www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







O ZŁOTE GACIE 19/03/2012


Tomasz Dulski (WKB Meta Lubliniec) wygrał II Bieg o Złote Gacie, który odbył się w minioną sobotę w Brzeszczach.
Z naszych zawodników dystans 10 kilometrów najszybciej pokonał Mirosław Piłatowski.
Warto wspomnieć, że w zwycięstwo w kategorii kobiet pomiędzy 40 a 49 rokiem życia odniosła Katarzyna Kanclerz-Januszewska ze Zbytkowa.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna - dystans: 10 km

1 Daniel Dulski WKB Meta Lubliniec 0:33.49
2 Tomasz Wójcik Rudze 0:34.14
3 Dariusz Starzyński Ikarion Bobrek 0:34.27
4 Wojciech Gajny Ultra Nutrend Team Bielsko-Biała 0:34.47
5 Jacek Kurek Schoeck Tychy 0:35.17
6 Adam Wałowski WKB Meta Lubliniec 0:36.00
7 Łukasz Lubelski Katowice 0:36.10
8 Dawid Then Bielsko-Biała 0:36.48
9 Andrzej Macioł AZS AWF Masters Kraków 0:36.54
10 Krzysztof Badera Jawiszowice 0:37.03
.
53 Mirosław Piłatowski Jastrzębie Zdrój 0:42.06
59 Michał Szczurek Dębowiec 0:42.34
69 Tomasz Januszewski Zbytków 0:43.27
75 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie Zdrój 0:44.09
110 Katarzyna Kanclerz-Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 0:47.09
177 Tomasz Żywioł Cieszyn 0:53.26
200 Beata Piłatowska Jastrzębie Zdrój 0:56.58


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Dorota Wyleciał Truchtacz Mysłowice 0:40.45
2 Anna Balbus Zabrze 0:42.10
3 Beata Kantyka OKB Zadyszka Oświęcim 0:43.16
4 Judyta Rębisz SMS Victoria Racibórz 0:45.05
5 Alicja Banasiak KS Sprint Bielsko-Biała 0:45.16
6 Katarzyna Kanclerz-Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 0:47.09
.
18 Beata Piłatowska Jastrzębie Zdrój 0:56.58


Kategoria K-40 (40-49 lat)

1 Katarzyna Kanclerz-Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 0:47.09
2 Katarzyna Marcińczyk Brzeszcze 0:48.35
3 Magdalena Mardzyńska Gilowice 0:53.00
.
7 Beata Piłatowska Jastrzębie Zdrój 0:56.58


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1 Daniel Dulski WKB Meta Lubliniec 0:33.49
2 Tomasz Wójcik Rudze 0:34.14
3 Wojciech Gajny Ultra Nutrend Team Bielsko-Biała 0:34.37
.
13 Marcin Szczurek Dębowiec 0:42.34


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1 Dariusz Starzyński Ikarion Bobrek 0:34.27
2 Adam Wołowski WKB Meta Lubliniec 0:36.00
3 Łukasz Lubelski Katowice 0:36.10
.
24 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie Zdrój 0:44.09


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Jacek Kurek Schoeck Tychy 0:35.17
2 Krzysztof Kosibór Bielsko-Biała 0:37.18
3 Marek Sokołowski Sierpień 80 KWK Wesoła 0:37.27
.
15 Mirosław Piłatowski Jastrzębie Zdrój 0:42.06
19 Tomasz Januszewski Zbytków 0:43.27


Kategoria M-60 (60 lat i starsi)

1 Stefan Sikora TKKF Beskidek Bielsko-Biała 0:39.41
2 Leonard Kopijasz Brzeszcze 0:42.59
3 Wiesław Książek 40-latek Tychy 0:43.34
.
14 Tomasz Żywioł Cieszyn 0:53.26




Nordic Walking

Klasyfikacja generalna - dystans: 10 km

1 Grzegorz Dors ULKS Run Podkowa Janów 1:02.39
2 Józef Brzezina NW Speed Sochaczew 1:03.29
3 Rafal Kozik ULKS Run Podkowa Janów 1:03.43
4 Arkadiusz Klinke Grzmiące Kije 1:05.03
5 Marek Dors ULKS Run Podkowa Janów 1:05.29
6 Dariusz Czechowski Żory 1:06.06
.
14 Jacek Weżgowiec TKKF MOSiR Jastrzębie 1:09.31
34 Zygmunt Kurpet Jastrzębie Zdrój 1:14.38
42 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:16.13
55 Grzegorz Pipiro Jastrzębie Zdrój 1:20.12
72 Maria Sroczyńska UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:25.56
74 Katarzyna Baszczyńska Jasnet Jastrzębie Zdrój 1:29.07


Kategoria K-30 (30-39 lat)

1 Agnieszka Magnuska Chudy NW Speed Opole 1:13.04
2 Aneta Kokot Płomień Iwanowice Duże 1:14.14
3 Justyna Myślińska Szczakowskie Kijanki Jaworzno 1:17.24
.
9 Katarzyna Barczyńska Jasnet Jastrzębie Zdrój 1:29.07


Kategoria K-50 (50-59 lat)

1 Ewa Brzezina NW Speed Sochaczew 1:14.57
2 Grażyna Kaszuba 40-latek Tychy 1:15.19
3 Grażyna Pipiro UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:16.13
.
9 Maria Sroczyńska UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie 1:26.56


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Arkadiusz Klinke Grzmiące Kije 1:05.03
2 Jarosław Grzyb Danków 1:07.26
3 Piotr Kilan NGB Kłobuck 1:07.41
.
6 Jacek Weżgowiec TKKF MOSiR Jastrzębie 1:09.31


Kategoria M-50 (50-59 lat)

1 Grzegorz Dors ULKS Run Podkowa Janów 1:02.39
2 Józef Brzezina NW Speed Sochaczew 1:03.29
3 Andrzej Torchała NW Aktywni Gaszyn 1:11.09
.
6 Zygmunt Kurpet Jastrzębie Zdrój 1:14.38
8 Grzegorz Pipiro Jastrzębie Zdrój 1:20.12






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności