www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX PÓŁMARATON MARZANNY 19/03/2012


Andrzej Lachowski z Krakowa wygrał IX Półmaraton Marzanny, który odbył się wczoraj w Krakowie.
Najlepszy z naszych zawodników - Daniel Glajc z Cieszyna zajął sto pięćdziesiąte szóste miejsce.

Klasyfikacja generalna

1 Andrzej Lachowski Kraków 1:08.53
2 Bogdan Dziuba KKS Victoria Stalowa Wola 1:09.16
3 Siergiej Fiskowicz LKB Rudnik 1:10.04
4 Tomasz Antosiak Azymek Zdzieszowice 1:15.41
5 Arkadiusz Mróz Kraków 1:16.25
6 Rafał Krzemień Wieliczka 1:17.38
7 Dariusz Trener Kraków 1:17.53
8 Sławomir Smelka Kraków 1:18.15
9 Jan Wąsowicz Kraków 1:18.26
10 Ryszard Kobajło TKKF Czarni Katowice 1:19.16
.
156 Daniel Glajc Cieszyn 1:34.51
234 Arkadiusz Naruszewicz Jastrzębie Zdrój 1:38.45
432 Michał Kiecoń Ustroń 1:47.15
914 Maria Bochenek Skoczów / LKS Pogórze 2:07.10
982 Katarzyna Żabińska Ustroń 2:12.06
1079 Maria Zięba Jastrzębie Zdrój 2:21.11
1096 Jacek Bochenek Skoczów 2:24.01

 
Klasyfikacja generalna kobiet

1 Lilia Fiskowicz LKS Rudnik 1:19.51
2 Agnieszka Cader Zabierzów 1:23.54
3 Agnieszka Kobierska Gliwice 1:31.46
4 Anna Posmysz Skała 1:33.35
5 Ewa Fogel Tarnów 1:33.54
6 Ewa Majer Dobczyce 1:34.02
.
97 Maria Bochenek Skoczów / LKS Pogórze 2:07.10
117 Katarzyna Żabińska Ustroń 2:12.06
140 Maria Zięba Jastrzębie Zdrój 2:21.11

 
Kategoria K-18 (18-29 lat)

1 Lilia Fiskowicz LKS Rudnik 1:19.51
2 Agnieszka Cader Zabierzów 1:23.54
3 Anna Posmysz Skała 1:33.35
.
40 Maria Zięba Jastrzębie Zdrój 2:21.11


Kategoria K-30 (30-39 lat)

1 Agnieszka Kobierska Gliwice 1:31.46
2 Ewa Majer Dobczyce 1:34.02
3 Agnieszka Krowicka Kraków 1:36.17
.
56 Katarzyna Żabińska Ustroń 2:12.06


Kategoria K-40 (40-49 lat)

1 Ewa Fogel Tarnów 1:33.54
2 Mariola Jamróz Kielce 1:45.55
3 Elżbieta Król Kraków 1:46.08
.
20 Maria Bochenek Skoczów / LKS Pogórze 2:07.10


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1 Arkadiusz Mróz Kraków 1:16.25
2 Lukasz Duliński Kraków 1:19.54
3 Bartłomiej Czyż Kraków 1:20.52
.
113 Michał Kiecoń Ustroń 1:47.15


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1 Andrzej Lachowski Kraków 1:08.53
2 Bogdan Dziuba KKS Victoria Stalowa Wola 1:09.16
3 Siergiej Fiskowicz LKS Rudnik 1:10.04
.
91 Arkadiusz Naruszewicz Jastrzębie Zdrój 1:38.45


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Rafał Krzemień Wieliczka 1:17.38
2 Dariusz Trener Kraków 1:17.53
3 Sławomir Smelka Kraków 1:18.15
.
39 Daniel Glajc Cieszyn 1:34.51
210 Jacek Bochenek Skoczów 2:24.01




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności