www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







13. PÓŁMARATON DOOKOŁA JEZIORA ŻYWIECKIEGO 25/03/2012


Kenijczyk Mke Cherviyot wygrał 13. Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego, który odbył się dzisiaj w Żywcu.
Na ósmym miejscu uplasował się najlepszy z naszych zawodników Damian Zawierucha (KB MOSiR Jastrzębie).
Siedemnasty był Jakub Glajcar z Wisły, a trzydziesty trzeci Zenon Zabost z Górek Wielkich.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1 Mike Cherviyot Kenia 1:06.47
2 Sawe Elisha Kiprotich Kenia 1:07.07
3 Laszlo Toth Węgry 1:07.59
4 Julius Kiprono Lagat Kenia 1:08.24
5 Siergiej Fiskowicz Ukraina 1:10.01
6 Serem Keneth Kipkogei Kenia 1:10.54
7 Michał Król MKS MOS Płomień Sosnowiec 1:11.31
8 Damian Zawierucha KB MOSiR Jastrzębie 1:12.18
9 Tomasz Miśkowiec KKL Kielce 1:12.43
10 Witold Bulik Gilowice 1:14.36
.
17 Jakub Glajcar Wisła 1:18.34
33 Zenon Zabost Górki Wielkie 1:22.29
73 Tomasz Dybczyński Górki Wielkie 1:26.26
120 Tomasz Kołder Cieszyn / Pako Team Cieszyn 1:31.02
133 Wojciech Dorighi Goleszów 1:32.08
160 Lucjan Pawlas Zebrzydowice / Pako Team Cieszyn 1:33.56
171 Adam Mleczko Cieszyn / Triahtlon Dąbrowa Górnicza 1:35.06
196 Mirosław Jackiewicz Jastrzębie Zdrój 1:36.34
231 Łukasz Witek Jaworze 1:38.40
235 Katarzyna Kozak Jastrzębie Zdrój 1:38.56
265 Michał Bac Jastrzębie Zdrój 1:40.11
277 Jadgwiga Dybczyńska Górki Wielkie / LKS Pogórze 1:41.01
288 Marcin Szczurek Dębowiec 1:41.27
295 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie Zdrój 1:41.39
299 Adam Grygierek Jastrzębie Zdrój 1:41.55
357 Janusz Wiaderny Jastrzębie Zdrój 1:44.55
371 Kazimierz Danieluk Jastrzębie Zdrój 1:45.48
376 Grzegorz Orłowski Mazańcowice 1:45.55
395 Ryszard Zastawny Pogwizdów 1:46.46
473 Dawid Niemiec Międzyrzecze Górne 1:50.16
485 Tomasz Wiśniewski Jastrzębie Zdrój 1:50.52
524 Henryk Heinrich Skoczów / LKS Pogórze 1:52.17
530 Zbigniew Janecki Jastrzębie Zdrój 1:52.29
532 Leszek Guzik Jaworze 1:52.36
542 Kornelia Jasiulek Skoczów / LKS Pogórze 1:53.08
547 Michał Hanus Jaworze 1:53.19
571 Janusz Kaczmarczyk Pogwizdów 1:54.36
579 Adrian Pytel Cieszyn 1:55.01
608 Maria Bochenek Skoczów / LKS Pogórze 1:56.48
623 Jacek Chmiel Jastrzębie Zdrój 1:57.54
664 Antoni Barut Jaworze 2:00.24
672 Jerzy Młynarczyk Jastrzębie Zdrój 2:01.05
731 Jacek Bochenek Skoczów 2:05.30
822 Janusz Wojtyła Skoczów 2:18.49
827 Joanna Orłowska Mazańcowice 2:20.04
840 Jan Miodoński Cieszyn 2:27.58


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Lilia Fiskowicz Ukraina 1:20.15
2 Dominika Kwaśniewska Zabrze / SKB Kraśnik 1:23.55
3 Anna Celińska Bielsko-Biała / Byledobiec Anin 1:24.57
4 Wioletta Uryga Kluczbork 1:28.32
5 Wioletta Godlewska Litwa 1:28.49
6 Jitka Hudakova Słowacja 1:31.11
.
16 Katarzyna Kozak Jastrzębie Zdrój 1:38.56
20 Jadwiga Dybczyńska Górki Wielkie / LKS Pogórze 1:41.01
36 Kornelia Jasiulek Skoczów / LKS Pogórze 1:53.08
43 Maria Bochenek Skoczów / LKS Pogórze 1:56.48
90 Joanna Orłowska Mazańcowice 2:20.04



Kategoria K-30 (30-39 lat)

1 Anna Celińska Bielsko-Biała / Byledobiec Anin 1:24.57
2 Anan Ryguła Zawisza Stara Kuźnia 1:31.50
3 Ewa Majer Dobczyce 1:32.42
.
8 Katarzyna Kozak Jastrzębie Zdrój 1:38.56
11 Jadwiga Dybczyńska Górki Wielkie / LKS Pogórze 1:41.01
15 Kornelia Jasiulek Skoczów / LKS Pogórze 1:53.08
39 Joanna Orłowska Mazańcowice 2:20.04


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Wioletta Uryga Kluczbork 1:28.32
2 Jitka Hudakova Słowacja 1:31.11
3 Halina Gałuszka Porąbka / RMD Montrail Team 1:37.57
.
10 Maria Bochenek Skoczów / LKS Pogórze 1:56.48


Kategoria M-18 (18-29 lat)

1 Mike Cherviyot Kenia 1:06.47
2 Laszlo Toth Węgry 1:07.59
3 Serem Keneth Kipkogei Kenia 1:10.54
.
8 Jakub Glajcar Wisła 1:18.34
31 Wojciech Dorighi Goleszów 1:32.08
41 Adam Mleczko Cieszyn / Triathlon Dąbrowa Górnicza 1:35.06
59 Marcin Szczurek Dębowiec 1:41.27


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1 Sawe Elisha Kiprotich Kenia 1:07.07
2 Julius Kiprono Lagat Kenia 1:08.24
3 Siergiej Fiskowicz Ukraina 1:10.01
4 Damian Zawierucha KB MOSiR Jastrzębie 1:12.18
. ... ... ...
14 Zenon Zabost Górki Wielkie 1:22.29
30 Tomasz Dybczyński Górki Wielkei 1:26.26
49 Tomasz Kołder Cieszyn / Pako Team Cieszyn 1:31.02
67 Lucjan Pawlas Zebrzydowice / Pako Team Cieszyn 1:33.56
93 Łukasz Witek Jaworze 1:38.40
109 Michał Bac Jastrzębie Zdrój 1:40.11
118 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie Zdrój 1:41.39
120 Adam Grygierek Jastrzębie Zdrój 1:41.55
140 Janusz Wiaderny Jastrzębie Zdrój 1:44.55
149 Grzegorz Orłowski Mazańcowice 1:45.55
195 Tomasz Wiśniewski Jastrzębie Zdrój 1:50.52
207 Zbigniew Janecki Jastrzębie Zdrój 1:52.29
212 Michał Hanus Jaworze 1:53.19
223 Adrian Pytel Cieszyn 1:55.01
291 Janusz Wojtyna Skoczów 2:18.49


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Witold Bulik Gilowice 1:14.36
2 Grzegorz Czyż Automatyka Tarnów 1:15.13
3 Witautas Grazis Litwa 1:16.40
.
41 Mirosław Jackiewicz Jastrzębie Zdrój 1:36.34
107 Leszek Guzik Jaworze 1:52.36
119 Janusz Kaczmarczyk Pogwizdów 1:54.36
142 Jacek Bochenek Skoczów 2:05.30


Kategoria M-50 (50-59 lat)

1 Marek Dziegielewski Dlużniewo 1:15.23
2 Kazimierz Kamola Chemik Puławy 1:21.47
3 Krzysztof Badera Masters Brzeszcze 1:23.41
.
42 Kazimierz Danieluk Jastrzębie Zdrój 1:45.48
78 Jacek Chmiel Jastrzębie Zdrój 1:57.54
83 Antoni Barut Jaworze 2:00.24
84 Jerzy Młynarczyk Jastrzębie Zdrój 2:01.05
107 Jan Miodoński Cieszyn 2:27.25


Kategoria M-60 (60-69 lat)

1 Mirosław Suk Zabiegani Częstochowa 1:26.53
2 Stefan Sikora TKKF Beskidek Bielsko-Biała 1:28.59
3 Jan Opałka Płońsk 1:36.23
.
8 Ryszard Zastawny Pogwizdów 1:46.46
17 Henryk Heinrich Skoczów / LKS Pogórze 1:52.17





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności