www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XV BIEG NA KOZUBOWĄ 28/07/2014


Sylwester Lepiarz (MUKS TMH Ostrowiec Świętokrzyski) wygrał XV Bieg na Kozubową, który odbył się wczoraj w Dolnej Łomnej.
Na szóstej pozycji uplasował się najlepszy z naszych zawodników Tomasz Wróbel (MKS Centrum Dzięgielów).
Biegacz z Cisownicy okazał się najlepszy w gronie 'czterdziestolatków'. Z kolei w grupie mężczyzn powyżej 70 roku życia drugie miejsce zajął Jan Moiczek z Cieszyna.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna - dystans: 5 km / przewyższenie 540 m

1 Sylwester Lepiarz MUKS TMH Ostrowiec Św. 0:24.39
2 Petr Pechek TJ Maratonustav Úpice 0:25.40
3 Daniel Wosik Kunów / RMD Montrail Team 0:25.45
4 Ondřej Horák Štemberk 0:25:54
5 Pavel Dvorák Biatlon Prostějov 0:26.24
6 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:26.52
. ... ... ...
16 Wojciech Dorighi Cisownica 0:28.46
19 Janusz Makula Cieszyn 0:29.07
20 Piotr Łupieżowiec MKS Centrum Dzięgielów 0:29.14
32 Przemysław Krupa Mnich 0:30.52
116 Piotr Szczypka Chybie 0:38.21
131 (K-20) Adrianna Fąfrowicz Cieszyn / Brzoza Team 0:39.11
132 Paweł Żeliński (?) Cieszyn 0:39.13
145 Artur Cieślar-Pobuda Skoczów 0:40.38
156 Tomasz Kupczak Chybie 0:41.17
159 Arkadiusz Szczotka LKS Spójnia Górki Wielkie 0:41.33
178 Jan Moiczek Cieszyn 0:43.41
220 Krzysztof Dragon Jaworzynka 0:54.54
223 Samuel Szczotka ZSP Górki Wielkie 0:57.02



Kategoria K-3 (35-44 lata)

1 Petra Pastorová MUKS TMH Ostrowiec Św. 0:33.22
2 Marie Delingerová AK Kroměříž 0:34.03
3 Radka Prívarová KKM Čadca 0:37.18
. ... ... ...
6 Adrianna Fąfrowicz Cieszyn / Brzoza Team 0:39.11


Kategoria M-1 (do lat 18)

1 Adam Gaura TJ TŽ Třinec 0:27.12
2 Marek Chrascina 1. Bežecký Jablunkov 0:28.18
3 David Bielesz TJ TŽ Třinec 0:29.23
. ... ... ...
21 Paweł Żeliński(?) Cieszyn 0:39.13
32 Samuel Szczotka ZSP Górki Wielkie 0:57.02


Kategoria M-2 (20-39 lat)

1 Sylwester Lepiarz MUKS TMH Ostrowiec Św. 0:24.39
2 Petr Pechek TJ Maratonustav Úpice 0:25.40
3 Daniel Wosik Kunów / RMD Montrail Team 0:25.45
. ... ... ...
11 Wojciech Dorighi Cisownica 0:28.46
13 Janusz Makula Cieszyn 0:29.07
14 Piotr Łupieżowiec MKS Centrum Dzięgielów 0:29.14
19 Przemysław Krupa Mnich 0:30.52
48 Piotr Szczypka Chybie 0:38.21
58 Artur Cieślar-Pobuda Skoczów 0:40.38
61 Tomasz Kupczak Chybie 0:41.17
71 Krzysztof Dragon Jaworzynka 0:54.54


Kategoria M-3 (40-49 lat)

1 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 0:26.52
2 Ján Jurčík KKM Čadca 0:28.08
3 Jiří Žák Nové Město na Moravě 0:28.11
. ... ... ...
43 Arkadiusz Szczotka LKS Spójnia Górki Wielkie 0:41.33


Katagoria M-6 (70 lat i starsi)

1 Karel Kaleta Hrádek 0:41.07
2 Jan Moiczek Cieszyn 0:43.41
3 Jindřích Tomíšek Horní Moštěnice 0:46.19




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności