www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 27/03/2012


W minioną sobotę w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w biegach przełajowych.
Wśród uczestników znaleźli się również zawodnicy LKS Pogórze: Sylwia Adamik, Barbara Wojtyła oraz Przemysław Strządała.
Obie medalistki mistrzostw Śląska w silnej stawce rywalek zajęły trzydzieste drugie lokaty, natomiast Przemek został sklasyfikowany na pięćdziesiątej siódmej pozycji.


Wyniki:

Juniorki (rocznik 1993-1994) - dystans: 4 km

1 Anna Wójcik KKS Victoria Stalowa Wola 0:16.09
2 Samanta Paraniak MKS Piast Lwówek Śląski 0:16.19
3 Katarzyna Dulak UKS Budowlani Nowy Sącz 0:16.27
.
32 Sylwia Adamik LKS Pogórze 0:18.53


Juniorki (rocznik 1993-1994) - dystans: 2 km

1 Ewelina Lubiejewska LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 0:07.24
2 Alicja Konieczek WMLKS Nadodrze Powodowo 0:07.35
3 Justyna Romiej ŁKB Trucht Łomża 0:07.36



Juniorzy (rocznik 1993-1994) - dystans: 6 km

1 Szymon Kulka ULKS Lipniki 0:21.02
2 Andrzej Rogiewicz LKS Zantyr Sztum 0:21.19
3 Bartłomiej Przedwojewski MKS MOS Wrocław 0:21.22


Juniorzy (rocznik 1993-1994) - dystans: 4 km

1 Dawid Konieczek WMLKS Nadodrze Powodowo 0:10.07
2 Paweł Szostak MKS Unia Hrubieszów 0:10.07
3 Mateusz Bąk ZLKL Zielona Góra 0:10.07



Juniorki młodsze (rocznik 1995-1996) - dystans: 3 km

1 Sylwia Ślęzak CKS Budowlani Częstochowa 0:12.10
2 Paulina Pawłowska MKS Pogoń Siedlce 0:12.14
3 Daria Gawłowska LKS Vectra DGS Włocławek 0:12.16
.
32 Barbara Wojtyła LKS Pogórze 0:13.31


Juniorki młodsze (rocznik 1995-1996) - dystans: 2 km

1 Natalia Wiera LKS Pszczyna 0:07.31
2 Weronika Pyzik LKS Znicz Biłgoraj 0:07.34
3 Aleksandra Hołda MKL Maraton Świnoujście 0:07.36



Juniorzy młodsi (rocznik 1995-1996) - dystans: 5 km

1 Aleksander Kuśmierz MKS Agros Chełm 0:18.08
2 Dominik Tabor ULKS Fajfer 2011 Łapanów 0:18.15
3 Patryk Lachowski MKS Halicz Ustrzyki Dolne 0:18.25
.
57 Przemysław Strządała LKS Pogórze 0:21.02


Juniorzy młodsi (rocznik 1995-1996) - dystans: 3 km

1 Michał Rozmys MLKS Agros Żary 0:10.24
2 Damian Rudnik MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 0:10.28
3 Jakub Sierżęga UKS Trójka Sandomierz 0:10.30




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności