www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY MEDALE BIEGACZY NA MAKROREGIONIE 19/03/2007


W minioną sobotę w Nysie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci w biegach przełajowych.
Stawką tych zawodów obok medali dla zwycięzców było dwanaście miejsc w każdej kategorii wiekowej uprawniających do udziału w Mistrzostwach Polski, które odbędą się za dwa tygodnie w Stalowej Woli.

A co się tyczy zdobyczy medalowej to nasi zawodnicy wrócili z trzema krążkami.
Złoto wywalczyli Patryk Szymiczek (KS Diament Jastrzębie) w biegu dzieci na dystansie 1000 metrów oraz Maciej Cieślar (LKS Pogórze, najlepszy w biegu juniorów na 6 kilometrów. Na dystansie o połowę kolega klubowy Maćka, Marek Kawik był drugi.


Wyniki:

Dzieci - Dziewczęta (rocznik 1994 i młodsze) - dystans 1 km

1Wiktoria WiśniewskaKS Polonia Łaziska Górne.
2Małgorzata FuchsGTS Bojszowy.
3Aleksandra PiekorzGTS Bojszowy.
4Kinga JonkiszLUKS Zabrzeg.
5Sibilla ChrząszczMGOKSiR Centrum Zdzieszowice.
6Daria PędryśGTS Bojszowy.
..........
8Daria MadziaMKS Centrum Dzięgielów.


Dzieci - Chłopcy (rocznik 1994 i młodsi) - dystans 1 km

1Patryk SzymiczekKS Diament Jastrzębie.
2Patryk WróbelMUKS Juvenia Głuchołazy.
3Michał KuczGTS Bojszowy.
4Dawid MehlichMGOKSiR Centrum Zdzieszowice.
5Bartłomiej ZiębińskiCKS Budowlani Częstochowa.
6Radosław MiszkowiakUKS 14 Zabrze.
..........
14Sylwester PasternyMKS Centrum Dzięgielów.


Młodziczki (rocznik 1992-93) - dystans 1 km

1Dominika KornerMOSiR MKS Budomark Mysłowice0:04.19
2Justyna JendroLUKS Podium Kup0:04.26
3Justyna ŚwiętyMKS SMS Victoria Racibórz0:04.32
4Katarzyna GawędaMKS MOS Płomień Sosnowiec0:04.38
5Wioletta ŁukaszukUKS Piątka Plus Rydułtowy0:04.45
6Katarzyna Świecaniestowarzyszona0:04.49
..........
11Kinga SzafarczykLKS Pogórze0:05.09


Młodziczki (rocznik 1992-93) - dystans 2 km

1Karolina BaczyńskaLKS Pszczyna0:08.06
2Olga ZiębińskaCKS Budowlani Czestochowa0:08.18
3Elżbieta KiślukUKS Czwórka Żory0:08.32
4Daria DziedzińskaMKS Ekonomik Nysa0:08.40
5Magdalena KucfirMKS Ekonomik Nysa0:08.41
6Małgorzata KosowskaLUKS Konopiska0:08.51
..........
9Bożena JędrysikLKS Pogórze0:09.11
11Sonia LichaczKB MOSiR Jastrzębie0:09.37


Młodzicy (rocznik 1992-93) - dystans 3 km

1Paweł FronczekMSOKSiR Zdzieszowice0:10.03
2Maciej GrajoszekUKS 50 Częstochowa0:10.25
3Dariusz RyszkaUKS 14 Zabrze0:10.29
4Daniel WożnicaGKS Piast Gliwice0:10.39
5Bartosz PacułaGKS Piast Gliwice0:10.43
6Marcin LodzinLUKS Zabrzeg0:10.46
..........
18Michał IwańskiLKS Pogórze0:11.44


Młodzicy (rocznik 1992-93) - dystans 2 km

1Thomas GreschutzMSOKSiR Zdzieszowice0:06.56
2Łukasz ModrzejewskiUKS 14 Zabrze0:06.59
3Michał JaroniMKS SMS Victoria Racibórz0:07.05
4Szymon DorożyńskiLKS Orzeł Namysłów0:07.15
5Michał ŚmietanaKS Diament Jastrzębie0:07.15
6Piotr BerlikPUKS Rodło Opole0:07.16


Juniorki młodsze (rocznik 1990-91) - dystans 2 km

1Wioleta WróblewskaUKS MOS Opole0:07.36
2Katarzyna WróblewskaCKS Budowlani Częstochowa0:07.38
3Martyna LatosikLUKS Centrum Zdzieszowice0:07.52
4Marcelina SzenderaUKS Czwórka Żory0:08.05
5Anna BrańskaMKS SMS Victoria Racibórz0:08.06
6Ewa JóźwikMKS SMS Victoria Racibórz0:08.08


Juniorki młodsze (rocznik 1990-91) - dystans 3 km

1Sylwia PrzepióraCKS Budowlani Częstochowa0:11.36
2Kornelia CzapigaTS AKS Chorzów0:11.51
3Aleksandra ŁygaśCKS Budowlani Częstochowa0:11.57
4Ewa KłosińskaCKS Budowlani Częstochowa0:12.12
5Joanna CajtLUKS MGOKSiR Korfantów0:12.15
6Anna CabatLUKS Konopiska0:12.19


Juniorzy młodsi (rocznik 1990-91) - dystans 3 km

1Dawid KuraśMKS Ekonomik Nysa0:09.33
2Przemysław MesyaszCKS Budowlani Częstochowa0:09.35
3Dawid ŻebrowskiMKS MOS Płomień Sosnowiec0:09.37
4Paweł DurkalecLUKS Zabrzeg0:09.40
5Mateusz KarlikMKS MOS Płomień Sosnowiec0:09.47
6Tomasz DziedzińskiMKS Ekonomik Nysa0:09.48
7Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów0:09.49
..........
13Przemysław MalinowskiKS Diament Jastrzębie0:10.09
17Marcin SzafarczykLKS Pogórze0:10.29
27Paweł GaśMKS Centrum Dzięgielów0:10.51


Juniorzy młodsi (rocznik 1990-91) - dystans 5 km

1Krzysztof JanikMKS Ekonomik Nysa0:16.51
2Piotr CzaplaUKS 14 Zabrze0:16.58
3Kamil TrzeciakMKS MOS Płomień Sosnowiec0:17.13
4Maciej CiepłakRMKS Rybnik0:17.15
5Dawid NieszporekUKS Czwórka Żory0:17.38
6Tomasz KawikLKS Pogórze0:17.48
..........
17Tadeusz SpyrkaKB MOSiR Jastrzębie0:18.40


Juniorki (rocznik 1988-89) - dystans 2 km

1Agata DudekMMKS Dąbrowa Górnicza0:07.43
2Maja BartuśUKS 14 Zabrze0:07.47
3Antonina BehnkeUKS 14 Zabrze0:08.02
PKAnna MataczyńskaUKS 14 Zabrze0:08.10
4Marta BabikMKS SMS Victoria Racibórz0:08.19
5Ewelina DeniszLUKS Zabrzeg0:08.20


Juniorki (rocznik 1988-89) - dystans 4 km

1Aleksandra SchattonMKS SMS Victoria Racibórz0:15.13
2Barbara JanczakKS Polonia Łaziska Górne0:15.34
PKMonika SzczygielskaLUKS Zabrzeg0:15.51
3Lidia PoczkajskaMKS Ekonomik Nysa0:18.30


Juniorzy (rocznik 1988-89) - dystans 3 km

1Kamil KędzierskiMKS Ekonomik Nysa0:09.15
2Marek KawikLKS Pogórze0:09.32
3Mateusz KubaraMOSiR MKS Budomark Mysłowice0:09.41
4Paweł SzymończykKS Sprint Bielsko-Biała0:09.45
5Kamil KosKS Sprint Bielsko-Biała0:09.47
6Marcin GolaLUKS Zabrzeg0:09.52


Juniorzy (rocznik 1988-89) - dystans 6 km

1Maciej CieślarLKS Pogórze0:18.50
2Miłosz JarczokLUKS Zabrzeg0:19.07
3Maciej PrzybyłUKS 14 Zabrze0:19.10
PKDawid SladekUKS 14 Zabrze0:19.37
4Robert CzerwińskiKB MOSiR Jastrzębie0:19.41
5Marcin RóżyckiLUKS Zabrzeg0:19.48



Klasyfikacja zespołowa

1MKS Ekonomik Nysa154 pkt.
2UKS 14 Zabrze138 pkt.
3CKS Budowlani Częstochowa81 pkt.
4LUKS Zabrzeg75 pkt.
5MKS SMS Victoria Racibórz66 pkt.
6LKS Pogórze47 pkt.
.......
21KB MOSiR Jastrzębie14 pkt.
27KS Diament Jastrzębie8 pkt.
29MKS Centrum Dzięgielów7 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności