www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







X BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 09/11/2014


W miniony czwartek Park Zdrojowy był areną zmagań uczestników dziesiątej edycji Biegu Niepodległości, w którym rok w rok udział biorą uczniowie jastrzębskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody były wliczane do Grand Prix Młodzieżowej Ligi Biegowej o Puchar Dyrektora MOSiR, ale przede wszystkim miały na celu przypomnienie i upamiętnienie wydarzeń z 1918 roku, w wyniku których Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów.
 
W imprezie, na którą zaprosił Zespół Szkół nr 5 wraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Klubem Biegacza MOSiR triumfowali: Martyna Szot (Szkoła Podstawowa nr 15), Wiktoria Herman (Szkoła Podstawowa nr 12), Agata Krzykała (Gimnazjum nr 8), Magdalena Michalczyk (ZS nr 3), Nikodem Nikiel (Szkoła Podstawowa nr 4), Dawid Chochulski (Szkoła Podstawowa nr 10), Oskar Paleczny (Gimnazjum nr 1) oraz Jarosław Borgiel (ZS nr 6).
 

Szkoły podstawowe - klasy I-III
 
Dziewczęta
1. Martyna Szot (Szkoła Podstawowa nr 15)
2. Martyna Kajda (Szkoła Podstawowa nr 15)
3. Aleksandra Szypuła (Szkoła Podstawowa nr 17)
4. Dagmara Zielonka (Szkoła Podstawowa nr 14)
5. Alicja Wereszczak (Szkoła Podstawowa nr 14)
6. Natalia Kleinuk (Szkoła Podstawowa nr 14)
 
Chłopcy
1. Nikodem Nikiel (Szkoła Podstawowa nr 4)
2. Jakub Urgot (Szkoła Podstawowa nr 15)
3. Patryk Marszałek (Szkoła Podstawowa nr 17)
4. Maksymilian Kurpis (Szkoła Podstawowa nr 10)
5. Szymon Sobocik (Szkoła Podstawowa nr 15)
6. Rafał Dziadek (Szkoła Podstawowa nr 15)
 

Szkoły podstawowe - klasy IV-VI
 
Dziewczęta
1. Wiktoria Herman (Szkoła Podstawowa nr 12)
2. Sonia Firut (Szkoła Podstawowa nr 15)
3. Marta Janowska (Szkoła Podstawowa nr 10)
4. Dominika Trybuś (Szkoła Podstawowa nr 14)
5. Beata Dziurska (Szkoła Podstawowa nr 15)
6. Aleksandra Stawicka (Szkoła Podstawowa nr 10)
 
Chłopcy
1. Dawid Chochulski (Szkoła Podstawowa nr 10)
2. Marcin Pawłowski (Szkoła Podstawowa nr 10)
3. Grzegorz Małkowski (Szkoła Podstawowa nr 10)
4. Damian Cholewiński (Szkoła Podstawowa nr 10)
5. Jakub Wołos (Szkoła Podstawowa nr 10)
6. Jarosław Janecki (Szkoła Podstawowa nr 15)
 

Gimnazja
 
Dziewczęta
1. Agata Krzykała (Gimnazjum nr 8)
2. Joanna Paraluk (Gimnazjum nr 11)
3. Weronika Szulik (Gimnazjum nr 12)
4. Marta Janecka (Gimnazjum nr 11)
5. Agata Rzepka (Gimnazjum nr 11)
6. Martyna Gniado (Gimnazjum nr 4)
 
Chłopcy
1. Oskar Paleczny (Gimnazjum nr 1)
2. Jacek Rempega (Gimnazjum nr 1)
3. Dawid Krakowski (Gimnazjum nr 8)
4. Bartłomiej Majda (Gimnazjum nr 8)
5. Artur Orzechowski (Gimnazjum nr 12)
6. Michał Błachut (Gimnazjum nr 4)

 
Szkoły ponadgimnazjalne
 
Dziewczęta
1. Magdalena Michalczyk (ZS nr 3)
2. Magdalena Gajowy (ZS nr 5)
3. Anna Wróbel (ZS nr 3)
4. Alicja Chrobak (ZS nr 3)
5. Martyna Urbaniak (ZS nr 5)
6. Karolina Rochowicz (ZS nr 3)
 
Chłopcy
1. Jarosław Borgiel (ZS nr 6)
2. Krzysztof Kowalski (ZS nr 6)
3. Dominik Grzywacz (Liceum Ogólnokształcące nr 3)
4. Mariusz Kornas (ZSZ)
5. Patryk Lach (ZS nr 5)
6. Mateusz Nosal (Liceum Ogólnokształcące nr 3)
 

Szkoły podstawowe - drużynowo
1. Szkoła Podstawowa nr 14
2. Szkoła Podstawowa nr 15
3. Szkoła Podstawowa nr 10
 
Gimnazja - drużynowo
1. Gimnazjum nr 11 
2. Gimnazjum nr 8
3. Gimnazjum nr 4
 
Szkoły ponadgimnazjalne - drużynowo
1. ZS nr 3
2. ZS nr 6
3. ZS nr 5
 

Źródło: www.sport.jasnet.pl


Klasyfikacja Grand Prix po dwóch biegach - http://www.sport.olza.pl/public/V GPMLB - po 2 biegach.xls
(plik zamieszczony - 18.11.2014)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności