www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIV RYBNICKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 13/11/2008


We wtorek w Rybniku rozegrano cykl biegów pod nazwą XIV Bieg Niepodległości.
Z naszych zawodników najlepiej spisała się Sonia Lichacz (KB MOSiR Jastrzębie), która triumfowała w rywalizacji gimnazjalistek.

Wyniki:


Bieg główny kobiet
1. Dorota Ustianowska (Częstochowa)
2. Monika Głuchowska (AZS Wrocław)
3. Angelika Stanek (MKS MOS Płomień Sosnowiec)
4. Aneta Suwaj (MGOKSiR Korfantów)
5. Anna Lempart (MKS MOSM Bytom)
6. Marta Patocha (MKS MOS Płomień Sosnowiec)
...
13. Dagmara Banach (KB MOSiR Jastrzębie)

Seniorki
1. Jadwiga Kowalczyk (Rybnik)
2. Grażyna Piekoszowska (Żory)
3. Stefania Luszczymak (Radlin)


Bieg główny - Mężczyźni
1. Marcin Błaziński (Beble Kler S.A. Dobrodzień)
2. Vladimir Timaszow (Ukraina)
3. Łukasz Jóźwiak (AZS Wrocław)
4. Tomasz Brachman (AZS Kraków)
5. Wojciech Baczyński (Goczałkowice)
6. Jacek Sobas (KS AZS Politechnika Oplska)
...
14. Robert Czerwiński (KB MOSiR Jastrzębie)
17. Mateusz Konsik (KS Diament Jastrzębie)
42. Maciej Tarwnicki (KS Diament Jastrzębie)
54. Sylwester Ćwikła (KB MOSiR Jastrzębie)
68. Stanisław Haśkiewicz (KS Diament Jastrzębie)
69. Witold Baliński (KS Diament Jastrzębie)
71. Jan Tarwnicki (KS Diament Jastrzębie)

Juniorzy
1. Dawid Żebrowski (MKS MOS Płomień Sosnowiec)
2. Marcin Ciepłak (Chemia Hurt Rybnik)
3. Adam Nawrot (MKS MOSM Bytom)
4. Robert Czerwiński (KB MOSiR Jastrzębie)
5. Mateusz Konsik (KS Diament Jastrzębie)
6. Przemysław Malinowski (KS Diament Jastrzębie)

Seniorzy
1. Marek Leśnicki (Stanowice)
2. Wiesław Piętka (KS Piętka Katowice)
3. Bogdan Bojko (Wodzisław Śląski)
4. Janusz Magiera (TKKF Forma Wodzisław Śląski)
5. Maciej Ciepłak (Chemia Hurt Rybnik)
6. Alfred Podolak (Pyskowice)
...
8. Sylwester Ćwikła (KB MOSiR Jastrzębie)
11. Stanisław Haśkiewicz (KS Diament Jastrzębie)
12. Witold Baliński (KS Diament Jastrzębie)

Weterani
1. Karol Kalus (Żory)
2. Stefan Bluszcz (Świerklany)
3. Norbert Sielski (Rybnik)
4. Jan Tarwicki (KS Diament Jastrzębie)
5. Jerzy Lazar (Polonia Rybnik)


Biegi młodzieżowe

Szkoły Podstawowe - Dziewczęta
1. Hanna Szczypka (UKS Czwórka Żory)
2. Agata Warło (UMKS Marklowice)
3. Agnieszka Grochowska (SP-11 Piekary Śląskie)
4. Karolina Wojaczek (SP Szczerbice)
5. Magdalena Kaczorek (UKS Jedynka Wodzisław Śląski)
6. Edyta Gołofit (SP Szczerbice)
...
16. Weronika Sobecka (KB MOSiR Jastrzębie)
24. Patrycja Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie)

Szkoły Podstawowe - Chłopcy
1. Mateusz Kokoszek (SP-2 Rybnik)
2. Jakub Magiera (SP Szczerbice)
3. Michał Elsner (KS Diament Jastrzębie)
4. Filip Kroemer (UMKS Marklowice)
5. Łukasz Newe (LUKS Feniks Czernica)
6. Jakub Kazanecki (SP Zwonowice)
...
95. Daniel Fac (KB MOSiR Jastrzębie)

Szkoły Gimnazjalne - Dziewczęta
1. Sonia Lichacz (KB MOSiR Jastrzębie)
2. Roksana Bajor (G-4 Bytom)
3. Aleksandra Tylki (G-1 Wodzisław Śląski)
4. Aleksandra Pieńkowska (G. Ornontowice)
5. Amelia Moj (G-4 Bytom)
6. Amanda Stokowy (G-1 Wodzisław Śląski)

Szkoły Gimnazjalne - Chłopcy
1. Michał Gołombek (G-2 Tarnowskie Góry)
2. Patryk Brząkalik (UKS Czwórka Żory)
3. Mateusz Granieczny (G. Piece)
4. Bartłomiej Wójcik (G-4 Bytom)
5. Mateusz Fliegert (G-2 Rybnik)
6. Michał Krupa (SMS Racibórz)

Szkoły Ponadgimnazjalne - Dziewczęta
1. Jusytna Święty (ZSO MS Racibórz)
2. Izabela Lubszczyk (UKS Czwórka Żory)
3. Eliza Stokowy (KS Diament Jastrzębie)
4. Marcelina Szendera (UKS Czwórka Żory)
5. Marta Cieślar (V LO Bytom)
6. Elżbieta Kiśluk (UKS Czwórka Żory)
7. Magdalena Krzyżak (KS Diament Jastrzębie)
...
9. Danuta Lichacz (KS Diament Jastrzębie)

Szkoły Ponadgimnazjalne - Chłopcy
1. Mariusz Kubiak (UKS Czwórka Żory)
2. Maricn Ciepłak (II LO Rybnik)
3. Wojciech Czernek (Tychy)
4. Mateusz Konsik (KS Diament Jastrzębie)
5. Jacek Bula (V LO Bytom)
6. Daniel Mazurek (Gaszowice)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności