www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX WODZISŁAWSKI PÓŁMARATON 16/11/2015


Ukrainiec Paweł Olijnik wygrał IX Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta.
Z naszych zawodników we wczorajszej rywalizacji najlepiej zaprezentował się Dariusz Pawlik z Jastrzębia-Zdroju, który zajął dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz pierwsze w gronie 'czterdziestolatków'.


Wyniki:

1 Paweł Olijnik Ukraina 1:08.09 M-20 (1)
2 Wołodymyr Jurczuk Ukraina 1:09.01 M-30 (1)
3 Zbigniew Kalinowski Częstochowa 1:12.19 M-30 (2)
4 Oleksij Rybałczenko Ukraina 1:13.31 M-30 (3)
5 Łukasz Glajcar CKS Budowlani Częstochowa 1:14.13 M-20 (2)
6 Kamil Czapla Chemika Rybnik 1:14.18 M-20 (3)
. ... ... ... ...
10 Dariusz Pawlik Jastrzębie-Zdrój 1:17.43 M-40 (1)
12 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 1:19.03 M-30 (4)
15 Przemysław Gibiec Goleszów 1:21.09 M-20 (8)
22 Sebastian Bartnik Jastrzębie-Zdrój 1:24.02 M-30 (5)
45 Dominik Dostoł Łaziska 1:30.45 M-30 (10)
50 Stanisław Kraski Skrzyszów 1:32.39 M-40 (15)
62 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie-Zdrój 1:34.05 M-30 (19)
92 Artur Dzierzęnga Jastrzębie-Zdrój 1:39.55 M-30 (31)
119 Tomasz Motowidło Jastrzębie-Zdrój 1:44.25 M-30 (39)
120 Damian Tokarewicz Zebrzydowice 1:44.28 M-30 (40)
121 Dariusz Jurek Jastrzębie-Zdrój 1:44.40 M-30 (41)
131 Dawid Matysik Jastrzębie-Zdrój 1:45.58 M-20 (22)
152 Przemysław Pawliczek Jastrzębie-Zdrój 1:48.45 M-20 (27)
157 Marcin Leszczyński Jastrzębie-Zdrój 1:48.56 M-30 (54)
163 Kamil Twardzik Łaziska 1:49.18 M-20 (28)
172 Jakub Dejewski Jastrzębie-Zdrój 1:51.15 M-30 (61)
184 (K-24) Arleta Dejewska Jastrzębie-Zdrój 1:52.58 K-30 (10)
213 Daniel Izdebski Jastrzębie-Zdrój 1:56.06 M-30 (74)
219 Jacek Markowski Jastrzębie-Zdrój 1:57.56 M-30 (77)
221 (K-33) Barbara Popek Jastrzębie-Zdrój 1:58.17 K-40 (9)
224 (K-34) Danuta Granica Cieszyn 1:58.50 K-40 (10)
226 Witold Gawlas Ustroń 1:59.06 M-30 (79)
249 (K-38) Irena Baran Jastrzębie-Zdrój 2:03.54 K-50 (3)
264 (K-46) Aleksandra Małucha Jastrzębie-Zdrój 2:06.51 K-20 (16)
265 (K-47) Iwona Wilk Gołkowice 2:06.58 K-40 (15)
271 (K-52) Iweta Gazur Istebna 2:08.46 K-20 (19)
284 (K-57) Paulina Owczarczyk Jastrzębie-Zdrój 2:13.16 K-20 (21)
285 (K-58) Aleksandra Mucha Jastrzębie-Zdrój 2:13.47 K-30 (18)
299 (K-61) Mariola Łanucha Jastrzębie-Zdrój 2:43.23 K-50 (4)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności