www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







POWITANIE WIOSNY W KATOWICACH 19/03/2007


Jakub Glajcar z Wisły zajął czwarte miejsce w I Biegu Rekreacyjnym 'Powitanie Wiosny', który odbył się wczoraj w Katowicach.
Na dziesiątej pozycji uplasował się Piotr Łupieżowiec, a na jedenastej Tomasz Wróbel (obaj z Cisownicy).
Zwyciężył Dariusz Laksa z Bytomia.

Wyniki:

Bieg główny - dystans 15 km

1Dariusz LaksaKlub Bytom0:50.25
2Dariusz StarzyńskiPKP Energetyka Katowice0:51.43
3Tomasz KliszAZS AWF Katowice0:52.05
4Jakub GlajcarWisła / AZS AWF Katowice0:52.18
5Grzegorz CzyżAutomatyka Tarnów0:52.35
6Andrzej NowakTKKF Saturn Czeladź0:53.00
7Andrzej WantulokStrumień / Ziemia Cieszyńska0:53.48
8Ryszard KobajłoTKKS Czarni Janów0:54.10
9Rafał KrzemieńKKB Dystans Kraków0:54.20
10Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów0:54.28
11Tomasz WróbelMKS Centrum Dzięgielów0:54.37
..........
16Henryk MałyszUstroń / Ziemia Cieszyńska0:56.20
30Mirosław NiemiecGoleszów0:59.24
70Paweł RyśJaworzynka1:04.40
159Maciej CieślarLKS Pogórze1:12.20
160Natalia PszczółkaBażanowice1:12.21



Kategoria K-18 (18-29 lat)

1Ewa Brych-PająkCKS Budowlani Częstochowa0:58.31
2Anna BalbusBytom1:06.00
3Magdalena JanowskaŚlimak Bytków1:08.01
..........
5Natalia PszczółkaBażanowice1:12.21


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1Dariusz LaksaKlub Bytom0:50.25
2Tomasz KliszAZS AWF Katowice0:52.05
3Jakub GlajcarWisła / AZS AWF Katowice0:52.18
..........
7Henryk MałyszUstroń / Ziemia Cieszyńska0:56.20
40Maciej CieślarLKS Pogórze1:12.20


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1Dariusz StarzyńskiPKP Energetyka Katowice0:51.43
2Grzegorz CzyżAutomatyka Tarnów0:52.35
3Andrzej WantulokStrumień / Ziemia Cieszyńska0:53.48
..........
5Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów0:54.28
6Tomasz WróbelMKS Centrum Dzięgielów0:54.37
14Mirosław NiemiecGoleszów0:59.24
30Paweł RyśJaworzynka1:04.40


Za zdjęcia dziękujemy Natalii Pszczółce z Bażanowic.



Analizując wyniki nasza redakcja dochodzi do wniosku, iż jeden ze startujących w Katowicach biegaczy (delikwent wie o kogo chodzi), powinien jak najszybciej pojawić się w naszym biurze w celu przeprowadzenia niezbędnych testów kondycyjnych.













Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności