www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PRZEŁAJOWY ISTEBNIAŃSKI BRUCLIK 16/06/2014


Tegoroczna zima nas nie rozpieszczała. Brak śniegu spowodował, że odwołano wiele imprez sportowych, w tym Międzynarodowy Bieg Narciarski 'O Istebniański Bruclik'.
Organizatorzy jednak postanowili przeprowadzić trzydziestą dziewiątą edycję imprezy, ale tym razem zamiar rywalizacji na 'biegówkach' zorganizowali zmagania w biegu przełajowym.

Na starcie niedzielnych zawodów stanęło blisko stu uczestników. W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali Zuzanna Kubańda (LKS Klimczok Bystra), Jolanta Jałowiczor (MKS Istebna), Ewa Gazur (NKS Trójwieś Beskidzka), Natalia Sewastynowicz (MKS Istebna), Agata Warło (UMKS Marklowice), Maria Legierska (Istebna), Artur Baczyński (UMKS Marklowice), Jan Zawada (MKS Istebna), Grzegorz Zawada (MKS Istebna), Mateusz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka), Narek Jesajan (KS Wisła), Paweł Słowiok (Wisła), Daniel Kaleta (Hrádek), Kazimierz Legierski (Jaworzynka), Piotr Kawulok (Grodziec Śląski), Ryszard Gątarek (Istebna), Karel Kaleta (Hrádek) oraz Grzegorz Procner (Wisła).

Główne trofeum imprezy - Istebniański Bruclik - tradycyjnie przypadł zwycięzcy biegu głównego mężczyzn, którym tym razem okazał się reprezentant Polski w kombinacji norweskiej, Paweł Słowiok z Wisły.


Godnym odnotowania jest fakt powrotu na biegowe trasy Pawła Gorzołki z Jaworzynki, który po blisko pięcioletniej przerwie spowodowanej poważną chorobą, postanowił powrócić do biegania.



Wyniki:



Dziewczęta (rocznik 2005-2006)

1 Zuzanna Kubańda LKS Klimczok Bystra 0.52,57
2 Hanna Chmielewska LKS Klimczok Bystra 0.54,28
3 Justyna Chromik Pogórze 0.54,92
3 Julia Rucka MKS Istebna 0.54,92
5 Elżbieta Zawada Istebna 0.57,61
6 Zofia Maciejczek Goleszów 0.59,70
7 Martyna Gazur NKS Trójwieś Beskidzka 1.00,11
8 Kinga Macoszek Istebna 1.07,45
9 Zofia Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 1.24,27
10 Marlena Suszka Istebna 2.13,91
11 Hanna Nosowicz Istebna 2.17,54


Dziewczęta (rocznik 2003-2004)

1 Jolanta Jałowiczor MKS Istebna 3.13,07
2 Agnieszka Kulik Istebna 3.13,67
3 Anna Probosz Istebna 3.14,14
4 Zuzanna Fujak UMKS Marklowice 3.14,73
5 Ewa Kulik Istebna 3.17,70
6 Zuzanna Gorzołka Istebna 6.54,35
7 Małgorzata Lose Kończyce Małe 9.13,62


Dziewczęta (rocznik 2001-2002)

1 Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka 9.15,05
2 Laura Legierska Koniaków 9.15,41
3 Eliza Gruszczyk Marklowice 9.49,38
4 Julia Kubańda LKS Klimczok Bystra 10.00,13
5 Aleksandra Tonderska Koniaków 10.01,49
6 Karolina Kukuczka Koniaków 10.13,34
7 Malwina Mroczkowska LKS Klimczok Bystra 10.24,39
8 Żaneta Skurzok Koniaków 10.26,20
9 Julia Chromik Pogórze 10.52,62


Dziewczęta (rocznik 1998-2000)

1 Natalia Sewastynowicz MKS Istebna 10.28,53
2 Eliza Rucka MKS Istebna 10.30,49
3 Aleksandra Łacek NKS Trójwieś Beskidzka 11.05,66
4 Marcelina Wojtyła LKS Pogórze 11.06,04
5 Zuzanna Gruszczyk UMKS Marklowice 13.20,00
6 Aleksandra Prostak LKS Klimczok Bystra 13.22,01
7 Julia Szostek UMKS Marklowice 14.09,37


Kobiety (rocznik 1989-1997)

1 Agata Warło UMKS Marklowice 17.13,20
2 Anna Łacek NKS Trójwieś Beskidzka 19.44,60
3 Anna Słowiok Wisła 20.02,90


Kobiety (rocznik 1978 i starsze)

1 Maria Legierska Istebna 22.03,50
2 Małgorzata Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 23.22,80
3 Katarzyna Waszut Istebna 24.51,90



Chłopcy (rocznik 2005-2006)

1 Artur Baczyński UMKS Marklowice 0.49,76
2 Paweł Kawulok SP-1 Istebna 0.52,82
3 Mateusz Pońc SP-7 Cieszyn 0.53,57
4 Dawid Legierski Istebna 0.54,42
5 Jakub Tomicki UMKS Marklowice 0.55,45
6 Antoni Nosowicz Istebna 0.56,04
7 Jan Kulik Istebna 0.59,03
8 Krzysztof Łacek Jaworzynka 1.01,85
9 Szymon Zawada Istebna 1.04,29
10 Mateusz Świerżewski LKS Klimczok Bystra 1.08,83
11 Miłosz Tomecki Marklowice 1.10,02
12 Filip Świerżewski LKS Klomczik Bystra 2.34,54
13 Bartosz Chmielewski IGO Sport Bielsko-Biała 2.35,02


Chłopcy (rocznik 2003-2004)

1 Jan Zawada MKS Istebna 2.44,70
2 Łukasz Gazurek NKS Trójwieś Istebna 2.51,92
3 Piotr Kawulok MKS Istebna 2.59,38
4 Łukasz Urbanek Kończyce Małe / KB MOSiR Jastrzębie 3.01,88
5 Szymon Zowada Istebna 3.11,10
6 Tobiasz Konieczny UMKS Marklowice 3.16,14
7 Michał Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 3.38,81
8 Jakub Gorzołka Istebna 3.46,28
9 Jan Nosowicz Istebna 3.52,56


Chłopcy (rocznik 2001-2002)

1 Grzegorz Zawada MKS Istebna 7.55,76
2 Karol Kubańda LKS Klimczok Bystra 7.56,26
3 Wojciech Wojtyła LKS Pogórze 8.02,63
4 Antoni Juroszek MKS Istebna 8.31,76
5 Mateusz Gazurek NKS Trójwieś Beskidzka 8.37,35
6 Mateusz Rucki MKS Istebna 8.39,44
7 Paweł Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 10.52,10
8 Artur Bożek LKS Klimczok Bystra 13.03,36


Chłopcy (rocznik 1998-2000)

1 Mateusz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka 9.10,83
2 Dawid Zawada MKS Istebna 9.56,73
3 Dominik Juroszek NKS Trójwieś Beskidzka 10.16,26
4 Jakub Haratyk MKS Istebna 10.27,62


Mężczyźni (rocznik 1995-1997)

1 Narek Jesajan KS Wisła 43.43,70
2 Maciej Legierski NKS Trójwieś Beskidzka 44.08,20


Mężczyźni (rocznik 1985-1994)

1 Paweł Słowiok Wisła 39.36,00
2 Mateusz Wantulok Wisła 40.47,90
3 Artur Ferens UMKS Marklowice 42.44,20
4 Michał Kobielusz Istebna 43.57,40


Mężczyźni (rocznik 1975-1984)

1 Daniel Kaleta Hrádek 41.50,80
2 Paweł Ryś Jaworzynka 47.07,20


Mężczyźni (rocznik 1965-1974)

1 Kazimierz Legierski Jaworzynka 32.11,50
2 Władysław Olszowski Międzybrodzie Bialskie 32.23,10
3 Grzegorz Legierski Koniaków 32.38,10
4 Andrzej Iwanek Istebna 37.09,50
5 Marek Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 37.10,20


Mężczyźni (rocznik 1955-1964)

1 Piotr Kawulok Grodziec Śląski 39.56,20


Mężczyźni (rocznik 1945-1954)

1 Ryszard Gątarek Istebna 11.46,10
2 Jan Gorzołka Jaworzynka 13.09,80


Mężczyźni (rocznik 1944 i starsi)

1 Karel Kaleta Hrádek 11.09,70
2 Paweł Gorzołka Jaworzynka 12.31,00
3 Michał Kobielusz Jaworzynka 15.49,60


Amatorzy

1 Grzegorz Procner Wisła 18.59,30
2 Tomasz Bujok Istebna 19.33,90
3 Artur Waszut Koniaków 26.20,40




Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Jacek Kohut)


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności