www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZŁOTA SZTAFETA GIMNAZJUM W ISTEBNEJ 26/10/2013


Dwa medale wywalczyły nasze drużyny podczas finału wojewódzkiego sztafetowych biegów przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się w minioną środę w Rudzie Śląskiej.
W rywalizacji gimnazjalistów złoty medal wywalczyła drużyna chłopców z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Istebnej w składzie: Marek Czepczor, Dariusz Jałowiczor, Dominik Juroszek, Mateusz Haratyk, Mikołaj Michałek, Karol Skurzok oraz Dawid Zawada., natomiast w rywalizacji dziewcząt ze szkół podstawowych trzecie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Brennej Bukowej (Dominika Chrapek, Patrycja Chujeba, Alicja Cholewa, Maria Gawlas, Nadia Krzempek, Anna Laszczok Wiktoria Holeksa).


Wyniki:


Szkoły Ponadgimnazjalne (Dziewczęta) - 6 x 800 m

1 ZSO MS Racibórz 0:16.29
2 SMS Szczyrk 0:16.32
3 ZSS Dąbrowa Górnicza 0:17.52
4 ZSO-1 Ruda Śląska 0:17.59
5 I LO Pszczyna 0:18.05
6 I LO Rybnik 0:18.25


Szkoły Ponadgimnazjalne (Chłopcy) - 6 x 1500 m

1 ZSO MS Racibórz 0:19.25
2 SMS Szczyrk 0:19.45
3 ZSO Ruda Śląska 0:20.15
4 V LO Bytom 0:20.16
5 LO Wisła 0:20.32
6 ZS-1 Lubliniec 0:20.41



Gimnazja (Dziewczęta) - 6 x 800 m

1 ZSS Dąbrowa Górnicza 0:16.50
2 GMS Racibórz 0:17.04
3 G-4 Bytom 0:17.09
4 G-9 Ruda Śląska 0:17.18
5 G-1 Rydułtowy 0:17.25
6 G. Ligota 0:18.05
7 G. Istebna 0:18.17


Gimnazja (Chłopcy) - 6 x 1000 m

1 G-1 Istebna 0:18.01
2 G-3 Zawiercie 0:18.13
3 G-4 Bytom 0:18.21
4 G-6 Chorzów 0:18.27
5 G. Milówka 0:18:32
6 ZSS Dąbrowa Górnicza 0:18.34
. ... ...
14 G-1 Jastrzębie-Zdrój 0:18.57



Szkoły Podstawowe (Dziewczęta) - 6 x 1000 m

1 SSP-15 Ruda Śląska 0:20.55
2 SP-15 Racibórz 0:21.00
3 SP-2 Radlin 0:21.07
4 SP Buczkowice 0:21.13
5 SP-3 Lubliniec 0:21.19
6 SP-1 Jaworzno 0:21.50
7 SP-3 Cieszyn 0:21.51


Szkoły Podstawowe (Dziewczęta) - 6 x 800 m

1 SSP-15 Ruda Śląska 0:18.46
2 SP-15 Racibórz 0:18.54
3 SP-2 Brenna 0:18.59
4 SP Pisarzowice 0:19.15
5 SP-3 Lubliniec 0:19.16
6 SP-6 Zawiercie 0:19.34


Szkoły Podstawowe (Dziewczęta) - 6 x 1000 m

1 SSP-15 Ruda Śląska 0:20.55
2 SP-15 Racibórz 0:21.00
3 SP-2 Radlin 0:21.07
4 SP Buczkowice 0:21.13
5 SP-3 Lubliniec 0:21.19
6 SP-1 Jaworzno 0:21.50
7 SP-3 Cieszyn 0:21.51




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności