarekWarszawa1:08.21
121Andrzej GeorgTRS Siła Ustroń1:09.26



Kategoria K-1 (16-19 lat)

1Barbara JanczakLKS Rój0:43.52
2Katarzyna PająkHarbutowice0:47.33
3Katarzyna MichalikRybnik1:05.52


Kategoria K-2 (20-34 lat)

1Agnieszka BierytLKS Rój0:41.49
2Beata KantykaGilowice0:42.06
3Elżbieta LewickaAKB Knurów0:47.46
4Ewa KisielKB Józefinka Katowice0:48.46
5Anna MączkaGliwice0:48.58
6Natalia PszczółkaBażanowice0:59.03


Kategoria K-3 (35-49 lat)

1Anna SoleckaPremier Gliwice0:42.40
2Irena KopećCzeladź0:45.48
3Grażyna MadziaUstroń0:47.29
4Anna KurekTRS Siła Ustroń0:47.45
5Urszula KrukMikołów0:54.06


Kategoria K-4 (50 lat i starsze)

1Zofia LeśkiewiczBielsko-Biała0:46.00
2Alicja BanasiakBielsko-Biała0:49.38
3Janina RosińskaPabianice1:04.01


Kategoria M-1 (16-19 lat)

1Maciej CieślarLKS Pogórze0:34.47
2Paweł SzymończykKS Sprint Bielsko-Biała0:36.06
3Marek HarężaCzechowice-Dziedzice0:39.11
4Grzegorz MarasBranice0:39.15
5Artur BrodaUstroń0:39.17
6Piotr BielińskiSokół Knurów0:39.38
7Ireneusz GórnikRydułtowy0:40.58
8Marek OlszewskiZabrze0:45.56
9Jacek KostrzewaKnurów0:46.53
10Piotr BłaszczykWodzisław Śląski0:52.19


Kategoria M-2 (20-29 lat)

1Andrzej NowakMOSiR TKKF Czeladź0:36.18
2Rafał LinderSBD Energetyk Rybnik0:36.53
3Henryk MałyszUstroń0:37.19
4Łukasz SztukaAKB Knurów0:42.38
5Wojciech LehrichUstroń0:43.08
6Damian WłodarkiewiczKatowice0:44.27
7Andrzej PietrzakTychy0:46.32
8Łukasz SitarzTarnowskie Góry0:47.02
9Michał OgiermanPawłowice0:48.36
10Łukasz SzulikRybnik0:48.56
11Łukasz MarekWarszawa0:49.05


Kategoria M-3 (30-39 lat)

1Andrzej WantulokStrumień0:34.51
2Jarosław GłowinkowskiDrogomyśl0:36.29
3Krzysztof SobolewskiPiast Gliwice0:36.34
4Sławomir ŚliżGoleszów0:37.23
5Kazimierz GrycmanCiechowice0:38.26
6Grzegorz SzymuraLeszczyny0:38.33
7Andrzej KiecalFEZ S.A. Siemianowice0:38.43
8Maciej PońcCieszyn0:40.01
9Jarosław DrabKatowice0:41.39
10Anrzej ChydzińskiGliwice0:41.46
11Roman MaciaszczykBierutów0:42.45
12Paweł ZagórskiBranice0:43.52
13Jacek MędralaBielsko-Biała0:44.10
14Cezary MaklesMikołów0:44.19
15Piotr NowakMysłowice0:44.21
16Adam PrzesdzienkEnergetyk Rybnik0:45.42
17Dušan MataninŠKP Humenne0:47.06
18Marek KopalaRuda Śląska0:55.58
19Grzegorz SłodkiewiczGliwice1:02.51


Kategoria M-4 (40-49 lat)

1Marian StefańskiRuda Śląska0:35.08
2Zbigniew FijałkowskiRuda Śląska0:36.12
3Janusz MagieraForma Wodzisław Śl.0:37.10
4Andrzej PacułaPremier Gliwice0:37.32
5August JakubikRuda Śląska0:38.58
6Bogdan BojkoRydułtowy0:39.54
7Stanisław FiluśMysłowice0:40.08
8Andrzej SiwczykUstroń0:40.11
9Zdzisław KołodziejczykLKS Pogórze0:41.04
10Stanisław PiaszczykGórki Wielkie0:41.12
11Zbigniew MarszałkowskiForma Wodzisław Śl.0:41.32
12Krzysztof HudykaKB Józefinka Katowice0:42.52
13Tomasz GąsiorekBrzoza0:44.17
14Ryszard GóreckiGliwice0:44.47
15Ladislav MarasSK TJ Sidl. Prešov0:45.08
16Adam ŻwirowiczRuda Śląska0:46.58
17Piotr KawulokGrodziec Śląski0:47.32
18Stanisław DyrlagaWęgierska Górka0:48.35
19Adolf GarncarzTRS Siła Ustroń0:48.54
20Jacek PodleśnyMOSiR TKKF Czeladź0:51.34
21Andrzej UciechaImielin0:52.11
22Ivan BabinŠKP Humenne0:58.05


Kategoria M-5 (50-59 lat)

1Jan WojnowskiBielsko-Biała0:38.45
2Waldemar ĆwiklińskiSosnowiec0:39.58
3Tadeusz WilkMOSiR TKKF Czeladź0:41.04
4Marek LewczukSokół Knurów0:41.19
5Mieczysław DzierniejkoSokół Knurów0:41.21
6Leopold BiernackiOpole0:41.22
7Marian KaweckiBranice0:42.17
8Bernard MizierskiTarnowskie Góry0:42.57
9Stefan BluszczŚwierklany0:43.08
10Jerzy FijakBielsko-Biała0:44.04
11Czesław NowakAKB Knurów0:44.14
12Stanisław DzielińskiBytom0:44.29
13Karol PośpiechSyrynia0:44.32
14Waldemar BereszkoMOSiR TKKF Czeladź0:44.41
15Bogdan KaszubaTychy0:44.55
16Bronisław MaciukKB Józefinka Katowice0:45.29
17Tadeusz GawełDąbrowa Górnicza0:45.52
18Janusz Mzyk40-latek Tychy0:46.41
19Antoni JuraszekWęgierska Górka0:48.37
20Roman BrodaUstroń0:48.44
21Andrzej ŁogiewaKB Józefinka Katowice0:49.00
22Józef TerleckiGruszewnia0:53.35
23Mieczysław JasiewiczOczków0:53.38
24Joachim CzechBabice0:57.01
25Henryk MarekWarszawa1:08.21
26Andrzej GeorgTRS Siła Ustroń1:09.26


Kategoria M-6 (60-69 lat)

1Paweł GorzołkaJaworzynka / TRS Siła Ustroń0:40.33
2Jan MoiczekCieszyn0:42.51
3Stanisław Rostkowski40-latek Tychy0:45.03
4Marek Pawlak40-latek Tychy0:45.59
5Czesław MędralaBielsko-Biała0:49.22
6Henryk JankowskiCzeladź0:49.59
7Edward KurekTRS Siła Ustroń0:50.54
8Teodor SikoraJastrzębie Zdrój0:53.02
9Tadeusz JaniczekBytom0:54.10
10Bogdan ŚcibiszSosnowiec0:58.14


Kategoria M-7 (70 lat i starsi)

1Kazimierz ŁopatkaVega Mikołów0:50.03
2Tadeusz KozłowskiSosnowiec0:51.06
3Franciszek PasternyUstroń0:56.23
4Henryk BiskupiakMikołów0:56.44
5Roman SzczotkaGórki Wielkie0:59.33
6Józef WujkoCzeladź1:04.22




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności