www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ALTUS CUP - MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PO SCHODACH 29/11/2010


Dominika Wiśniewska (SKB Kraśnik) i Damian Ziemianin z Dobrej wywalczyli tytuły Mistrzów Polski w biegu po schodach.
Najlepszy z naszych zawodników Piotr Łupieżowiec z Cisownicy zajął dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze kategorii M-3 (30-39 lat).
Pokonanie 30 pięter budynku Altus (Hotel Qubus) w Katowicach zajęło zawodnikowi MKS-u Centrum Dzięgielów, dokładnie 3 minuty i 3 sekundy.

Wczorajsze mistrzostwa zorganizowało Stowarzyszenie Biegów Górskich w Jastrzębiu Zdroju.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Damian ZiemianinDobra2.43,6
2Pavel HolecCzechy2.45,6
3Bartosz ŚwiątkowskiKościan2.48,2
4Viktor NovotnýCzechy2.52,7
5Radosław MakowskiKM PSP Warszawa2.53,0
6Janusz MiketaKamieńskie Młyny2.56,9
7Dariusz RuchałaKM PSP Nowy Sącz2.59,2
8Jakub Hřib Czechy3.01,7
9Maciej BierczakPorąbka / Montrail CW-X Team3.02,5
10Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów3.03,0
..........
55Stefan KalinowskiSBG Jastrzębie Zdrój3.55,1
80Piotr LilaKW Jastrzębie Zdrój4.26,9
87Marian HudekKW Jastrzębie Zdrój5.91,7



Klasyfikacja generalna kobiet

1Dominika WiśniewskaSKB Kraśnik3.40,6
2Marta GłowaczKS Energetyk Jaworzno4.01,7
3Halina GałuszkaPorąbka4.10,7
4Anna OrianSzkoła Tańca Orian Show4.14,0
5Daria GwiazdowskaAZS Kul Lublin4.16,8
6Amanda StokowyUKS Diament Jedynka Wodzisław4.32,2



Kategoria K-1 (16-19 lat)

1Daria GwiazdowskaAZS KUL Lublin4.26,8
2Amanda StokowyUKS Diament Jedynka Wodzisław4.32,2
3Marzena KonopkaSzkoła Tańca Orian Show6.12,9


Kategoria K-2 (20-34 lata)

1Dominika WiśniewskaSKB Kraśnik3.40,6
2Marta GłowaczKS Energetyk Jaworzno4.01,7
3Aleksandra MadejaBytom4.46,2


Kategoria K-3 (35 lat i starsze)

1Halina GałuszkaPorąbka4.10,7
2Anna OrianSzkoła Tańca Orian Show4.14,0
3Bożena CichopekTKKF Hades Mikołów5.17,9


Kategoria M-1 (16-19 lat)

1Maciej BierczakPorąbka / Montrail CW-X Team3.02,5
2Dawid GałuszkaPorąbka3.09,3
3Piotr CzarnieckiBielsko-Biała3.12,4


Kategoria M-2 (20-29 lat)

1Damian ZiemianinDobra2.43,6
2Pavel HolecCzechy2.45,6
3Bartosz ŚwiątkowskiKościan2.48,2
..........
37Piotr LilaKW Jastrzębie Zdrój4.26,9


Kategoria M-3 (30-39 lat)

1Piotr ŁupieżowiecMKS Centrum Dzięgielów3.03,0
2Jan MichałowskiKraków / Montrail CW-X Team3.06,0
3Maciej DawidziukKP PSP Złotoryja3.08,4


Kategoria M-4 (40-49 lat)

1Janusz MiketaKamieńskie Młyny2.56,9
2Mariusz GałuszkaPGNiG Gazownia Zabrzańska3.19,3
3Krzysztof SzwedWKB Meta Lubliniec3.34,6
..........
6Stefan KalinowskiSBG Jastrzębie Zdrój3.55,1
10Marian HudekKW Jastrzębie Zdrój5.91,7


Kategoria M-5 (50-59 lat)

1Eugeniusz SznapkaTKKF Hades Mikołów3.22,0
2Janusz PytelSosnowiec3.28,7
3Mirosław DziergasStarostwo Powiatowe Żywiec3.31,0


Kategoria M-6 (60-69 lat)

1Jan WyduchTKKF Hades Mikołów4.05,1
2Henryk PietrekClosovia Piekary Śląskie4.18,2
3Tadeusz MazurStrzebu b4.40,9


Kategoria M-7 (70 lat i starsi)

1Edward KurekKatowice5.06,6
2Józef ŻukWałbrzych5.44,0
3Czesław MarciakBielawa7.39,3



Pełne wyniki biegu zostały zamieszczone w dziale Ogłoszenia




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności