www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JERZY ZAWIERUCHA ZWYCIĘZCĄ ZŁOTEJ 50-TKI 26/11/2003


Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie) zwyciężył w klasyfikacji generalnej pierwszej edycji cyklu biegów pod nazwą 'Złota 50-tka'. Do łącznego wyniku wliczano sumę czasów czterech biegów o łącznej długości 50 km, a były to: Półmaraton o Puchar Starosty Żywieckiego (21 km, 13.04.2003 - Żywiec), Bieg Dudka (15 km, 31.05.2003 - Radziechowy), Bieg na Pilsko (9 km, 27.07.2003 - Korbielów) i Bieg o Puchar Prezydenta Jastrzębia (5 km - 16.11.2003).

Wyniki:

Klasyfikacja generalna
1. Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie)- 03:04.19,12
2. Jarosław Gniewek (Bielsko-Biała) - 03:12.02,56
3. Waldemar Zajega (Nowmar Olkusz) - 03:19.11,78
4. Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 03:25.08,45
5. Damian Zawierucha (KB MOSiR Jastrzębie) - 03:27.09.00
6. Artur Smotryk (MKS Centrum Dzięgielów) - 03:29.34,04
7. Mirosław Dziergas (Starostwo Powiatowe Żywiec) - 03:37.14,66
8. Andrzej Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 03:42.21,75
9. Anna Balbus (AZS AWF Katowice) - 03:44.44,50
10. Stefan Sikora (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 03:47.53,04
11. Ryszard Gurgul (KWK Piast) - 03:48.16,28
12. Tadeusz Motyka (UKS Junior Kamesznica) - 03:50.27,17
13. Małgorzata Piątek (Żywiec) - 03:50.48,77
14. Grzegorz Wójcik (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 03:52.31,32
15. Stanisław Dyrlaga (Baca Radziechowy) - 04:04.32,97
16. Mirosław Krywult (Bielsko-Biała) - 04:05.32,91
17. Zbigniew Radomski (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 04:06.48,20
18. Tadeusz Wilk (TKKF Saturn Czeladź) - 04:18.43,01
19. Mirosław Sindera (TKKF Czeladź) - 04:19.21,85
20. Stanisław Piaszczyk (Górki Wielkie) - 04:20.42,80
21. Władysław Marszałek (Oaza Rodzin Żywieckich) - 04:21.26,58
22. Jerzy Tomecki (Chromik Mysłowice) - 04:25.18,10
23. Ryszard Wołoszyn (Bielsko-Biała) - 04:26.08,21
24. Michał Balbus (TKKF Saturn Czeladź) - 04:32.54,42
25. Emil Pawlik (Oaza Rodzin Żywieckich) - 04:35.01,86
26. Jan Talik (LUKS Groniczek Bielsko-Biała) - 04:42.21,54
27. Piotr Kufel (Łodygowice) - 05:05.36,75
28. Mirosław Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 05:12.27,75
29. Tadeusz Janiczek (MOSiR Czeladź) - 05:15.24,06
30. Henryk Biskupiak (AKS Mikołów) - 06:03.30,04

Kategoria 20-29 lat
1. Jerzy Zawierucha (KS Diament Jastrzębie)- 03:04.19,12
2. Jarosław Gniewek (Bielsko-Biała) - 03:12.02,56
3. Mariusz Matuszewski (KB MOSiR Jastrzębie) - 03:25.08,45
4. Damian Zawierucha (KB MOSiR Jastrzębie) - 03:27.09.00

Kategoria 30-39 lat
1. Waldemar Zajega (Nowmar Olkusz) - 03:19.11,78
2. Andrzej Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 03:42.21,75
3. Grzegorz Wójcik (TKKF Jastrząb Ruda Śląska) - 03:52.31,32
4. Ryszard Wołoszyn (Bielsko-Biała) - 04:26.08,21
5. Mirosław Piłatowski (KS Diament Jastrzębie) - 05:12.27,75

Kategoria 40-49 lat
1. Artur Smotryk (MKS Centrum Dzięgielów) - 03:29.34,04
2. Mirosław Dziergas (Starostwo Powiatowe Żywiec) - 03:37.14,66
3. Ryszard Gurgul (KWK Piast) - 03:48.16,28
4. Tadeusz Motyka (UKS Junior Kamesznica) - 03:50.27,17
5. Stanisław Dyrlaga (Baca Radziechowy) - 04:04.32,97
6. Mirosław Krywult (Bielsko-Biała) - 04:05.32,91
7. Mirosław Sindera (TKKF Czeladź) - 04:19.21,85
8. Stanisław Piaszczyk (Górki Wielkie) - 04:20.42,80
9. Władysław Marszałek (Oaza Rodzin Żywieckich) - 04:21.26,58

Kategoria 50-59 lat
1. Stefan Sikora (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 03:47.53,04
2. Zbigniew Radomski (TKKF Beskidek Bielsko-Biała) - 04:06.48,20
3. Tadeusz Wilk (TKKF Saturn Czeladź) - 04:18.43,01
4. Michał Balbus (TKKF Saturn Czeladź) - 04:32.54,42
5. Emil Pawlik (Oaza Rodzin Żywieckich) - 04:35.01,86
6. Jan Talik (LUKS Groniczek Bielsko-Biała) - 04:42.21,54
7. Piotr Kufel (Łodygowice) - 05:05.36,75

Kategoria pow. 60 lat
1. Jerzy Tomecki (Chromik Mysłowice) - 04:25.18,10
2. Tadeusz Janiczek (MOSiR Czeladź) - 05:15.24,06
3. Henryk Biskupiak (AKS Mikołów) - 06:03.30,04

Kategoria generalna kobiet
1. Anna Balbus (AZS AWF Katowice) - 03:44.44,50
2. Małgorzata Piątek (Żywiec) - 03:50.48,77




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności