www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VII BIEG BARBÓRKOWY W RYBNIKU 05/12/2011


Arkadiusz Gardzielewski (WKS Śląsk Wrocław) wygrał VII Bieg Barbórkowy, który odbył się wczoraj w Rybniku.
Najlepszy z naszych zawodników Zenon Zabost z Górek Wielkich został sklasyfikowany na czterdziestej siódmej pozycji.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna – dystans 10 km

1Arkadiusz GardzielewskiWKS Śląsk Wrocław0:30.10
2Witalij SzafarUkraina0:30.55
3Piotr PałkaKS Piętka Katowice0:31.16
4Radosław KleczekKB Sporting Międzyzdroje0:31.58
5Rafał NowakCKS Budowlani Częstochowa0:32.01
6Daniel WochAJD Częstochowa0:32.10
.
47Zenon ZabostGórki Wielkie0:37.45
115Jakub StaśkiewiczKB MOSiR Jastrzębie0:42.31
119Mirosław JackiewiczJastrzębie Zdrój0:42.36
127Dagmara DziukKB MOSiR Jastrzębie0:42.47
143Tomasz JanuszewskiZbytków0:43.23
157Bartłomiej SokołowskiJastrzębie Zdrój0:44.11
185Jarosław ReclikSkrzyszów / Forma Wodzisław0:45.29
189Stanisław PiaszczykGórki Wielkie0:45.59
199Marcin SzczurekDębowiec0:46.10
209Natalia SajdakKB MOSiR Jastrzębie0:46.36
250Ryszard ZastawnyPogwizdów0:48.39
258Tomasz WiśniewskiJastrzębie Zdrój0:48.59
308Sylwester ĆwikłaJastrzębie Zdrój0:52.37


Kategoria K-1 (16-29 lat)

1Aleksandra DulibaBiałoruś0:35.37
2Antonina BehnkeUKS 14 Zabrze0:36.50
3Marta PachotaChorzów0:37.08
.
9Dagmara DziukKB MOSiR Jastrzębie0:42.47
13Natalia SajdakKB MOSiR Jastrzębie0:46.36


Kategoria M-1 (16-29 lat)

1Arkadiusz GardzielewskiWKS Śląsk Wrocław0:30.10
2Witalij SzafarUkraina0:30.55
3Piotr PałkaKS Piętka Katowice0:31.16
.
42Bartłomiej SokołowskiJastrzębie Zdrój0:44.11
49Marcin SzczurekDębowiec0:46.10


Kategoria M-2 (30-39 lat)

1Rafał NowakCKS Budowlani Częstochowa0:32.01
2Jarosław GniewekBielsko-Biała0:34.13
3Kamil JezierskiKraków0:35.01
.
12Zenon ZabostGórki Wielkie0:37.45
27Jakub StaśkiewiczKB MOSiR Jastrzębie0:42.31
71Tomasz WiśniewskiJastrzębie Zdrój0:48.59


Kategoria M-3 (40-49 lat)

1Rafał KrzemieńWieliczka0:35.11
2Ryszard KobajłoGródek nad Dunajcem0:35.30
3Roman CzajaOświęcim0:35.38
.
27Mirosław JackiewiczJastrzębie Zdrój0:42.36
34Tomasz JanuszewskiZbytków0:43.23
47Jarosław ReclikSkrzyszów / Forma Wodzisław0:45.29
48Stanisław PiaszczykGórki Wielkie0:45.59


Kategoria M-4 (50-59 lat)

1Krzysztof BorowskiBlachownia0:35.46
2Jan DeńcaLKB Rudnik0:37.24
3Andrzej WrzesińskiKS 40-latek Tychy0:37.59
.
37Sylwester ĆwikłaJastrzębie Zdrój0:52.37


Kategoria M-5 (60 lat i starsi)

1Mirosław SukZabiegani Częstochowa0:39.15
2Stefan SikoraBielsko-Biała0:40.41
3Andrzej WybraniecKietrz0:42.22
.
11Ryszard ZastawnyPogwizdów0:48.39




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności