www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIEGOWY MEMORIAŁ HENRYKA PUZONIA 01/10/2012


Andrzej Starzyński (KKB Finisz Kalisz) wygrał bieg na dystansie 10,5 km, który został rozegrany w minioną sobotę w Zabrzegu w ramach VI Międzynarodowego Biegowy Memoriału Henryka Puzonia.
Najlepszy z naszych zawodników Tomasz Wróbel z Cisownicy zajął siódme miejsce.
Tomasz Wróbel, a także Maria Bochenek ze Skoczowa, Mirosław Niemiec z Goleszowa oraz Henryk Heinrich ze Skoczowa stanęli na podium w swoich grupach wiekowych.

Równie dobrze spisali się nasi reprezentanci w biegach młodzieżowych. W gronie zwycięzców znaleźli się Patrycja Wrzeszcz, Agnieszka Greń,  Igor Matloch, Dawid Oleś oraz Kacper Krzyżanek.



Wyniki:


Bieg główny - dystans ok. 10,5 km

Klasyfikacja generalna

1 Andrzej Starzyński KKB Finisz Kalisz 0:32.04
2 Dmytro Laszyn Ukraina 0:32.06
3 Artur Kern Hrubieszów 0:32.59
4 Jacek Sobas Kędzierzyn-Koźle 0:34.17
5 Marcin Durkalec Czechowice-Dziedzice 0:34.40
6 Marcin Ciepłak Rybnik 0:35.02
7 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:35.59
8 Marcin Haręża Czechowice-Dziedzice 0:38.17
9 Mirosław Niemiec Goleszów 0:38.21
10 Wojciech Baczyński Goczałkowice Zdrój 0:38.44
. ... ... ...
12 Zenon Zabost Górki Wielkie 0:39.06
23 Dawid Sikorski Skoczów 0:42.46
25 Przemysław Krupa Mnich 0:42.51
32 Tomasz Frącz Chybie 0:44.58
51 Roman Somerlik Kończyce Małe 0:49.50
54 Raphael Mielke Bażanowice 0:50.08
58 Jarosław Gawlas Mnich 0:51.41
59 Grzegorz Pastwa Jasienica 0:51.54
62 Arkadiusz Tokarzewski Kończyce Małe 0:52.15
73 Henryk Heinrich LKS Pogórze 0:54.41
76 Maria Bochenek LKS Pogórze 0:55.44
83 Jacek Bochenek Skoczów 0:58.26


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Katarzyna Czyż SP-6 Ruda Śląska 0:40.48
2 Aleksandra Jachymczyk Chrzanów 0:42.26
3 Anna Skalska Bytom 0:43.31
4 Monika Bielińska Przyszowice 0:44.10
5 Ewelina Gawlak Goczałkowice Zdrój 0:45.05
6 Beata Wrońska Jasło 0:45.12
. ... ... ...
13 Maria Bochenek LKS Pogórze 0:55.44


Kategoria K-4 (41-50 lat)

1 Maria Bochenek LKS Pogórze 0:55.44
2 Aleksandra Bartosz Gliwice 1:00.44


Kategoria M-1 (16-19 lat)

1 Marcin Durkalec Czechowice-Dziedzice 0:34.40
2 Dawid Sikorski Skoczów 0:42.46
3 Mateusz Bukowczan Oświęcim 0:44.54


Kategoria M-2 (20-30 lat)

1 Andrzej Starzyński KKB Finisz Kalisz 0:32.04
2 Dmytro Laszyn Ukraina 0:32.06
3 Jacek Sobas Kędzierzyn-Koźle 0:34.17
. ... ... ...
8 Przemysław Krupa Mnich 0:42.51
9 Tomasz Frącz Chybie 0:44.58


Kategoria M-30 (31-40 lat)

1 Artur Kern Hrubieszów 0:32.59
2 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:35.59
3 Wojciech Baczyński Goczałkowice Zdrój 0:38.44
. ... ... ...
5 Zenon Zabost Górki Wielkie 0:39.06
16 Roman Somerlik Kończyce Małe 0:49.50
18 Jarosław Gawlas Mnich 0:51.41
19 Arkadiusz Tokarzewski Kończyce Małe 0:52.15


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Mirosław Niemiec Goleszów 0:38.21
2 Tadeuz Sambar Brzeszcze 0:39.52
3 Jan Horwat Bronów XC Team 0:42.19
. ... ... ...
9 Raphael Mielke Bażanowice 0:50.08
10 Grzegorz Pastwa Jasienica 0:51.54
16 Jacek Bochenek Skoczów 0:58.26


Kategoria M-6 (61 lat i starsi)

1 Marceli Czejęcki Siemianowice Śl. 0:48.02
2 Stanisław Paczyński Czechowice-Dziedzice 0:50.03
3 Henryk Heinrich LKS Pogórze 0:54.41



Biegi młodzieżowe


Dziewczęta - rocznik 2004 - dystans ok. 400 m

1. Patrycja Gawlas (SP Zabrzeg)
2. Zuzanna Wieliczka (SP Zabrzeg)
3. Weronika Rodenko (LKS Pogórze)


Chłopcy - rocznik 2004 - dystans ok. 400 m

1. Igor Matloch (Chybie)
2. Kamil Góra (SP-2 Czechowice-Dziedzice)
3. Dominik Legierski (SP-2 Czechowice-Dziedzice)


Dziewczęta - rocznik 2003 - dystans ok. 1000 m

1. Patrycja Wrzeszcz (LKS Pogórze)
2. Natalia Przemyk (SP-2 Ligota)
3. Weronika Balcarek (SP Zabrzeg)


Chłopcy - rocznik 2003 - dystans ok. 1000 m

1. Paweł Wójcik (SP-2 Czechowice-Dziedzice)
2. Paweł Rodenko (LKS Pogórze)
3. Jan Paszek (SP-3 Czechowice-Dziedzice)
...
10. Daniel Oleś (LKS Pogórze)


Chłopcy - rocznik 2002 - dystans ok. 1000 m

1. Dawid Oleś (LKS Pogórze)
2. Wojciech Pilarz (SP-1 Ligota)
3. Marek Machelski (SP-3 Czechowice-Dziedzice)
4. Dawid Mielke (Bażanowice)


Dziewczęta - rocznik 2001 - dystans ok. 1000 m

1. Julia Marek (SP-3 Czechowice-Dziedzice)
2. Kamila Majcherek (SP-1 Ligota)
3. Natalia Kowalik (SP-4 Czechowice-Dziedzice)
...
13. Magdalena Rodenko (LKS Pogórze)


Chłopcy - rocznik 2001 - dystans ok. 1000 m

1. Jakub Pająk (SP-3 Czechowice-Dziedzice)
2. Radosław Greń (LKS Pogórze)
3. Wojciech Wojtyła (LKS Pogórze)



Dziewczęta - rocznik 2000 - dystans ok. 1000 m

1. Karolina Niedworok (Ruda Śląska)
2. Justyna Gąsiorek (SP-2 Ligota)
3. Justyna Ostyńska (SP-4 Czechowice-Dziedzice)
4. Magdalena Wrzeszcz (LKS Pogórze)
...
10. Emilia Mielke (Bażanowice)
11. Weronika Pagieła (LKS Pogórze)



Dziewczęta - rocznik 1999 - dystans ok. 2000 m

1. Łucja Skwira (G-3 Czechowice-Dziedzice)
2. Patrycja Medroń (G-2 Czechowice-Dziedzice)
3. Martyna Korczyk (G. Ligota)
4. Kinga Białożyt (LKS Pogórze)
5. Anna Holewik (G. Strumień)
6. Justyna Zwias (LKS Pogórze)
7. Barbara Lang (Chybie)
8. Kamila Mieczkowska (G. Strumień)



Chłopcy - rocznik 1999 - dystans ok. 2000 m

1. Kacper Krzyżanek (Chybie)
2. Mateusz Gracjas (G. Ligota)
3. Bartłomiej Figura (SP-1 Czechowice-Dziedzice)
...
8. Mateusz Kaszuba (MOW Jaworze)


Dziewczęta - rocznik 1998 - dystans ok. 2000 m

1. Agnieszka Greń (LKS Pogórze)
2. Martyna Pniok (G. Zabrzeg)
3. Katarzyna Dziedzic


Chłopcy - rocznik 1998 - dystans ok. 2000 m

1. Szymon Krywult (Bielsko-Biała)
2. Łukasz Bajger (G. Ligota)
3. Sebastian Bieńko (G. Ligota)
...
8. Kamil Olechnowicz (MOW Jaworze)


Dziewczęta - rocznik 1997 - dystans ok. 2000 m

1. Patrycja Suchoniecka
2. Dagmara Adamik (LKS Pogórze)
3. Ewa Tolasz (G. Strumień)



Chłopcy - rocznik 1997 - dystans ok. 2000 m

1. Patryk Flos (G. Ligota)
2. Jakub Gola (G. Zabrzeg)
3. Kamil Gawlas (G. Zabrzeg)
...
21. Robert Chechłowski (MOW Jaworze)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności