www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KORNEL RAKUS DRUGI W BIEGU O PUCHAR IGOSPORT 28/09/2010


Miłosz Szcześniewski (LLKS Osowa Sień) wygrał Bieg Górski o Puchar Igosport, który odbył się w minioną niedzielę w Bielsku-Białej.
Jaku drugi trasę o długości 7,3 kilometra z Bulwarów Młodości na szczyt Magurki Wilkowickiej pokonał Kornel Rakus.
Zawodnik z Kisielowa okazał się najlepszy w kategorii 'czterdziestolatków'. Ponadto z naszych zawodników na podium stanęli: Magdalena Krzyżak (KRS TKKF Mors Jastrzębie) - trzecia w kategorii K-18, Piotr Łupieżowiec (MKS Centrum Dzięgielów) - drugi w kategorii M-30, Jan Moiczek z Cieszyna - drugi w kategorii M-60, oraz Andrzej Siwczyk z Ustronia - trzeci w kategorii M-50.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna - dystans 7,3 km / przewyższenie 614 m

1Miłosz SzcześniewskiLLKS Osowa Sień0:34.38
2Kornel RakusKisielów0:35.17
3Sylwester LepiarzMUKS TMH Ostrowiec Św.0:35.22
4Daniel WosikMUKS THM Ostrowiec Św0:36.23
5Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów0:36.39
6Kamil KosAZS AWF Kraków0:36.51
7Rafał KrzemieńWieliczka0:37.54
8Jan MichałowskiKraków / Montrail CW-X Team0:38.19
9Kamil JezierskiKraków0:38.32
10Dawid GałuszkaPorąbka0:39.04
..........
14Tomasz WróbelCisownica0:39.27
32Michał ŚmietanaKRS TKKF Mors Jastrzębie0:44.24
36Andrzej SiwczykUstroń0:45.14
67Jan BierskiPogwizdów0:50.31
68Magdalena KrzyżakKRS TKKF Mors Jastrzębie0:50.57
69Jan MoiczekCieszyn0:51.14
79Stanisław PiaszczykGórki Wielkie0:54.26
86Jan ŻelińskiCieszyn0:57.21


Klasyfikacja generalna kobiet

1Izabela ZatorskaWrocanka / Montrail CW-X Team0:39.58
2Mariola SojdaCKS Budowlani Częstochowa0:40.37
3Dominika StawczykWarszawa0:41.55
4Irena PakoszTechnik Komorno0:42.37
5Magdalena ŁączakMielec / Team 360 stopni0:45.47
6Beata WrońskaJasło0:47.40
..........
10Magdalena KrzyżakKRS TKKF Mors Jastrzębie0:50.57



Kategoria K-1 (18-29 lat)

1Mariola SojdaCKS Budowlani Częstochowa0:40.37
2Dominika StawczykWarszawa0:41.55
3Magdalena KrzyżakKRS TKKF Mors Jastrzębie0:50.57


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1Miłosz SzcześniewskiLLKS Osowa Sień0:34.38
2Sylwester LepiarzMUKS TMH Ostrowiec Św.0:35.22
3Kamil KosAZS AWF Kraków0:36.51
..........
6Michał ŚmietanaKRS TKKF Mors Jastrzębie0:44.24


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1Daniel WosikMUKS THM Ostrowiec Św0:36.23
2Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów0:36.39
3Jan MichałowskiKraków / Montrail CW-X Team0:38.19
..........
8Tomasz WróbelCisownica0:39.27


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1Kornel RakusKisielów0:35.17
2Rafał KrzemieńWieliczka0:37.54
3Krzysztof PuziaKraków0:40.35
..........
14Jan BierskiPogwizdów0:50.31
17Stanisław PiaszczykGórki Wielkie0:54.26


Kategoria M-50 (50-59 lat)

1Janusz PytelJ.P. Sosnowiec0:41.44
2Eugeniusz SznapkaTKKF Hades Mikołów0:43.34
3Andrzej SiwczykUstroń0:45.14
..........
12Jan ŻelińskiCieszyn0:57.21


Kategoria M-60 (60-69 lat)

1Stefan SikoraTKKF Beskidek Bielsko-Biała0:44.40
2Jan MoiczekCieszyn0:51.14
3Stanisław StolarczykCięcina0:57.42




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności