www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 141 27/12/2016


Przemysław Gibiec z Goleszowa wygrał sto czterdziesty pierwszy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'ParkRun', który odbył się Wigilię Bożego Narodzenia.
Drugie miejsce zajął Ladislav Sventek ze Skalitégo, a na trzeciej pozycji uplasował się Wojciech Lichota ze Skoczowa.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Magdalena Perchaluk z Warszawy.


Wyniki:

1 Przemysław Gibiec 0:17.50 M (25-29)
2 Ladislav Sventek 0:17.59 M (50-54)
3 Wojciech Lichota 0:18.20 M (30-34)
4 Rafał Błahut 0:18.49 M (35-39)
5 Wojciech Dorighi 0:19.14 M (25-29)
6 Grzegorz Wowry 0:19.17 M (35-39)
7 Mariusz Miśkiewicz 0:19.35 M (35-39)
8 Michał Chrapkiewicz 0:19.30 M (25-29)
9 Marcin Franek 0:19.41 M (35-39)
10 Vratislav Pietrzyk 0:19.46 M (40-44)
11 Łukasz Smolik 0:19.57 M (25-29)
12 Andrzej Łukasiak 0:20.08 M (55-59)
13 Jakub Stanny 0:20.12 M (35-39)
14 Piotr Pilak 0:20.35 M (50-54)
15 Rostislav Pietrzyk 0:20.44 M (35-39)
16 Marcin Olszowski 0:20.50 M (35-39)
17 Michal Ostruszka 0:20.55 M (20-24)
18 Jacek Gabryś 0:21.15 M (30-34)
19 David Wawreczka 0:21.23 M (35-39)
20 Stanisław Kawecki 0:21.40 M (45-49)
21 Patrik Freit 0:21.49 M (18-19)
22 Magdalena Perchaluk 0:22.02 K (35-39)
23 Bartosz Tochowicz 0:22.16 M (45-49)
24 Arkadiusz Śliwka 0:22.22 M (35-39)
25 Jacek Czyż 0:22.23 M (40-44)
26 Marcin Nowak 0:22.26 M (35-39)
27 Pavel Czylok 0:22.29 M (35-39)
28 Jiří Konieczny 0:22.29 M (50-54)
29 Rafał Kusy 0:22.34 M (40-44)
30 Raphael Mielke 0:22.47 M (50-54)
31 Zbigniew Tomiczek 0:22.48 M (50-54)
32 Daria Madzia 0:22.49 K (20-24)
33 nieznany    
34 nieznany    
35 Kinga Kowalska 0:22.59 K (40-44)
36 Janusz Raszka 0:23.01 M (50-54)
37 Michał Botorek 0:23.03 M (35-39)
38 Damian Tomala 0:23.05 M (30-34)
39 Dawid Mielke 0:23.06 M (11-14)
40 Krzysztof Kusy 0:23.07 M (45-49)
41 Waldemar Kubić 0:23.16 M (35-39)
42 Robert Przyybyłek 0:23.20 M (15-17)
43 Tomáš Žika 0:23.26 M (45-49)
44 Šimon Pietrzyk 0:23.34 M (11-14)
45 Janusz Kowalski 0:23.36 M (40-44)
46 nieznany    
47 Marek Kožusznik 0:24.27 M (40-44)
48 Leonarda Czyż 0:24.37 K (40-44)
49 Piotr Kubicius 0:25.00 M (35-39)
50 Marek Matykiewicz 0:25.05 M (45-49)
51 Renata Brańczyk 0:25.28 K (30-34)
52 Łukasz Brańczyk 0:25.28 M (35-39)
53 Józefa Chrobok 0:25.47 K (45-49)
54 Ewelina Zachurzok 0:25.47 K (30-34)
55 Marek Ocieczek 0:26.15 M (40-44)
56 Józef Nizio 0:26.25 M (25-39)
57 Zuzanna Madzia 0:26.28 K (11-14)
58 Bożena Rzepecka 0:26.29 K (45-49)
59 Magdalena Szlauer 0:26.33 K (35-39)
60 Leszek Bujok 0:26.33 M (40-44)
61 Andrzej Rzepecki 0:26.39 M (45-49)
62 Beata Śliwka 0:27.13 K (35-39)
63 Artur Więcław 0:27.19 M (40-44)
64 Piotr Targosz 0:27.43 M (40-44)
65 Bronisław Byrtus 0:28.20 M (40-44)
66 Grzegorz Salachna 0:28.25 M (45-49)
67 Rafał Ratajczak 0:28.33 M (45-49)
68 Adriana Fąfrowicz 0:28.34 K (40-44)
69 Sebastian Wyszyński 0:28.34 M (40-44)
70 Vít Hovjadský 0:28.38 M (50-54)
71 Iwona Wawrzyk 0:29.55 M (50-54)
72 Kazimierz Płachecki 0:29.55 M (70-74)
73 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:34.27 K (45-49)
74 Patrycja Kubica 0:34.28 K (25-29)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności