www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







2. BIEG O WIŚLAŃSKĄ KRYKĘ 22/07/2014


Andrzej Długosz z Młodowa wygrał 2. Bieg o Wiślańską Krykę, który odbył się w minioną niedzielę w Wiśle.
Drugie miejsce zajął Jarosław Gniewek z Bielska-Białej, a trzecie Grzegorz Szulik z Jastrzębia-Zdroju.
Wśród kobiet trasę o długości około trzynastu kilometrów z wiślańskiego Rynku na Trzy Kopce Wiślańskie i z powrotem najszybciej się Arleta Meloch z Grudziądza.

W poszczególnych kategoriach wiekowych tego specyficznego biegu (zawodnicy nie startowali ze startu wspólnego, ale w jednominutowych interwałach) na najwyższym stopniu podium stanęli Agnieszka Chwałek z Bestwiny, Michalina Mendecka z Łazisk Górnych, Arlenta Meloch, Magdalena Białoryczyk z Wilkowic, Rafał Formicki z Zawiercia, Kamil Kunert z Rybnika, Andrzej Długosz, Adam Jagieła z Siemianowic Śląskich, Janusz Magiera z Wodzisławia Śląskiego oraz Zbigniew Radomski z Bielska-Białej.


Wyniki:


Kobiety

1 Arleta Meloch GKS Olimpia Grudziądz 1:04.49 K-30 (1)
2 Magdalena Białorczyk Wilkowice / Byledobiec Anin 1:05.55 K-40 (1)
3 Michalina Mendecka MOSiR Łaziska Górne 1:06.14 K-20 (1)
4 Daria Kudio Rybnik 1:15.19 K-30 (2)
5 Daria Mendecka MOSiR Łaziska Górne 1:16.22 K-20 (2)
6 Anna Słowiok Wisła 1:17.57 K-20 (3)
7 Anna Chmiel Wisła 1:19.23 K-20 (4)
8 Małgorzata Zamarska Bielsko-Biała / Ultra Beskid Sport 1:19.29 K-30 (3)
9 Joanna Fojcik SBD Energetyk Rybnik 1:23.21 K-30 (4)
10 Agnieszka Chwałek Bestwina 1:25.13 K-16 (1)
11 Ewelina Chwałek Bestwina 1:26.26 K-30 (5)
12 Małgorzata Rensz Gliwice / J-Labs C67 Racing 1:29.56 K-20 (5)
13 Joanna Misiarz Cieszyn 1:32.59 K-20 (6)
14 Jolanta Kasprzyk Bachowice 1:33.36 K-40 (2)
15 Maria Kuczera Kotulin 1:34.17 K-20 (7)
16 Joanna Heliosz Chorzów 1:35.32 K-30 (6)
17 Ewa Wolny Bielsko-Biała / Ultra Beskid Sport 1:47.10 K-40 (3)
18 Iwona Boś Wisła 1:58.45 K-40 (4)


Mężczyźni

1 Andrzej Długosz Młodów / OTK Rzeźnik 0:50.36 M-30 (1)
2 Jarosław Gniewek Bielsko-Biała / Ultra Beskid Sport 0:53.40 M-30 (2)
3 Grzegorz Szulik KB MOSiR Jastrzębie 0:57.15 M-30 (3)
4 Jakub Glajcar Wisła 0:57.21 M-30 (4)
5 Janusz Magiera KS Forma Wodzisław 0:57.46 M-50 (1)
6 Adam Jagieła TKKF Jastrząb Ruda Śląska 0:59.28 M-40 (1)
7 Marek Sokołowski Mysłowice 1:00.38 M-40 (2)
8 Kamil Kunert Rybnik 1:02.20 M-20 (1)
9 Andrzej Juraszek Ustroń 1:02.33 M-20 (2)
10 Olaf Lackorzyński Jaworzno 1:03.14 M-20 (3)
11 Marcin Sikora Kaniów 1:04.12 M-20 (4)
12 Krzysztof Basera Masters Brzeszcze 1:04.44 M-50 (2)
13 Dawid Gomola Wisła 1:04.46 M-20 (5)
14 Łukasz Jurkowski SBD Energetyk Rybnik 1:06.09 M-30 (5)
15 Rafał Formicki Zawiercie 1:06.11 M-16 (1)
16 Jakub Stanny Bładnice Dolne 1:06.26 M-30 (6)
17 Marek Nadkański MOK Mszana Dolna 1:06.33 M-50 (3)
18 Jarosław Olszewski Kozy 1:06.52 M-30 (7)
19 Mateusz Drąg Tychy 1:07.09 M-16 (2)
20 Maciej Milota Bielsko-Biała 1:07.47 M-50 (4)
21 Kazimierz Legierski Jaworzynka 1:07.58 M-40 (3)
22 Zbigniew Pokrzyk OKB Zadyszka Oświęcim 1:08.41 M-30 (8)
23 Adam Malina Bojszowy 1:08.58 M-30 (9)
24 Damian Kurowski Ustroń 1:09.46 M-16 (3)
25 Adam Zając Bielsko-Biała 1:09.53 M-30 (10)
26 Jan Bierski Pogwizdów 1:10.05 M-50 (5)
27 Tomasz Lanuszny Palowice / Hrmax Żory 1:10.44 M-30 (11)
28 Leszek Papała Łaziska Górne 1:11.06 M-50 (6)
29 Marcin Dembecki Siemianowice Śląskie 1:11.35 M-30 (12)
30 Sebastian Krosny BBL Mikołów 1:11.50 M-30 (13)
31 Jerzy Suchodolski Radlin 1:12.03 M-40 (4)
32 Wiesław Zielonka Katowice 1:12.32 M-50 (7)
33 Wojciech Szura Kaniów 1:13.03 M-20 (6)
34 Zbigniew Radomski TKKF Beskidek Bielsko-Biała 1:13.05 M-60 (1)
35 Ireneusz Krzempek Brenna 1:13.14 M-40 (5)
36 Dariusz Gradek Kraków 1:13.40 M-40 (6)
37 Andrzej Figura Cięcina / KS Halny Węgierska G. 1.13.47 M-60 (2)
38 Marcin Mrowiec Leśna 1:33.48 M-16 (4)
39 Dariusz Papuga OKB Zadyszka Oświęcim 1:14.53 M-40 (7)
40 Dariusz Kozłowski Napoleon 1:16.33 M-30 (14)
41 Tomasz Nikiel Bystra 1:17.06 M-20 (7)
42 Piotr Ryszka Brzeszcze 1:17.17 M-30 (15)
43 Marcin Smuda Tychy 1:17.20 M-30 (16)
44 Edwin Brouwers Oudenbosch (Holandia) 1:17.47 M-30 (17)
45 Bogdan Jendrysik TKKF Hades Mikołów 1:18.03 M-40 (8)
46 Jan Kaleta Cięcina / KS Halny Węgierska G. 1:18.23 M-50 (8)
47 Artur Nowicki Tychy 1:18.50 M-30 (18)
48 Andrzej Gorzawski Rybnik 1:19.03 M-20 (8)
49 Dariusz Pietrowski Bydgoszcz 1:19.12 M-40 (9)
50 Grzegorz Dziszkiewicz Bielsko-Biała 1:19.50 M-30 (19)
51 Michał Czerwiński Rybnik 1:20.32 M-20 (9)
52 Krzysztof Kiersnowski Częstochowa 1:20.33 M-40 (10)
53 Artur Greń Cieszyn 1:20.34 M-20 (10)
54 Krzysztof Ptak HRmax Żory 1:20.53 M-30 (20)
55 Dominik Glajcar Wisła 1:20.57 M-20 (11)
56 Tomasz Kura Katowice 1:21.15 M-40 (11)
57 Jan Wyduch TKKF Hades Mikołów 1:21.18 M-60 (3)
58 Ryszard Baran Racibórz 1:21.32 M-50 (9)
59 Mariusz Górzyński Rybnik 1:22.08 M-30 (21)
60 Albert Żywiotek Stary Kocin 1:22.34 M-30 (22)
61 Kamil Poloczek UKS Czwórka Żory 1:22.39 M-20 (12)
62 Krzysztof Skibicki Oświęcim 1:23.20 M-40 (11)
63 Robert Nowak TKKF Hades Mikołów 1:23.23 M-40 (13)
64 Tomasz Szczepanik Mikołów 1:23.26 M-20 (13)
65 Tomasz Grądek Kraków 1:23.55 M-40  (14)
66 Robert Brysz Mikołów 1:24.27 M-20 (14)
67 Dawid Kaczkowski Cieszyn 1:24.42 M-20 (15)
68 Andrzej Słomka TKKF Hades Mikołów 1:24.55 M-50 (10)
69 Jakub Abrahamowicz Rybnik 1:25.05 M-20 (16)
70 Tomasz Wechowski Wisła 1:25.41 M-40 (15)
71 Janusz Sobkowski Łodygowice / KH Halny 1:26.40 M-60 (4)
72 Marek Bobakowski Łuszowice 1:27.27 M-30 (23)
73 Ryszard Zastawny Pogwizdów 1:30.00 M-60 (5)
74 Janusz Dadok Górki Wielkie 1:33.50 M-30 (24)
75 Dariusz Pfeifer SBD Energetyk Rybnik 1:33.52 M-40 (16)
76 Jacek Iskierka Brenna 1:37.39 M-30 (25)
77 Janusz Środa Tarnowskie Góry 1:44.53 M-50 (11)
78 Marek Brzeziński Reda 1:52.51 M-50 (12)



W ramach zawodów przeprowadzono również marsz nordic walking, w którym ze zwycięstwa cieszyli się Wioletta Mól z Czeladzi i Bogdan Cyrus ze Strzebina.


Wyniki:


Kobiety

1 Wioletta Mól Czeladź 1:44.09
2 Tatiana Galińska Zawiercie 1:56.52


Mężczyźni

1 Bogdan Cyrus LKS Victoria Strzebin 1:29.06
2 Adam Niedbał Siewierz 1:30.23
3 Mieczysław Sondel Olkusz 1:39.24
4 Ryszard Dembkowski Toruń 1:39.59
5 Jacek Wegner SBD Energetyk Rybnik 1:43.33
6 Rafał Galiński Zawiercie 1:55.56
7 Bogdan Thomalla Zabrze 2:07.24
8 Rafał Wrocławski Poraj 2:23.08





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności