www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W GMINIE STRUMIEŃ 27/09/2012


We wtorek 25 września w Strumieniu odbyły się Gminne Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Awans do finału powiatowego, który odbędzie się 4 października w Chybiu wywalczyły obie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Strumieniu oraz reprezentacje Gimnazjum w Strumieniu (dziewczęta) i Gimnazjum w Pruchnej (chłopcy).


Wyniki:


Szkoły Podstawowe - Dziewczęta

1. SP Strumień
Oliwia Zięba, Dominika Smorąg, Natalia Herman, Emilia Krawczyk, Natalia Góra, Oliwia Zawada

2. SP Drogomyśl
Noemi Bolek, Weronika Świder, Katarzyna Lange, Karolina Obracaj, Weronika Janik, Alicja Śmigiel, Dominika Strządała

3. SP Pruchna
Katarzyna Ihas, Agnieszka Fryda, Martyna Grzybek, Nikola Zamarska, Paulina Grzybek, Marta Hudziec

4. SP Zabłocie
Natalia Krzempek, Justyna Kajstura, Paulina Wasilewska, Angelika Nowok, Agnieszka Żur, Aleksandra Kawa

5. SP Bąków
Karolina Małek, Natalia Kwiatkowska, Natalia Żyga, Żaneta Mazur, Karolina Glac, Marcelina Wyleżoł, Julia Maślanka


Szkoły Podstawowe - Chłopcy

1. SP Strumień
Dominik Opalski, Szymon Czakon, Mateusz Pająk, Dominik Mój, Adam Grygier, Łukasz Bryła

2. SP Bąków
Daniel Krzempek, Bartłomiej Król, Dariusz Wacławik, Kacper Rakus, Piotr Śliwka, Paweł Czyż

3. SP Drogomyśl
Tomasz Podyma, Michał Franek, Piotr Sojka, Dawid Świńczyk, Adam Gabzdyl, Dominik Mirota, Michał Śmieszek

4. SP Zabłocie
Paweł Pisarek, Jakub Krzempek, Daniel Dziendziel, Wojciech Pisarek, Szymon Standura, Maciej Stawowczyk

5. SP Pruchna
Norbert Gabryś, Kacper Machej, Piotr Solarczyk, Dominik Legierski, Olaf Duda, Bartek Szołtys



Gimnazja - Dziewczęta

1. Gimnazjum Strumień
 Katarzyna Wojewodzic, Ewa Tolasz, Klaudia Kobiela, Dominika Strządała, Sanrda Miły, Magdalena Bryła, Anna Holewie, Emila Gonsior

2. Gimnazjum Drogomyśl
Julia Maślanka, Agnieszka Gabzdyl, Angelika Pastuszka, Magdalena Kalbarczyk, Dominika Świder, Magdalena Kolaczek

3. Gimnazjum Pruchna
Katarzyna Kałuża, Marta Marko, Weronika Lebioda, Marcelina Osowska, Kinga Zorychta, Justyna Faruga


Chłopcy - Gimnazja

1. Gimnazjum Pruchna
Daniel Mencner, Dawid Mencner, Samuel Gaszczyk, Bartosz Strządała, Dariusz Dziadek, Mateusz Stryganek

2. Gimnazjum Strumień
Patryk Turbiarz, Kacper Krzyżanek, Radosław Stokłosa, Krystian Danel, Remigiusz Gandor, Michał Witas, Karol Staszuk

3. Gimnazjum Drogomyśl
Patryk Kałuża, Dawid Śmigiel, Mateusz Fajkis, Dominik Mogilnicki, Daniel Strządała, Dawid Ramus


Źródło: www.strumien.pl




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności