www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







30. HASCO-LEK WROCŁAW MARATON 17/09/2012


Blisko cztery tysiące uczestników wzięło udział w 30 Jubileuszowym Hasco-Lek Wrocław Maratonie, który odbył się w niedzielę, 16 września.
W tym gronie znaleźli się również nasi zawodnicy, wśród których dystans czterdziestu dwóch kilometrów najszybciej pokonał Grzegorz Szulik z Jastrzębia Zdroju.
Warto wspomnieć, że w gronie kobiet dziewiąte miejsce zajęła Katarzyna Kanclerz-Januszewska ze Zbytkowa, zajmując zarazem drugą pozycję w swojej w grupie wiekowej.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1 Edwin Kirui Kenia 2:15.33
2 Julius Kilimo Kipkorir Kenia 2:15.54
3 Joel Kosgei Komen Kenia 2:16.29
4 Dennis Mwanzia Musau Kenia 2:20.44
5 Siergiej Marczuk Ukraina 2:21.28
6 Krzysztof Bartkiewicz Toruń 2:27.48
7 Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 2:27.50
8 Tomasz Szymański MKS Aurum Kobud Złotoryja 2:31.53
9 Mariusz Borychowski Ustka 2:31.57
10 Piotr Putyra Wysoka 2:33.02
. ... .... ...
73 Grzegorz Szulik KB MOSiR Jastrzębie 2:57.48
95 Tomasz Dybczyński Górki Wielkie / LKS Pogórze 2:59.45
279 Paweł Łodej Jasienica / Nordkapp Jasienica 3:20.57
349 Katarzyna Kanclerz-Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 3:25.36
350 Tomasz Januszewski Zbytków / Forma Wodzisław 3:25.37
458 Janusz Toman Cieszyn 3:30.02
659 Andrzej Olborski Jastrzębie Zdrój 3:38.48
1042 Maciej Hombek Ustroń 3:49.16
1091 Łukasz Warchoł Cieszyn 3:50.34
1121 Jarosław Reclik Skrzyszów / Forma Wodzisław 3:51.57
1185 Łukasz Firla Cieszyn 3:54.00
1294 Adam Grygierek KRSG Zofiówka Jastrzębie 3:56.40
1467 Zbigniew Kiszka KRSG Zofiówka Jastrzębie 4:00.29
1517 Michał Jasiński Jastrzębie Zdrój 4:01.08
1614 Ruben Bujak Wisła 4:03.12
1686 Sylwester Ćwikła Jastrzębie Zdrój 4:05.43
1997 Wiktor Roś Jastrzębie Zdrój 4:14.34
2147 Dawid Jędrzejewski Istebna 4:18.18
2480 Albert Gabryś Cieszyn 4:28.15
2486 Tomasz Wiśniewski Jastrzębie Zdrój / Energetyk Rybnik 4:28.43
2569 Anna Flasz Jastrzębie Zdrój 4:31.45
2570 Dawid Flasz KSRG Zofiówka Jastrzębie 4:31.45
3129 Daniel Pochaba Cieszyn 4:52.47
3302 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie Zdrój 5:00.40
3414 Jan Górniak Cieszyn 5:06.00


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Marta Szenik Bydgoszcz 2:49.03
2 Hadas Moser Izrael 2:50.39
3 Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska LUKS Żórawina 2:53.45
4 Agnieszka Kuzyk WKB Meta Lubliniec 2:55.34
5 Marzena Morawska WKB Piast Wrocław 2:58.14
6 Joanna Ogrodnik-Drewnicka Wrocław 3:18.07
. ... ... ...
9 Katarzyna Kanclerz-Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 3:25.36
191 Anna Flasz Jastrzębie Zdrój 4:31.52


Kategoria K-30 (30-34 lata)

1 Marta Szenik Bydgoszcz 2:49.03
2 Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska LUKS Żórawina 2:53.45
3 Sylwia Badowska IKB Arturówek Łódź 3:23.47
. ... ... ...
42 Anna Flasz Jastrzębie Zdrój 4:31.52


Kategoria K-45 (45-49 lat)

1 Joanna Ogrodnik-Drewnicka Wrocław 3:18.07
2 Katarzyna Kanclerz-Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 3:25.36
3 Joanna Grochowska Warszawa 3:52.11


Kategoria M-20 (18-24 lata)

1 Adam Studniarek Jeżów Sudecki 2:48.10
2 Piotr Basiński Wrocław 2:56.22
3 Andrzej Witek MKS Karkonosze Jelenia Góra 2:57.56
. ... .... ...
118 Michał Jasiński Jastrzębie Zdrój 4:01.08
127 Ruben Bujak Wisła 4:03.12

Kategoria M-25 (25-29 lat)

1 Edwin Kirui Kenia 2:15.33
2 Julius Kilimo Kipkorir Kenia 2:15.54
3 Joel Kosgei Komen Kenia 2:16.29
. ... .... ...
162 Łukasz Firla Cieszyn 3:54.00
266 Dawid Jędrzejewski Istebna 4:18.18


Kategoria M-30 (30-34 lata)

1 Marek Kociuba Wrocław 2:42.55
2 Arkadiusz Opaliński LUKS Żórawina 2:47.33
3 Krzysztof Bednarkiewicz Poręba 2:47.54
. ... .... ...
15 Grzegorz Szulik KB MOSiR Jastrzębie 2:57.48
22 Tomasz Dybczyński Górki Wielkie / LKS Pogórze 2:59.45
211 Łukasz Warchoł Cieszyn 3:50.34
435 Tomasz Wiśniewski Jastrzębie Zdrój / SBD Energetyk Rybnik 4:28.43
537 Daniel Pochaba Cieszyn 4:52.47
565 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie Zdrój 5:00.40
590 Jan Górniak Cieszyn 5:06.00


Kategoria M-35 (35-39 lat)

1 Krzysztof Bartkiewicz Toruń 2:27.48
2 Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 2:27.50
3 Szymon Knobloch Piekary Śląskie 2:35.45
. ... .... ...
63 Paweł Łodej Jasienica / Nordkapp Jasienica 3:20.57
260 Adam Grygierek KRSG Zofiówka Jastrzębie 3:56.40
300 Zbigniew Kiszka KRSG Zofiówka Jastrzębie 4:00.29
401 Wiktor Roś Jastrzębie Zdrój 4:14.34
499 Dawid Flasz KSRG Zofiówka Jastrzębie 4:31.45


Kategoria M-40 (40-44 lata)

1 Mariusz Borychowski Ustka 2:31.57
2 Waldemar Dudek Braniewo 2:44.57
3 Jarosław Błaszczyk Poznań 2:47.12
. ... .... ...
143 Maciej Hombek Ustroń 3:49.16


Kategoria M-45 (45-49 lat)

1 Robert Kuriata OLAWS Złotoryja 2:52.49
2 Waldemar Skoneczny Mrzeżyno Gryfickie 2:57.06
3 Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz 2:57.56
. ... .... ...
33 Tomasz Januszewski Zbytków / Forma Wodzisław 3:25.37
59 Andrzej Olborski Jastrzębie Zdrój 3:38.48
95 Jarosław Reclik Skrzyszów / Forma Wodzisław 3:51.57


Kategoria M-50 (50-54 lata)

1 Jerzy Siemaszko LUKS Żórawina 2:41.45
2 Wiesław Kuźma WKB Piast Wrocław 2:48.22
3 Marek Makowski Węgorzewo 2:51.50
. ... .... ...
30 Janusz Toman Cieszyn 3:30.02


Kategoria M-55 (55-59 lat)

1 Zbigniew Czerski WKB Piast Wrocław 2:49.47
2 Jan Bodnar Toruń 3:08.32
3 Aleksander Borkowski Świnoujście 3:09.13
. ... .... ...
1686 Sylwester Ćwikła Jastrzębie Zdrój 4:05.43


Kategoria M-65 (65-69 lat)

1 Wiesław Fidecki Poznań 3:25.35
2 Zygmunt Jurasz Zgorzelec 3:27.54
3 Stanisław Wilczyński Łódź 3:32.56
. ... .... ...
59 Albert Gabryś Cieszyn 4:28.15



XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli


Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 2:27.50
2 Tomasz Szymański MKS Aurum Kobud Złotoryja 2:31.53
3 Adam Musiał NKB Zryw Namysłów 2:53.46
4 Agnieszka Kuzyk WKB Meta Lubliniec 2:55.34
5 Tomasz Dybczyński Górki Wielkie / LKS Pogórze 2:59.45
6 Paweł Kaszyca SBD Energetyk Rybnik 3:02.49
       
14 Paweł Łodej Jasienica / Nordkapp Jasienica 3:20.57
103 Daniel Pochaba Cieszyn 4:52.47


Kategoria M-1 (do 39 lat)

1 Tomasz Sobczyk LUKS Żórawina 2:27.50
2 Tomasz Szymański MKS Aurum Kobud Złotoryja 2:31.53
3 Adam Musiał NKB Zryw Namysłów 2:53.46
4 Tomasz Dybczyński Górki Wielkie / LKS Pogórze 2:59.45
       
11 Paweł Łodej Jasienica / Nordkapp Jasienica 3:20.57
43 Daniel Pochaba Cieszyn 4:52.47



I Mistrzostwa Polski Solidarności

1 Krzysztof Bednarkiewicz Poręba 2:47.54
2 Paweł Bogdał Międzygórze 2:53.13
3 Arkadiusz Buczyński Bolesław 2:54.42
4 Grzegorz Basta OKB Zadyszka Oświęcim 2:55.28
5 Andrzej Hazubski Trzebnica 2:59.23
6 Tomasz Rudnik Zgorzelec 3:02.03
. ... .... ...
51 Tomasz Wiśniewski Jastrzębie Zdrój / SBD Energetyk Rybnik 4:28.43
55 Dawid Flasz KSRG Zofiówka Jastrzębie 4:31.45


Kategoria M-1 (do 39 lat)

1 Krzysztof Bednarkiewicz Poręba 2:47.54
2 Paweł Bogdał Międzygórze 2:53.13
3 Arkadiusz Buczyński Bolesław 2:54.42
. ... .... ...
16 Tomasz Wiśniewski Jastrzębie Zdrój / SBD Energetyk Rybnik 4:28.43
18 Dawid Flasz KSRG Zofiówka Jastrzębie 4:31.45




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.