www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V RYBNICKI PÓŁMARATON KSIĘŻYCOWY 29/06/2014


Kenijczyk Charles Cheruiyot Toroitich został zwycięzcą V Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego, który odbył się wczoraj w Rybniku.
Najlepszy z naszych zawodników - Grzegorz Szulik (KB MOSiR Jastrzębie) został sklasyfikowany na jedenastej pozycji.


Wyniki:

1 Charles Cheruiyot Toroitich Kenia 1:07.10 M-30 (1)
2 Marcin Błaziński WKB Meta Lubliniec 1:07.23 M-20 (1)
3 Elisha Kiprotich Sawe Kenia 1:08.37 M-30 (2)
4 Elias Kiptum Muindi Kenia 1:10.32 M-30 (3)
5 Philemon Kipchilat Kenia 1:12.02 M-20 (2)
6 Tomasz Brachman Kraków 1:12.10 M-30 (4)
. ... ... ... ...
11 Grzegorz Szulik KB MOSiR Jastrzębie 1:16.12 M-30 (8)
55 (K-8) Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:28.29 K-20 (4)
60 Paweł Mencewicz Gołkowice 1:29.26 M-40 (10)
76 Adrian Kornacki Cieszyn 1:31.12 M-30 (31)
98 Daniel Jaroszewski Jastrzębie-Zdrój 1:33.06 M-30 (41)
100 (K-12) Katarzyna Kozak Jastrzębie-Zdrój 1:33.08 K-30 (8)
105 Łukasz Warchoł Cieszyn 1:33.17 M-30 (43)
120 Adam Jankowski Cieszyn 1:34.17 M-30 (53)
126 Arkadiusz Albrecht Jastrzębie-Zdrój 1:34.50 M-30 (54)
172 Piotr Jędrzejak Jastrzębie-Zdrój 1:37.55 M-40 (40)
197 Łukasz Skrzypczak Cieszyn 1:39.29 M-30 (85)
250 Aleksander Szczepaniak Cieszyn 1:41.50 M-40 (59)
267 Marcin Nowak Cieszyn 1:42.43 M-30 (114)
291 Marcin Wenglorz Cieszyn 1:44.05 M-20 (62)
299 Ryszard Zastawny Pogwizdów 1:44.18 M-60 (6)
329 Marek Cisak Jastrzębie-Zdrój 1:45.21 M-40 (73)
359 Jakub Bochenek Cieszyn 1:46.51 M-30 (151)
422 Jacek Obroślak Jastrzębie-Zdrój 1:49.21 M-40 (105)
440 Michał Machej Cieszyn 1:50.05 M-30 (173)
474 Marcin Bijok Skoczów 1:51.40 M-20 (94)
509 Maciej Śledziński Jastrzębie-Zdrój 1:52.55 M-30 (201)
598 Mariusz Lepczyński Jastrzębie-Zdrój 1:57.04 M-40 (135)
650 Gerard Chrobok Cieszyn 1:59.17 M-50 (39)
665 (K-88) Ewa Cisak Jastrzębie-Zdrój 1:59.56 K-40 (24)
674 (K-94) Anna Szczepaniak Cieszyn 2:00.18 K-40 (25)
741 (K-118) Józefa Chrobok Cieszyn 2:04.21 K-40 (31)
754 (K-125) Agnieszka Szczyrba Kończyce Małe 2:05.15 K-20 (32)
784 (K-136) Małgorzata Smyczek-Tryka Skoczów 2:07.39 K-30 (65)
834 (K-153) Beata Łapa Jastrzębie-Zdrój 2:11.37 K-40 (39)
942 (K-196) Paulina Fedycka Chybie 2:34.00 K-20 (58)
961 (K-204) Katarzyna Sojka Kowale 2:50.34 K-20 (59)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności