www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JAKUB GLAJCAR NAJSZYBSZY W V SILESIA MARATONIE 15/05/2013


Jakub Glajcar został zwycięzcą piątej edycji Silesia Maratonu, który odbył się w niedzielę na trasie spod katowickiego Spodka, przez Siemianowice Śląskie do Parku Śląskiego w Chorzowie.
Zawodnik z Wisły pokonał 42 kilometry i 195 metrów w czasie 2 godzin, 35 minut i 35 sekund.


Wyniki:


Maraton - klasyfikacja generalna

1 Jakub Glajcar Wisła 2:35.35 M-20 (1)
2 Michał Cenkier Jarocin 2:36.52 M-20 (2)
3 Daniel Woch Częstochowa 2:38.09 M-20 (3)
4 Tomasz Miśkowiec KKL Kielce 2:42.55 M-30 (1)
5 Paweł Kaszyca SBD Energetyk Rybnik 2:46.11 M-30 (2)
6 Jarosław Kożdoń Żory 2:48.15 M-20 (4)
7 Maciej Łukasiewicz Warszawa 2:49.05 M-30 (3)
8 Grzegorz Szulik KB MOSiR Jastrzębie 2:50.27 M-30 (4)
9 Zbigniew Wojtysiak Pacierzów 2:50.41 M-40 (1)
10 Adam Sikora Katowice 2:50.57 M-20 (5)
.
90 Tomasz Pustówka Dzięgielów 3:20.15 M-30 (29)
95 Andrzej Wantulok Goleszów 3:21.37 M-40 (28)
134 Dariusz Serafin KRSG KWK Zofiówka 3:27.51 M-40 (42)
302 Mirosław Hołubek Hażlach 3:46.37 M-30 (113)
348 Piotr Serafinowski Skoczów 3:50.04 M-40 (86)
358 Szymon Porębski Jastrzębie-Zdrój 3:51.55 M-30 (135)
363 Andrzej Gniadek Jastrzębie-Zdrój 3:52.32 M-20 (78)
405 Marcin Lusio Jaworze 3:55.46 M-40 (102)
436 Łukasz Witek Jaworze 3:57.55 M-30 (160)
496 Krzysztof Wenglorz Cieszyn 4:05.05 M-30 (181)
563 Jarosław Reclik Skrzyszów / Forma Wodzisław 4:13.35 M-40 (145)
587 Mariusz Malinowski Cieszyn 4:16.10 M-40 (147)
647 Marek Cisak Jastrzębie-Zdrój 4:26.25 M-40 (159)
648 (K-40) Ewa Cisak Jastrzębie-Zdrój 4:26.25 K-30 (21)
746 Jacek Weżgowiec KRS TKKF Morsy.pl Jastrzębie 4:54.27 M-40 (183)
802 Maciej Macura Ochaby Małe 5:18.01 M-30 (289)




Półmaraton - klasyfikacja generalna

1 Łukasz Glajcar CKS Budowlani Częstochowa 1:11.26
2 Piotr Myślak Świecie 1:18.58
3 Grzegorz Pituch Wysoka 1:19.11
4 Paweł Kosek Tychy 1:20.22
5 Michał Zdunek Frampol 1:20.24
6 Maciej Bober Katowice 1:20.54
. ... ... ...
49 Michał Kiecoń Ustroń 1:35.14
134 Łukasz Chlebek Ustroń 1:42.49
470 (K-61) Agnieszka Gołka Kończyce Małe 2:01.14
480 (K-64) Anna Glos Skoczów 2:01.39
483 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 2:02.13
543 (K-89) Joanna Wójcik Jastrzębie-Zdrój 2:07.47
627 Jakub Franek Dzięgielów 2:14.56




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności