www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IV FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY 09/09/2013


W dniach 6-8 września w Krynicy-Zdroju odbyła się największa w naszym kraju impreza biegowa - IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego.
W ciągu trzech dni festiwalu rozegrano kilkanaście biegów, maratonów rowerowych i rajdów nordic walking o różnej długości i skali trudności.

Podczas tej imprezy nieźle zaprezentowali się zawodnicy z naszego regionu. Tomasz Wróbel z Cisownicy, który zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej biegów Iron Run (pierwsze w gronie zawodników powyżej czterdziesto roku życia).
Paweł Holeksa z Górek Małych uplasował się na szóstej pozycji w Biegu na Parkową Górę natomiast w Biegu Nocnym minął linię mety jako dziewiąty. W Biegu 7 Dolin - Tomasz Cieślar z Cieszyna był szósty  na dystansie 66 km, a Andrzej Golba z Brennej siódmy na dystansie 36 km.  Z kolei Tomasz Kawik z Brennej zajął ósme miejsce w najliczniej obsadzonym biegu - Życiowej Dziesiątce Taurona.



Wyniki:


Krynicka Mila (Iron Run) - dystans: 1 mila (06.09.2013)

1 Piotr Holly Wałbrzych 0:04.49
2 Eduard Hapak Słowacja 0:04.50
3 Waleryj Polywanyj Rosja 0:04.51
4 Rafał Czarnecki Bliżyn 0:04.52
5 Tomasz Wróbel Cisownica 0:04.54
6 Zbigniew Kalinowski Police 0:04.55



Krynicka Mila (kobiety pow. 35 lat)  - Finał - dystans: 1 mila (06.09.2013)

1 Ewa Brych-Pająk Częstochowa 0:05.32
2 Lucyna Poznańska Kołczyn 0:06.08
3 Marzena Opowicz Warszawa 0:06.18

Krynicka Mila (kobiety pow. 35 lat)  - Eliminacje - dystans: 1 mila (06.09.2013)

1 Ewa Brych-Pająk Częstochowa 0:05.58
2 Lucyna Poznańska Kołczyn 0:06.23
3 Anna Pawłowska-Pojawa Warszawa 0:06.27
. ... ... ...
24 Danuta Reclik Skrzyszów 0:09.11

* odpadła w eliminacjach (24 miejsce)


Krynicka Mila (mężczyźni pow. 35 lat) - Finał - dystans: 1 mila (06.09.2013)

1 Bogdan Karkut Majdan Królewski 0:04.53
2 Robert Makowiec Tuchów 0:05.05
3 Mirosław Połeć Ruda Śląska 0:05.08
. ... ... ...
26 Jarosław Reclik Skrzyszów 0:06.27

Krynicka Mila (mężczyźni pow. 35 lat) - Eliminacje - dystans: 1 mila (06.09.2013)

1 Bogdan Karkut Majdan Królewski 0:05.25
2 Stanisław Marzec LKB Rudnik 0:05.26
3 Mirosław Połeć Ruda Śląska 0:05.32
. ... ... ...
30 Jarosław Reclik Skrzyszów 0:06.28



Bieg Nocny (Iron Run) - dystans: 7 km (06.09.2013)

1 Mike Cheruiyot Kenia 0:24.30
2 Eduard Hapak Słowacja 0:24.30
3 Piotr Holly Wałbrzych 0:24.30
4 Andrzej Lachowski Kraków 0:24.30
5 Jarosław Gniewek Bielsko-Biała 0:24.41
6 Zbigniew Kalinowski Police 0:24.42
7 Tomasz Wróbel Cisownica 0:24.45



Bieg Nocny Open - dystans: 7 km (06.09.2013)

1 Kamil Jastrzębski SKB Kraśnik 0:23.34
2 Maciej Kwiatkowski Zielonki 0:24.44
3 Piotr Magiera Myszków 0:24.45
4 Tomasz Krasowski SKB Kraśnik 0:26.37
5 Adrian Samoluk WKB Piast Wrocław 0:26.47
6 Kamil Magott Wieluń 0:27.01
. ... ... ...
9 Paweł Holeksa Górki Małe 0:27.37
29 Adam Jankowski Cieszyn 0:31.33



Bieg 7 Dolin - dystans: 100 km (07.09.2013)

1 Csaba Nemeth Węgry 8:57.38 M-40 (1)
2 Gediminas Grinius Litwa 9:02.50 M-30 (1)
3 Józef Pawlica Budzów 9:52.15 M-18 (1)
4 Kamil Leśniak Toruń 9:53.47 M-18 (2)
5 Łukasz Szumiec Jasło 9:54.04 M-30 (2)
6 Adam Długosz Rytro 9:57.46 M-30 (3)
. ... ... ... ...
87 Lucjan Pawlas Zebrzydowice 13:11.32 M-30 (41)
117 Tomasz Kołder Cieszyn 13:40.37 M-30 (54)
133 (K-10) Dominika Dulęba Ustroń 13:54.16 .
217 Andrzej Juraszek Ustroń 14:57.37 M-18 (37)



Bieg 7 Dolin - dystans: 66 km (07.09.2013)

1 Bartosz Gorczyca Skołyszyn 5:57.53
2 Lucjan Chorąży Skawinki 6:14.10
3 Ireneusz Nocoń Chudów 6:24.54
4 Bartłomiej Leśniak Nowy Sącz 6:27.18
5 Łukasz Belowski Warszawa 6:39.04
6 Tomasz Cieślar Cieszyn 6:56.39



Bieg 7 Dolin - dystans: 36 km (07.09.2013)

1 Oskar Mika Bydgoszcz 3:03.50
2 Piotr Pociecha Jelna 3:06.00
3 Piotr Leśniak Tymbark 3:07.57
4 Tomasz Kuczewski Mielec 3:09.48
5 Dariusz Bielak Limanowa 3:15.48
6 Konrad Pociask Debica 3:22.12
7 Andrzej Golba Brenna 3:23.24
. ... ... ...
115 Rafał Brzóska Cieszyn 4:24.54
132 (K-14) Maria Bochenek Skoczów 4:30.37
165 Jacek Bochenek Skoczów 4:43.43
226 Dariusz Zambrowski Jastrzębie-Zdrój 5:37.27



Życiowa Dziesiątka Taurona - dystans: 10 km (07.09.2013)

1 Artur Kozłowski Sieradz 0:27.49 M-20 (1)
2 David Metto Kenia 0:27.50 M-20 (2)
3 Henry Kemboi Kenia 0:27.59 M-30 (1)
4 Mykola Juchymczuk Ukraina 0:28.27 M-20 (3)
5 Julius Kiprono Lagat Kenia 0:28.40 M-30 (2)
6 Szymon Kulka ULKS Lipniki 0:28.58 M-20 (4)
. ... ... ... ...
8 Tomasz Kawik Brenna 0:30.41 M-20 (6)
107 Paweł Holeksa Górki Małe 0:37.13 M-30 (28)
261 Adam Jankowski Cieszyn 0:41.23 M-30 (68)
333 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:42.48 M-30 (88)
581 Grzegorz Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:46.31 M-20 (123)
728 Krzysztof Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:47.53 M-30 (188)
814 Zbigniew Sroka Jaworze 0:49.51 M-40 (174)
827 (K-112) Ewa Cisak Jastrzębie-Zdrój 0:49.58 K-30 (32)
1013 Jan Kulig Cieszyn 0:52.05 M-50 (188)
1076 Kazimierz Płachecki Cieszyn 0:53.04 M-50 (198)
1132 Andrzej Suchy Skoczów 0:53.59 M-40 (237)
1223 (K-239) Maria Bochenek Skoczów 0:55.28 K-40 (47)
1247 (K-249) Liliana Sztabla Jastrzębie-Zdrój 0:55.59 M-30 (79)
1406 (K-327) Jolanta Brzóska Cieszyn 0:58.54 K-30 (119)
1542 (K-401) Katarzyna Reclik Skrzyszów 1:01.49 K-20 (126)
1543 Jarosław Reclik Skrzyszów 1:01.50 M-40 (287)
1614 Władysław Lizak Jastrzębie-Zdrój 1:03.48 M-50 (267)
1666 Jacek Bochenek Skoczów 1:05.15 M-40 (256)



Bieg na Parkową Górę - dystans: 1300 m (07.09.2013)

1 Andrzej Długosz Rytro 0:09.10
2 Daniel Wosik Kunów 0:09.37
3 Rafał Ulfik Zabrze 0:09.56
4 Kamil Magott Wieluń 0:10.17
5 Maciej Broniatowski Zielonki 0:10.35
6 Paweł Holeksa Górki Małe 0:10.54



Bieg Kobiet - dystans: 600 m (07.09.2013)

1 Monika Filipowska LKB Rudnik 0:01.44
2 Maja Dyonizjak LKB Rudnik 0:01.49
3 Janina Wiśniewska UKS Olimp Kozienice 0:01.52
4 Anna Bodziony Chełmiec 0:01.53
5 Małgorzata Rzeszutko Warszawa 0:01.54
6 Karolina Waśniewska Radom 0:01.57
. ... ... ...
10 Karolina Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:02.01
144 Alina Kubas Jastrzębie-Zdrój 0:03.54
143 Liliana Sztabla Jastrzębie-Zdrój 0:03.54



II Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - dystans: 4 km (07.09.2013)

1 Piotr Pakosz Januszkowice 0:31.01 M-50 (1)
2 Michał Rosiński Chełmno 0:31.20 M-18 (1)
3 Tomasz Gorczyca . 0:31.35 M-40 (1)
. ... ... ...  
9 Jarosław Reclik Skrzyszów 0:33.11 M-40 (4)
38 (K-8) Grażyna Pipiro Jastrzębie-Zdrój 0:39.59 K-50 (1)
49 Grzegorz Pipiro Jastrzębie-Zdrój 0:43.16 M-50 (6)
53 (K-19) Maria Sroczyńska Jastrzębie-Zdrój 0:45.16 K-50 (5)



Szybka Trójka (Iron Run) - dystans: 3 km (08.09.2013)

1 Eduart Hapak Słowacja 0:08.17
2 Mike Cheruiyot Kenia 0:08.19
3 Piotr Holly Wałbrzych 0:08.19
4 Mark Makali Munguti Kenia 0:08.19
5 Tomasz Brachman Kraków 0:08.21
6 Andrzej Lachowski Kraków 0:08.22
. ... ... ...
10 Tomasz Wróbel Cisownica 0:08.36



Szybka Trójka (Open) - dystans: 3 km (08.09.2013)

1 Aleksander Borkowski Warszawa 0:07.31
2 Marcin Ciepłak Rybnik 0:07.38
3 Wołodymyr Siemieniuk Ukraina 0:08.21
4 Arkadiusz Majos Legionowo 0:08.26
5 Bartłomiej Baran . 0:08.41
6 Paweł Grzonka Dąbie 0:08.41
. ... ... ...
67 Krzysztof Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:11.00



Koral Maraton (Iron Run) - dystans: 42 km (08.09.2013)

1 Mark Makali Munguti Kenia 2:31.22 *
2 Mike Cheruiyot Kenia 2:32.33
3 Artur Kern Hrubieszów 2:34.12
4 Eduart Hapak Słowacja 2:35.52
5 Orest Babiak USA 2:43.36
6 Jarosław Gniewek Bielsko-Biała 2:43.47
. ... ... ...
8 Tomasz Wróbel Cisownica 2:46.29
* czasy netto


Koral Maraton (Open) - dystans: 42 km (08.09.2013)

1 Wycliffe Kipkorir Biwon Kenia 2:23.53 M-18 (1)
2 Taras Salo Ukraina 2:24.21 M-30 (1)
3 Kamil Sieracki Inowrocław 2:34.44 M-18 (2)
4 Rafał Czarnecki Bliżyn 2:38.08 M-30 (2)
5 Grzegorz Czyż Autmoatyka Tarnów 2:39.13 M-40 (1)
6 Kacper Piech Biała Podlaska 2:41.53 M-18 (3)
. ... ... ...  
15 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 3:02.45 M-30 (5)
117 Marek Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 3:38.19 M-30 (39)
411 Marek Cisak Jastrzębie-Zdrój 4:34.12 M-40 (91)



Bieg na 600 m (08.09.2013)

1 Henryk Warzecha Łącko 0:01.24 M-17 (1)
2 Miłosz Warzecha Kraków 0:01.26 M-Open
3 Mateusz Wróbel Busko-Zdrój 0:01.26 M-13 (1)
. ... ... ... ...
41 Krzysztof Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:01.50 M-Open
154 Alina Kubas Jastrzębie-Zdrój 0:03.14 K-Open
155 Liliana Sztabla Jastrzębie-Zdrój 0:03.14 K-Open



Bieg Deptaka - Dzieci do lat 13 (08.09.2013)

1 (K-1) Julia Dragańska
2 (M-1) Alan Dutkowski
3 (K-2) Monika Małek
. ...
25 (M-17) Radosław Reclik


Bieg Deptaka - Dzieci do lat 9 (08.09.2013)

1 (K-1) Blanka Staniak
2 (K-2) Dominika Brzeska
3 (M-1) Szymon Mordarski
. ...
44 (K-23) Amelia Brzózka


Bieg Deptaka - Dzieci do lat 7 (08.09.2013)

1 (K-1) Magdalena Rygiel
2 (K-2) Zofia Mątlewska
3 (K-3) Maja Lubowiecka
. ...
139 (M-62) Nataniel Kubas




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności