www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WRÓBEL I LEŚNIAK NA PODIUM W JAWORZNIE 05/08/2013


Kenijczyk Launen Kwalia został zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego, który odbył się w minioną sobotę w Jaworznie.
Na dziesiątej pozycji uplasował się Tomasz Wróbel z Cisownicy, który okazał się najlepszy z grona zawodników krajowych, a także triumfował w kategorii 'czterdziestolatków'.

Na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej stanął także Daniel Leśniak z Jastrzębia-Zdroju.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1 Launen Kwalia Kenia 0:47.02
2 Rusłan Sawczuk Ukraina 0:47.42
3 Pawło Wiereckij Ukraina 0:48.43
4 Mike Cheruiyot Kenia 0:48.58
5 Oleksandr Borysiuk Ukraina 0:49.17
6 Sandor Szabo Węgry 0:51.10
7 Serhij Okseniuk Ukraina 0:51.35
8 Siergiej Fiskowicz Ukraina 0:52.23
9 Siergiej Marczuk Ukraina 0:52.46
10 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:53.24
. ... ... ...
38 Daniel Leśniak Jastrzębie-Zdrój 0:59.32
74 Tomasz Frącz Mnich 1:04.22
101 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:06.35
215 Ryszard Zastawny Pogwizdów 1:16.03
302 Paweł Słabkowski KRSG Kadra Zofiówka 1:20.31
329 Filip Kisiała Skoczów 1:21.59
426 Marcin Nowak Cieszyn 1:27.49


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Olga Kotowska Ukraina 0:54.09
2 Daniella Cirlan Rumunia 0:56.03
3 Swietłana Stanko Ukraina 0:56.13
4 Ewa Kucharska MKS Iskra Pszczyna 0:58.09
5 Walentyna Koliarska Ukraina 0:58.26
6 Walentyna Połtawska Ukraina 1:00.50
. ... ... ...
10 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:06.35




Kategoria K-16 (16-19 lat)

1 Walentyna Koliarska Ukraina 0:58.26
2 Regina Nguria Kenia 1:00.58
3 Sandra Mikołajczyk Siemianowice Śląskie 1:01.47
4 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:06.35


Kategoria M-16 (16-19 lat)

1 Daniel Leśniak Jastrzębie-Zdrój 0:59.32
2 Damian Kowalik Mysłowice 1:00.48
3 Mateusz Michalec Chełm Śląski 1:03.45


Kategoria M-20 (20-29 lat)

1 Launen Kwalia Kenia 0:47.02
2 Rusłan Sawczuk Ukraina 0:47.42
3 Pawło Wiereckij Ukraina 0:48.43
. ... ... ...
22 Tomasz Frącz Mnich 1:04.22
72 Paweł Słabkowski KRSG Kadra Zofiówka 1:20.31


Kategoria M-30 (30-39 lat)

1 Serhij Okseniuk Ukraina 0:51.35
2 Siergiej Fiskowicz Ukraina 0:52.23
3 Zbigniew Kalinowski Police 0:53.47
. ... ... ...
95 Filip Kisiała Skoczów 1:21.59
127 Marcin Nowak Cieszyn 1:27.49


Kategoria M-40 (40-49 lat)

1 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:53.24
2 Witold Bulik Gliwice 0:54.20
3 Dariusz Trener Kraków 0:54.47


Kategoria M-60 (60-69 lat)

1 Jan Deńca LKB Rudnik 1:00.28
2 Mirosław Suk Częstochowa 1:03.21
3 Stefan Sikora Bielsko-Biała 1:04.49
. ... ... ...
8 Ryszard Zastawny Pogwizdów 1:16.03




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności