www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II ŻORSKI BIEG OGNIOWY 12/05/2014


Nieźle spisali się nasi zawodnicy w II Żorskim Biegu Ogniowym, który odbył się w niedzielę, 11 maja.
Na najwyższym stopniu podium w gronie 'czterdziestolatków' stanął Tomasz Wróbel z Cisownicy. Drugie lokaty w swoich kategoriach wiekowych zajęli Dagmara Dziuk z Jastrzębie-Zdroju, Grzegorz Szulik z Jastrzębia-Zdroju oraz Jan Bierski z Pogwizdowa, natomiast Sylwia Kuczera z Cieszyna zajęła trzecie miejsce.

W klasyfikacji generalnej Grzegorz Szulik był czwarty, a Tomasz Wróbel - szósty. Z kolei w 'generalce kobiet' Dagmara Dziuk została sklasyfikowana na trzeciej, a Sylwia Kuczera na piątej pozycji.



Wyniki - dystans: 5 km

1 Cyprian Tomza CKS Budowlani Częstochowa 0:16.03 M-20 (1)
2 Łukasz Glajcar CKS Budowlani Częstochowa 0:16.04 M-20 (2)
3 Wojciech Baczyński Goczałkowice 0:16.25 M-30 (1)
4 Grzegorz Szulik Jastrzębie-Zdrój 0:16.35 M-30 (2)
5 Piotr Magiera Myszków 0:16.40 M-30 (3)
6 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:16.58 M-40 (1)
. ... ... ... ...
10 Wojciech Dorighi Cisownica 0:17.38 M-20 (4)
11 Daniel Leśniak Jastrzębie-Zdrój 0:17.49 M-20 (5)
12 Kamil Król Marklowice Górne 0:17.49 M-20 (6)
13 Roman Rajwa Jastrzębie-Zdrój 0:17.55 M-20 (7)
18 Przemysław Krupa Mnich 0:18.10 M-30 (9)
23 Łukasz Kanafek Chybie 0:18.38 M-20 (10)
25 Tomasz Frącz Chybie 0:18.54 M-30 (11)
30 Jakub Stanny Bładnice Dolne 0:19.02 M-30 (15)
32 (K-3) Dagamara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 0:19.08 K-20 (2)
35 Patryk Urban Jastrzębie-Zdrój 0:19.18 M-20 (13)
45 Paweł Mencewicz Gołkowice 0:19.50 M-40 (6)
46 Daniel Jaroszewski Jastrzębie-Zdrój 0:19.54 M-30 (20)
48 Tomasz Białecki Jastrzębie-Zdrój 0:19.57 M-30 (21)
56 Jarosław Doczekalski Jastrzębie-Zdrój 0:20.26 M-40 (10)
58 (K-5) Sylwia Kuczera Cieszyn 0:20.32 K-30 (3)
63 Jan Bierski Pogwizdów 0:20.41 M-50 (2)
66 Grzegorz Pastwa Jasienica 0:20.48 M-40 (11)
67 Jan Rajwa Jastrzębie-Zdrój 0:20.50 M-20 (20)
78 Mirosław Hołubek Hażlach 0:21.07 M-30 (33)
79 Krzysztof Święczyk Chybie 0:21.07 M-20 (26)
81 Daniel Słotny Strumień 0:21.08 M-20 (28)
95 Mirosław Ustaszewski Strumień 0:21.34 M-30 (37)
111 Tomasz Kopiec Chybie 0:22.00 M-30 (45)
137 Stefan Kalinowski SBG Jastrzębie-Zdrój 0:22.30 M-40 (23)
138 Tomasz Juszczyk Jastrzębie-Zdrój 0:22.31 M-20 (44)
161 Łukasz Pidanty Jastrzębie-Zdrój 0:23.01 M-30 (63)
163 (K-13) Eliza Jasińska Jastrzębie-Zdrój 0:23.04 K-20 (6)
176 Michał Maciuszek Jastrzębie-Zdrój 0:23.20 K-20 (56)
191 Piotr Szczepanik Jastrzębie-Zdrój 0:23.37 M-30 (73)
207 Janusz Mendera Cieszyn 0:23.79 M-30 (79)
239 Jacek Gozdalski Jastrzębie-Zdrój 0:24.36 M-40 (37)
263 Tadeusz Siegmund KB MOSiR Jastrzębie 0:25.04 M-40 (43)
264 (K-31) Jolanta Siegmund Jastrzębie-Zdrój 0:25.04 K-30 (13)
294 (K-39) Anna Słotwińska Zebrzydowice 0:25.41 K-30 (17)
306 (K-45) Grażyna Szczepańska Jastrzębie-Zdrój 0:26.05 K-40 (10)
312 (K-46) Sylwia Kopel Jastrzębie-Zdrój 0:26.09 K-30 (20)
313 (K-47) Małgorzata Szlauer Goleszów 0:26.12 K-20 (17)
319 Rafał Barański Ustroń 0:26.21 M-30 (18)
339 Krzysztof Biedroń Godziszów 0:26.56 M-30 (122)
341 Arkadiusz Tokarzewski Kończyce Małe 0:26.59 M-40 (49)
342 Paweł Gudra Jastrzębie-Zdrój 0:27.05 M-30 (123)
346 (K-65) Katarzyna Mendrek Brenna 0:27.14 K-40 (14)
358 (K-72) Iwona Wilk Gołkowice 0:27.29 K-40 (17)
383 Artur Juszczyk Jastrzębie-Zdrój 0:28.08 M-40 (54)
386 (K-84) Sabina Mierzwa Jastrzębie-Zdrój 0:28.11 K-30 (36)
405 Krystian Kujawa Kończyce Małe 0:28.59 M-30 (137)
407 (K-93) Katarzyna Sojka Kowale 0:29.02 K-20 (34)
409 (K-95) Marcelina Kmiecik Jastrzębie-Zdrój 0:29.04 K-20 (35)
421 (K-100) Ewa Frajhofer-Rzążewska Jastrzębie-Zdrój 0:29.19 K-40 (43)
471 Teodor Sikora KB MOSiR Jastrzębie 0:31.15 M-60 (8)
478 (K-137) Izabela Juszczyk Jastrzębie-Zdrój 0:32.16 K-20 (58)
502 (K-153) Dagmara Pastwa Jasienica 0:34.19 K-40 (22)
504 (K-155) Anna Grygierek Jastrzębie-Zdrój 0:35.24 K-30 (65)
505 Adam Grygierek Jastrzębie-Zdrój 0:35.25 M-30 (158)
509 (K-157) Joanna Szlauer Goleszów 0:35.36 K-20 (65)
510 Łukasz Rachwalski Goleszów 0:35.36 M-20 (104)
512 (K-159) Magdalena Korzańska Jastrzębie-Zdrój 0:35.47 K-20 (67)
520 (K-165) Agata Nowak Cieszyn 0:36.31 K-30 (165)
521 Marcin Nowak Cieszyn 0:36.33 M-30 (159)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności