www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VI ŻORSKI BIEG ULICZNY 13/10/2013


Ukrainiec Pavlo Olinyk został zwycięzcą VI Żorskiego Biegu Ulicznego, który odbył się w niedzielę, 13 października.
Najlepszy z naszych zawodników Grzegorz Szulik z Jastrzębia-Zdroju zajął dwunaste miejsce w klasyfikacji generalnej oraz trzecie w gronie 'trzydziestolatków'.

Warto wspomnieć, że na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej kobiet uplasowała się Aneta Suwaj.


Wyniki - dystans 10 km

1 Pavlo Olinyk Ukraina 0:31.28 M-20 (1)
2 Jarosław Stec AZS AWF Kraków 0:32.23 M-20 (2)
3 Łukasz Glajcar CKS Budowlani Częstochowa 0:32.41 M-20 (3)
4 Piotr Magiera Myszków 0:32.53 M-30 (1)
5 Dawid Malina Chemika Rybnik 0:33.07 M-20 (4)
6 Piotr Czapla UKS Olimpia Zabrze 0:33.16 M-20 (5)
. ... ... ... ...
12 Grzegorz Szulik KB MOSiR Jastrzębie 0:34.16 M-30 (3)
25 Kamil Król Marklowice Górne 0:35.59 M-16 (4)
27 Robert Czerwiński KB MOSiR Jastrzębie 0:36.02 M-20 (11)
28 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:36.04 M-30 (7)
29 Andrzej Włoch Markłowice Górne 0:36.06 M-16 (5)
36 Rafał Zieliński KB MOSiR Jastrzębie 0:36.59 M-30 (10)
38 (K-2) Aneta Suwaj AZS AWF Katowice 0:37.03 K-20 (2)
44 Daniel Leśniak Jastrzębie-Zdrój 0:37.34 M-16 (8)
74 Rafał Błahut Ustroń 0:39.36 M-30 (18)
85 Dariusz Serafin Jastrzębie-Zdrój 0:40.18 M-40 (20)
91 (K-9) Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 0:40.29 K-20 (6)
101 Bartłomiej Sokołowski SBG Jastrzębie-Zdrój 0:41.07 M-30 (25)
107 Tomasz Białecki Jastrzębie-Zdrój 0:41.14 M-30 (27)
114 Łukasz Kanafek Chybie 0:41.29 M-20 (26)
121 Daniel Jaroszewski Jastrzębie-Zdrój 0:41.43 M-30 (32)
134 Paweł Luranc Jastrzębie-Zdrój 0:41.57 M-30 (41)
141 (K-16) Katarzyna Januszewska Zbytków / Forma Wodzisław 0:42.10 K-40 (3)
144 Adrian Kornacki Cieszyn 0:42.11 M-30 (45)
145 Tomasz Januszewski Zbytków / Forma Wodzisław 0:42.13 M-40 (26)
166 Mirosław Piłatowski KB MOSiR Jastrzębie 0:42.56 M-40 (30)
171 Sebastian Szela Ustroń 0:43.02 M-30 (54)
175 Piotr Szczypka Chybie 0:43.09 M-20 (37)
187 Jarosław Doczekalski Jastrzębie-Zdrój 0:43.29 M-40 (36)
194 Adam Grygierek Jastrzębie-Zdrój 0:43.55 M-30 (65)
207 Grzegorz Orłowski Mazańcowice 0:44.23 M-30 (71)
210 (K-18) Dominika Czepczor Ustroń 0:44.32 K-20 (7)
212 Krzysztof Święczyk Chybie 0:44.35 M-20 (45)
222 Mateusz Górny Mazańcowice 0:45.03 M-20 (49)
235 Marcin Nowak Cieszyn 0:45.31 M-30 (82)
236 Adrian Pytel Cieszyn 0:45.31 M-30 (83)
264 Grzegorz Lizak Jastrzębie-Zdrój 0:46.31 M-20 (58)
265 Łukasz Wieremiejczyk Ustroń 0:46.38 M-30 (93)
273 Kamil Janko Międzyrzecze Górne 0:46.58 M-20 (60)
291 Kazimierz Danieluk Jastrzębie-Zdrój 0:47.32 M-50 (22)
296 Waldemar Frolik Cieszyn 0:47.38 M-30 (105)
303 Bartosz Kunc Cieszyn 0:47.49 M-20 (64)
304 Maciej Paliga Cieszyn 0:47.50 M-20 (65)
309 Mariusz Lepczyński Jastrzębie-Zdrój 0:47.59 M-40 (59)
327 Andrzej Zabiegliński Jastrzębie-Zdrój 0:48.24 M-30 (116)
329 Tadeusz Żywica Jastrzębie-Zdrój 0:48.27 M-50 (24)
333 Maciej Śledziński Jastrzębie-Zdrój 0:48.38 M-30 (118)
347 Mateusz Juszczyk Jastrzębie-Zdrój 0:49.06 M-16 (19)
348 Tomasz Kopiec Chybie 0:49.09 M-30 (125)
368 Łukasz Skrzypczak Cieszyn 0:49.44 M-30 (129)
396 Tomasz Kupczak Chybie 0:50.38 M-20 (79)
397 Gerard Lorek Jasienica 0:50.41 M-30 (139)
408 (K-41) Natalia Tomica Ustroń 0:50.59 K-20 (12)
420 Jerzy Młynarczyk Jastrzębie-Zdrój 0:51.31 M-50 (29)
423 (K-43) Karolina Fojcik-Pustelnik Ustroń 0:51.40 K-30 (14)
427 Dariusz Pankowski Jastrzębie-Zdrój 0:51.59 M-30 (149)
436 (K-47) Grażyna Szczepańska Jastrzębie-Zdrój 0:52.21 K-40 (11)
437 (K-48) Dominika Śliwińska Jastrzębie-Zdrój 0:52.23 K-30 (17)
439 Tadeusz Maron Jastrzębie-Zdrój 0:52.30 M-20 (86)
446 Seweryn Szmajduch Górki Wielkie 0:52.49 M-30 (155)
450 Łukasz Pidanty Jastrzębie-Zdrój 0:52.55 M-20 (90)
501 (K-65) Dagmara Bożek Jastrzębie-Zdrój 0:55.49 K-30 (27)
510 Artur Juszczyk Jastrzębie-Zdrój 0:56.30 M-40 (98)
513 Krzysztof Biedroń Godziszów 0:56.34 M-40 (99)
549 Miłosz Szot Jastrzębi-Zdrój 1:00.14 M-30 (182)
558 (K-88) Joanna Orłowska Mazańcowice 1:01.17 K-30 (34)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności