www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KSIĘŻYCOWY PÓŁMARATON 01/07/2010


Liczne grono znanych biegaczy stanęło na starcie sobotniego I Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego.
W tym gronie nie zabrakło zawodników z naszego regionu, wśród których najlepiej zaprezentował się Ryszard Zastawny z Pogwizdowa, który wygrał rywalizację w najstarszej grupie wiekowej.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Sergej OkseniukUkraina1:06.45
2Taras SaloUkraina1:06.52
3Wojciech BaczyńskiBako Team Pszczyna1:07.25
4Piotr MagieraLKS Myszków1:07.45
5Oleksandr KiptaczUkraina1:07.53
6Tomasz SobczykLUKS Żórawina1:09.00
7Piotr Pawłowski40-latek Tychy1:13.12
8Mirosław GołębiewskiChemia-Hurt Rybnik1:14.31
9Agnieszka GortelTS AKS Chorzów1:14.50
10Wioletta UrygaKluczbork1:15.36
.
30Arkadiusz SzczpeańczykKSRG KWK Zofiówka1:27.30
33Mirosław PiłatowskiTRS TKKF Mors Jastrzębie1:28.55
42Daniel DudekJastrzębie Zdrój1:30.42
57Ryszard ZastawnyPogwizdów1:33.58
93Dawid FlaszKSRG KWK Zofiówka1:39.02
94Dariusz SerafinKSRG KWK Zofiówka1:39.02
142Bartosz DulębaUstroń1:46.31
148Dominika DulębaUstroń1:49.14
232Anna FlaszJastrzębie Zdrój2:07.59
249Marcin FarynaJastrzębie Zdrój2:27.10


Klasyfikacja generalna kobiet

1Agnieszka GortelTS AKS Chorzów1:14.50
2Wioletta UrygaKluczbork1:15.36
3Kateryna KarmanenkoUkraina1:15.36
4Ewa KucharskaMKS Iskra Pszczyna1:18.42
5Katarzyna DurakLUKS Żórawina1:22.16
6Kateryna SemyrjyakUkraina1:25.37
.
19Dominika DulębaUstroń1:49.14
37Anna FlaszJastrzębie Zdrój2:07.59


Kategoria K-18 (18-29 lat)

1Kateryna KarmanenkoUkraina1:15.36
2Ewa KucharskaMKS Iskra Pszczyna1:18.42
3Kateryna SemyrjyakUkraina1:25.37
.
9Dominika DulębaUstroń1:49.14


Kategoria K-30 (30-39 lat)

1Agnieszka GortelTS AKS Chorzów1:14.50
2Katarzyna DurakLUKS Żórawina1:22.16
3Wioletta BrychcyPremier Gliwice1:39.29
.
13Anna FlaszJastrzębie Zdrój2:07.59


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1Taras SaloUkraina1:06.52
2Wojciech BaczyńskiBako Team Pszczyna1:07.25
3Piotr MagieraLKS Myszków1:07.45
.
32Bartosz DulębaUstroń1:46.31
54Marcin FarynaJastrzębie Zdrój2:27.10


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1Sergej OkseniukUkraina1:06.45
2Tomasz SobczykLUKS Żórawina1:09.00
3Piotr Pawłowski40-latek Tychy1:13.12
.
14Daniel DudekJastrzębie Zdrój1:30.42
31Dawid FlaszKSRG KWK Zofiówka1:39.02


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1Mirosław GołębiewskiChemia-Hurt Rybnik1:14.31
2Tadeusz SambakOKB Zadyszka Oświęcim1:23.49
3Janusz SzafarczykWKB Meta Lubliniec1:23.52
4Arkadiusz SzczpeańczykKSRG KWK Zofiówka1:27.30
5Mirosław PiłatowskiTRS TKKF Mors Jastrzębie1:28.55
.
18Dariusz SerafinKSRG KWK Zofiówka1:39.02


Kategoria M-60 (60 lat i więcej)

1Ryszard ZastawnyPogwizdów1:33.58
2Hernyk Kowalski-NeukirchKatowice1:44.06
3Andrzej DoniecRybnik2:10.15




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności