www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PATRYCJUSZ SZWAJNOCH ZDOBYWCĄ PUCHARU PREZYDENTA JASTRZĘBIA ZDROJU 18/11/2003


Patrycjusz Szwajnoch zwyciężył w 1. Biegu o Puchar Prezydenta Jastrzębia Zdroju, który odbył się w niedzielę 16 listopada.
Zawodnik KB MOSiR Jastrzębie na przebiegnięcie dystansu 5 km potrzebował 15 minut i 54 sekund. Drugi na metę przybiegł Jarosław Pałczyk (AZS AWF Katowice), a trzeci Jarosław Gniewek (Dezerter Bielsko-Biała).

Wyniki

Klasyfikacja generalna
1. Patrycjusz Szwajnoch (KB MOSiR Jastrzębie) - 14:54
2. Jarosław Pałczyk (AZS AWF Katowice) - 14:57
3. Jarosław Gniewek (Dezerter Bielsko Biała) - 15:06
4. Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie) - 15:15
5. Adam Szczuka (KS Naprzód Rydułtowy) - 15:24
6. Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 15:36
7. Krzysztof Bąk (Sprint Bielsko Biała) - 15:36
8. Damian Zawierucha (KB MOSiR Jastrzębie) - 15:45
9. Paweł Skuza (Sprint Bielsko Biała) - 16:13
10. Rafał Gałuszka (KS Polonia Łaziska) - 16:17
11. Grzegorz Pisarek (KB MOSiR Jastrzębie) - 16:22
12. Artur Smotryk (Tychy) - 16:25
13. Waldemar Zajega (OL-NAR Olkusz) - 16:37
14. Wiesław Piętka (AZS AWF Katowice) - 16:40
15. Jarosław Prokop (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 16:42
16. Daniel Mura (KS Naprzód Rydułtowy) - 16:54
17. Łukasz Borsukiewicz (KS Naprzód Rydułtowy) - 16:56
18. Zbigniew Fijałkowski (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 17:02
19. Tomasz Ciepłak (ZSB Rybnik) - 17:04
20. Damian Czyż (KB MOSiR Jastrzębie) - 17:06
21. Rafał Szwajnoch (KB MOSiR Jastrzębie) - 17:10
22. Jerzy Finster (MOSiR Czechowice) - 17:15
23. Mirosław Dziergas (Starostwo Żywieckie) - 17:19
24. Adam Danił (AKB Knurów) - 17:23
25. Andrzej Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 17:26
26. Grzegorz Wójcik (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 17:30
27. Kazimierz Grycman (Radlin) - 17:38
28. Damian Mikołowicz (KB MOSiR Jastrzębie) - 17:55
29. Adam Murmyło (Sośnicowice) - 17:57
30. Stafan Sikora (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 17:58
31. Grzegorz Spyrka (KB MOSiR Jastrzębie) - 18:00
32. Tadeusz Motyka (UKS Junior Kamesznica) - 18:02
33. Piotr Korzeniowski (MOSiR Korfantów) - 18:03
34. Mirosław Gutt (RKS Energrtyk Rybnik) - 18:14
35. Kamil Żyrek (Żabnica ) - 18:16
36. Roland Kopiec (KS Polonia Łaziska) - 18:19
37. Damian Węgrzynowski (KS Polonia Łaziska) - 18:20
38. Ewa Fligert (Rybnik) - 18:24
39. Mirosław Sindera (TKKF Czeladź) - 18:26
40. Eugeniusz Sznapka (Skałka Świętochłowice) - 18:30
41. Andrzej Siwczyk (RKS Rybnik) - 18:32
42. Jan Bednarek (Wanderew Żory) - 18:35
43. Jerzy Tyc (Suratówka) - 18:36
44. Barbara Niewiedział (MOSiR Korfantów) - 18:37
45. Ryszard Gurgul (KWK Piast Bieruń) - 18:38
46. Ryszard Mrózek (Maratończyk Żory) - 18:42
47. Stefan Bluszcz (Forteca Świerklany) - 18:43
48. Henryk Szkatuła (Wodzisław Śląski) - 18:44
49. Tadeusz Kuczera (RKS Energetyk Rybnik) - 18:47
50. Aneta Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie) - 18:51
51. Mirosław Krywult (Bielsko-Biała) - 18:52
52. Jerzy Goj (www.pawlowski.pl) - 18:55
53. Anna Wójtowicz (MOSiR Korfantów) - 19:00
54. Zdzisław Nalepka (Jastrzębie) - 19:10
55. Bogdana Ciepłak (Rybnik) - 19:12
56. Zbigniew Połomski (KB MOSiR Jastrzębie) - 19:15
57. Jan Kaleta (LKS Świt Cięcina) - 19:23
58. Stanisław Piaszczyk (Górki Wielkie) - 19:25
59. Ryszard Wołoszyn (Bielsko Biała) - 19:30
60. Zbigniew Radomski (TKKF Beskidek Bielsko Biała) - 19:46
61. Monika Kania (AZS AWF Katowice) - 19:47
62. Demetriusz Reda (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 19:54
63. Tomasz Grochowina (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 19:58
64. Kazimierz Firlej (PZU SA Baca Radziechowy) - 19:59
65. Paweł Korba (Sośninowice) - 20:00
66. Stanisław Dyrlaga (UKS Junior Kamesznica) - 20:10
67. Kamil Brożek (KB MOSiR Jastrzębie) - 20:15
68. Jan Ficoń (FAMED S.A. Żywiec) - 20:19
69. Bogusława Kupczak (Brzuśnik) - 20:25
70. Michał Balbus (MOSiR Czeladź) - 20:28
71. Marian Werner (KS Diament Jastrzębie) - 20:33
72. Franciszek Suchy (TKKF Beskidek Bielsko Biała) - 20:42
73. Władysław Marszałek (Żywiec) - 20:43
74. Mirosław Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 20:44
75. Jerzy Tomecki (Chromik Mysłowice) - 20:44
76. Tadeusz Wilk (MOSiR Czeladź) - 20:46
77. Katarzyna Pepel (KS Polonia Łaziska) - 20:50
78. Krzysztof Nosal (KS Diament Jastrzębie) - 20:53
79. Mariusz Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 20:54
80. Piotr Godzic (Jastrzębie) - 20:55
81. Tadeusz Spyrka (KB MOSiR Jastrzębie) - 21:05
82. Ryszard Krępuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 21:07
83. Kamila Wojtowicz (MOSiR Korfantów) - 21:11
84. Michał Grzenia (KS Diament Jastrzębie) - 21:13
85. Leszek Niemiec (Ślimak Bytków) - 21:15
86. Zbigniew Golas (MOSiR Czeladź) - 21:20
87. Jacek Nitka (Górnik Brzeszcze) - 21:21
88. Henryk Błaszczyk (THERMA Tychy) - 21:22
89. Jan Talik (TKKF Groniczek Bielsko Biała) - 21:27
90. Emil Pawlik (Oaza Radziechowy) - 21:29
91. Norbert Sielski (Rybnik) - 21:33
92. Anna Balbus (AZS AWF Katowice) - 21:38
93. Andrzej Figura (LKS Świt Cięcina) - 21:41
94. Anna Kapuścińska (Skałka Świętochłowice) - 21:49
95. Andrzej Katana (KS Diament Jastrzębie) - 21:52
96. Teodor Sikora (KB MOSiR Jastrzębie) - 21:53
97. Małgorzata Piątek (Żywiec) - 22:00
98. Adam Tyc (Suratówka) - 22:05
99. Edward Kurek (KB MOSiR Jastrzębie) - 22:09
100. Łukasz Oślizło (KS Polonia Łaziska) - 22:10
101. Sabina Papała (KS Polonia Łaziska) - 22:11
102. Anna Kurek (KB MOSiR Jastrzębie) - 22:12
103. Sławomir Niedbała (K.Cz. Pędziwiatr Gliwice) - 22:13
104. Agata Latusek (KS Polonia Łaziska) - 22:14
105. Ewelina Bednarczyk (MOSiR Korfantów) - 22:23
106. Iwona Szymczak (KS Polonia Łaziska) - 22:25
107. Józef Piątek (Żywiec) - 22:27
108. Mirosław Granzul (ROTONET S.C. Czeladź) - 22:32
109. Jerzy Doluk (KS Diament Jastrzębie) - 22:36
110. Tomasz Żywioł (Cieszyn) - 22:55
111. Marian Marzeć (Maratończyk Żory) - 22:56
112. Agnieszka Godzic (Jastrzębie) - 23:00
113. Piotr Kufel (Łodygowice) - 23:15
114. Daria Mendecka (KS Polonia Łaziska) - 23:27
115. Krzysztof Gabrysz (Gliwice) - 23:30
116. Katarzyna Żmuda (KB MOSiR Jastrzębie) - 23:39
117. Stanisław Stolarczyk (LKS Świt Cięcina) - 24:02
118. Patrycja Kurkowska (KB MOSiR Jastrzębie) - 24:12
119. Tadeusz Ruszczymek (RKS Energetyk Rybnik) - 24:13
120. Kazimierz Łopatka (Skałka Świętochłowice) - 24:22
121. Henryk Biskupiak (AKS Mikołów) - 24:30
122. Tadeusz Janiczek (MOSiR Czeladź) - 24:35
123. Ewa Wiśniewska (Jastrzębie) - 24:36
124. Eugeniusz Kot (MOSiR Czeladź) - 25:08
125. Sabina Wojtyczka (KS Polonia Łaziska) - 25:09
126. Edward Skoneczny (KS Diament Jastrzębie) - 25:27
127. Agata Skoneczny (KS Diament Jastrzębie) - 25:45
128. Elżbieta Kusiak (KS Diament Jastrzębie) - 25:45
129. Krzysztof Gadowski (Prezydent Jastrzębia) - 25:52
130. Michał Ogierman (Pawłowice) - 26:18
131. Barbara Jakubczyk (MOSiR Czeladź) - 26:34
132. Marek Skalski (Bytom) - 26:35
133. Iwona Prokop (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 26:36
134. Natalia Oślizło (KS Polonia Łaziska) - 27:12
135. Anna Wiśniewska (KS Diament Jastrzębie) - 27:23
136. Grażyna Wilińska (KS Diament Jastrzębie) - 28:11
137. Jerzy Brodziak (KS Diament Jastrzębie) - 28:26
138. Beata Piłatowska (KS Diament Jastrzębie) - 28:51
139. Tadeusz Żywioł (Cieszyn) - 28:54
140. Maria Biernat (PZU S.A. Baca Radziechowy) - 29:00
141. Urszula Brodziak (KS Diament Jastrzębie) - 29:20
142. Sabina Brodziak (KS Diament Jastrzębie) - 30:56
143. Róża Piorun (KS Diament Jastrzębie) - 31:07
144. Danuta Żywioł (Cieszyn) - 32:35

Kategoria - dziewcząt
1. Sabina Papała (KS Polonia Łaziska) - 22:11
2. Ewelina Bednarczyk (MOSiR Korfantów) - 22:23
3. Daria Mendecka (KS Polonia Łaziska) - 23:27
4. Agata Skoneczny (KS Diament Jastrzębie) - 25:45
5. Natalia Oślizło (KS Polonia Łaziska) - 27:12
6. Sabina Brodziak (KS Diament Jastrzębie) - 30:56

Kategoria juniorek
1. Aneta Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie) - 18:51
2. Kamila Wojtowicz (MOSiR Korfantów) - 21:11
3. Iwona Szymczak (KS Polonia Łaziska) - 22:25
4. Katarzyna Żmuda (KB MOSiR Jastrzębie) - 23:39
5. Patrycja Kurkowska (KB MOSiR Jastrzębie) - 24:12
6. Ewa Wiśniewska (Jastrzębie) - 24:36
7. Sabina Wojtyczka (KS Polonia Łaziska) - 25:09
8. Urszula Brodziak (KS Diament Jastrzębie) - 29:20

Kategoria - K-20 (20-34 lat)
1. Barbara Niewiedział (MOSiR Korfantów) - 18:37
2. Anna Wójtowicz (MOSiR Korfantów) - 19:00
3. Monika Kania (AZS AWF Katowice) - 19:47
4. Katarzyna Pepel (KS Polonia Łaziska) - 20:50
5. Anna Balbus (AZS AWF Katowice) - 21:38
6. Anna Kurek (KB MOSiR Jastrzębie) - 22:12
7. Agata Latusek (KS Polonia Łaziska) - 22:14
7. Agnieszka Godzic (Jastrzębie) - 23:00
8. Iwona Prokop (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 26:36

Kategoria K-35 (35-49 lat)
1. Ewa Fligert (Rybnik) - 18:24
2. Bogdana Ciepłak (Rybnik) - 19:12
3. Bogusława Kupczak (Brzuśnik) - 20:25
4. Małgorzata Piątek (Żywiec) - 22:00
5. Elżbieta Kusiak (KS Diament Jastrzębie) - 25:45
6. Barbara Jakubczyk (MOSiR Czeladź) - 26:34
7. Anna Wiśniewska (KS Diament Jastrzębie) - 27:23
8. Grażyna Wilińska (KS Diament Jastrzębie) - 28:11
9. Beata Piłatowska (KS Diament Jastrzębie) - 28:51
10. Róża Piorun (KS Diament Jastrzębie) - 31:07

Kategoria K-50 (50 i więcej lat)
1. Anna Kapuścińska (Skałka Świętochłowice) - 21:49
2. Maria Biernat (PZU S.A. Baca Radziechowy) - 29:00
3. Danuta Żywioł (Cieszyn) - 32:35

Kategoria chłopców
1. Rafał Szwajnoch (KB MOSiR Jastrzębie) - 17:10
2. Grzegorz Spyrka (KB MOSiR Jastrzębie) - 18:00
3. Piotr Korzeniowski (MOSiR Korfantów) - 18:03
4. Kamil Żyrek (Żabnica ) - 18:16
5. Roland Kopiec (KS Polonia Łaziska) - 18:19
6. Zbigniew Połomski (KB MOSiR Jastrzębie) - 19:15
7. Kamil Brożek (KB MOSiR Jastrzębie) - 20:15
8. Mariusz Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 20:54
9. Tadeusz Spyrka (KB MOSiR Jastrzębie) - 21:05
10. Michał Grzenia (KS Diament Jastrzębie) - 21:13
11. Andrzej Katana (KS Diament Jastrzębie) - 21:52
12. Łukasz Oślizło (KS Polonia Łaziska) - 22:10
13. Jerzy Brodziak (KS Diament Jastrzębie) - 28:26

Kategoria juniorów
1. Adam Szczuka (KS Naprzód Rydułtowy) - 15:24
2. Paweł Skuza (Sprint Bielsko Biała) - 16:13
3. Rafał Gałuszka (KS Polonia Łaziska) - 16:17
4. Grzegorz Pisarek (KB MOSiR Jastrzębie) - 16:22
5. Daniel Mura (KS Naprzód Rydułtowy) - 16:54
6. Łukasz Borsukiewicz (KS Naprzód Rydułtowy) - 16:56
7. Tomasz Ciepłak (ZSB Rybnik) - 17:04
8. Damian Czyż (KB MOSiR Jastrzębie) - 17:06
9. Damian Mikołowicz (KB MOSiR Jastrzębie) - 17:55
10. Mirosław Gutt (RKS Energrtyk Rybnik) - 18:14
11. Demetriusz Reda (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 19:54

Kategoria M-20 (20-29 lat)
1. Patrycjusz Szwajnoch (KB MOSiR Jastrzębie) - 14:54
2. Jarosław Pałczyk (AZS AWF Katowice) - 14:57
3. Jarosław Gniewek (Dezerter Bielsko Biała) - 15:06
4. Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie) - 15:15
5. Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 15:36
6. Krzysztof Bąk (Sprint Bielsko Biała) - 15:36
7. Damian Zawierucha (KB MOSiR Jastrzębie) - 15:45
8. Adam Murmyło (Sośnicowice) - 17:57
9. Damian Węgrzynowski (KS Polonia Łaziska) - 18:20
10. Zdzisław Nalepka (Jastrzębie) - 19:10
11. Tomasz Grochowina (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 19:58
12. Paweł Korba (Sośninowice) - 20:00
13. Leszek Niemiec (Ślimak Bytków) - 21:15
13. Sławomir Niedbała (K.Cz. Pędziwiatr Gliwice) - 22:13
14. Michał Ogierman (Pawłowice) - 26:18

Kategoria M-30 (30-39 lat)
1. Waldemar Zajega (OL-NAR Olkusz) - 16:37
2. Wiesław Piętka (AZS AWF Katowice) - 16:40
3. Jarosław Prokop (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 16:42
4. Adam Danił (AKB Knurów) - 17:23
5. Andrzej Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 17:26
6. Grzegorz Wójcik (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 17:30
7. Kazimierz Grycman (Radlin) - 17:38
8. Jerzy Tyc (Suratówka) - 18:36
9. Ryszard Wołoszyn (Bielsko Biała) - 19:30
10. Mirosław Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 20:44
11. Krzysztof Nosal (KS Diament Jastrzębie) - 20:53
12. Jacek Nitka (Górnik Brzeszcze) - 21:21
13. Adam Tyc (Suratówka) - 22:05
14. Marek Skalski (Bytom) - 26:35
15. Tadeusz Żywioł (Cieszyn) - 28:54

Kategoria M-40 (40-49 lat)
1. Artur Smotryk (Tychy) - 16:25
2. Zbigniew Fijałkowski (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 17:02
3. Mirosław Dziergas (Starostwo Żywieckie) - 17:19
4. Tadeusz Motyka (UKS Junior Kamesznica) - 18:02
5. Mirosław Sindera (TKKF Czeladź) - 18:26
6. Eugeniusz Sznapka (Skałka Świętochłowice) - 18:30
7. Andrzej Siwczyk (RKS Rybnik) - 18:32
8. Ryszard Gurgul (KWK Piast Bieruń) - 18:38
9. Ryszard Mrózek (Maratończyk Żory) - 18:42
10. Henryk Szkatuła (Wodzisław Śląski) - 18:44
11. Mirosław Krywult (Bielsko-Biała) - 18:52
12. Jerzy Goj (www.pawlowski.pl) - 18:55
13. Jan Kaleta (LKS Świt Cięcina) - 19:23
14. Stanisław Piaszczyk (Górki Wielkie) - 19:25
15. Kazimierz Firlej (PZU SA Baca Radziechowy) - 19:59
16. Stanisław Dyrlaga (UKS Junior Kamesznica) - 20:10
17. Jan Ficoń (FAMED S.A. Żywiec) - 20:19
18. Władysław Marszałek (Żywiec) - 20:43
19. Zbigniew Golas (MOSiR Czeladź) - 21:20
20. Henryk Błaszczyk (THERMA Tychy) - 21:22
21. Mirosław Granzul (ROTONET S.C. Czeladź) - 22:32
22. Jerzy Doluk (KS Diament Jastrzębie) - 22:36
23. Marian Marzeć (Maratończyk Żory) - 22:56
24. Edward Skoneczny (KS Diament Jastrzębie) - 25:27
25. Krzysztof Gadowski (Prezydent Jastrzębia) - 25:52

Kategoria M-50 (50-59 lat)
1. Jerzy Finster (MOSiR Czechowice) - 17:15
2. Stafan Sikora (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 17:58
3. Jan Bednarek (Wanderew Żory) - 18:35
4. Stefan Bluszcz (Forteca Świerklany) - 18:43
5. Tadeusz Kuczera (RKS Energetyk Rybnik) - 18:47
6. Zbigniew Radomski (TKKF Beskidek Bielsko Biała) - 19:46
7. Michał Balbus (MOSiR Czeladź) - 20:28
8. Marian Werner (KS Diament Jastrzębie) - 20:33
9. Franciszek Suchy (TKKF Beskidek Bielsko Biała) - 20:42
10. Tadeusz Wilk (MOSiR Czeladź) - 20:46
11. Piotr Godzic (Jastrzębie) - 20:55
12. Jan Talik (TKKF Groniczek Bielsko Biała) - 21:27
13. Emil Pawlik (Oaza Radziechowy) - 21:29
14. Andrzej Figura (LKS Świt Cięcina) - 21:41
15. Józef Piątek (Żywiec) - 22:27
16. Tomasz Żywioł (Cieszyn) - 22:55
17. Piotr Kufel (Łodygowice) - 23:15
18. Stanisław Stolarczyk (LKS Świt Cięcina) - 24:02
19. Tadeusz Ruszczymek (RKS Energetyk Rybnik) - 24:13

Kategoria M-60 (60 i więcej lat)
1. Jerzy Tomecki (Chromik Mysłowice) - 20:44
2. Ryszard Krępuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 21:07
3. Norbert Sielski (Rybnik) - 21:33
4. Teodor Sikora (KB MOSiR Jastrzębie) - 21:53
5. Edward Kurek (KB MOSiR Jastrzębie) - 22:09
6. Krzysztof Gabrysz (Gliwice) - 23:30
7. Kazimierz Łopatka (Skałka Świętochłowice) - 24:22
8. Henryk Biskupiak (AKS Mikołów) - 24:30
9. Tadeusz Janiczek (MOSiR Czeladź) - 24:35
10. Eugeniusz Kot (MOSiR Czeladź) - 25:08




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności