www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 200 27/01/2018


Dziewięćdziesięciu pięciu uczestników wzięło udział w dwusetnym biegu cieszyńskiej edycji zawodów 'ParkRun'.
W tym gronie dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonał Bartosz Misiak z Czeskiego Cieszyna. 


Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Marcin Franek z Cieszyna, a na trzeciej pozycji uplasował się Grzegorz Wowry również z Cieszyna.
W gronie kobiet najlepsza okazała się Kateřína Supiková.

Warto wspomnieć, że czwarty na mecie Andrzej Łukasiak z Cieszyna uzyskał najlepszy czas w swojej grupie wiekowej we wszystkich sobotnich biegach w naszym kraju. 

Napisać należy jeszcze, że debiut w dzisiejszym Parkrunie zanotowało dziesięciu zawodników, dzięki czemu liczba biegaczy, którzy przynajmniej raz pokonali trasę nad Olzą wzrosła do magicznej liczby tysiąc.


Więcej zdjęć - http://www.sport.olza.pl/pl/galeria/biegi/cieszynski-parkrun-bieg-nr-200/3630/



Wyniki:

1 Bartosz Misiak 0:17.47 M (30-34)
2 Grzegorz Wowry 0:18.06 M (35-39)
3 Marcin Franek 0:18.13 M (40-44)
4 Andrzej Łukasiak 0:19.03 M (55-59)
5 Artur Brachaczek 0:19.18 M (50-54)
6 Klaudiusz Wowry 0:19.40 M (15-17)
7 Marcin Olszowski 0:20.17 M (35-39)
8 Szymon Masarski 0:20.18 M (15-17)
9 Krzysztof Lipiński 0:20.21 M (35-39)
10 nieznany    
11 Vratislav Pietrzyk 0:20.32 M (40-44)
12 Dariusz Niedzielski 0:20.36 M (35-39)
13 Lesław Tomczyk 0:20.55 M (55-59)
14 Artur Więcław 0:20.56 M (40-44)
15 Stanisław Kawecki 0:20.59 M (45-49)
16 Rafał Kusy 0:21.22 M (40-44)
17 Stanisław Orlicki 0:21.37 M (55-59)
18 Mariusz Radomski 0:21.41 M (45-49)
19 Mirosław Niemiec 0:21.42 M (45-49)
20 Kateřína Supiková 0:22.03 K (11-14)
21 Krzysztof Szczypka 0:22.21 M (35-39)
22 Piotr Rzepecki 0:22.30 M (18-19)
23 Kamil Parchański 0:22.32 M (15-17)
24 Robert Przybyłek 0:22.36 M (18-19)
25 Jakub Aksamit 0:22.49 M (25-29)
26 Marek Morawiec 0:22.50 M (30-34)
27 Kinga Kowalska 0:22.51 K (40-44)
28 Marek Matykiewicz 0:22.58 M (50-54)
29 Janusz Kowalski 0:22.59 M (40-44)
30 Marek Wawreczko 0:23.03 M (30-34)
31 Jacek Czyż 0:23.05 M (40-44)
32 Krzysztof Kusy 0:23.11 M (50-54)
33 Mariusz Supik 0:23.15 M (45-49)
34 Leonarda Czyż 0:23.24 K (40-44)
35 Janusz Raszka 0:23.45 M (50-54)
36 Mateusz Mikrut 0:23.57 M (35-39)
37 Grzegorz Ogierman 0:24.02 M (35-39)
38 Łukasz Warchoł 0:24.22 M (35-39)
39 Robert Marosz 0:24.37 M (30-34)
40 Łukasz Stępień 0:24.45 M (35-39)
41 Marta Zdejszy 0:24.51 K (11-14)
42 Aleksandra Kusy 0:24.52 K (11-14)
43 Dawid Sikora 0:24.56 M (11-14)
44 Piotr Targosz 0:25.06 M (40-44)
45 Katarzyna Zastawny 0:25.14 M (35-39)
46 Leszek Bujok 0:25.14 M (40-44)
47 Jacek Krawczyk 0:25.16 M (40-44)
48 Kamil Wereszczyński 0:25.20 M (30-34)
49 Wojciech Wenglorz 0:25.22 M (20-24)
50 Arkadiusz Grygierek 0:25.23 M (35-39)
51 Marcin Wenglorz 0:25.41 M (25-29)
52 Marcin Skęczek 0:25.45 M (40-44)
53 Piotr Kubicius 0:25.49 M (35-39)
54 Grzegorz Komajda 0:25.57 M (30-34)
55 Jarosław Kędzior 0:26.11 M (40-44)
56 Marcin Kędzior 0:26.12 M (11-14)
57 Dorota Sikora 0:26.17 K (35-39)
58 Józefa Chrobok 0:26.22 K (55-59)
59 Gerard Chrobok 0:26.22 M (55-59)
60 Bożena Rzepecka 0:26.24 K (50-54)
61 Weronika Masarska 0:26.46 K (15-17)
62 Andrzej Kamela 0:26.48 M (25-29)
63 Milan Benesz 0:27.03 M (35-39)
64 Katarzyna Cieślar 0:27.09 K (30-34)
65 Bartłomiej Szczypka 0:27.32 M (10)
66 Katarzyna Brzuska 0:27.40 K (40-44)
67 Mariusz Kaczmarczyk 0:27.43 M (30-34)
68 Vít Hovjadský 0:27.50 M (50-54)
69 Martyna Wowry 0:27.50 K (11-14)
70 Dorota Greń 0:28.16 K (30-34
71 Ewelina Zachurzok 0:28.42 K (30-34)
72 Gabriela Kropka 0:29.08 K (30-34)
73 Urszula Gębala 0:29.11 K (55-59)
74 nieznany    
75 Mateusz Nowak 0:29.44 M (11-14)
76 Dominika Szklorz 0:30.00 K (25-29)
77 Aneta Malinowska 0:30.04 K (40-44)
78 Grzegorz Salachna 0:30.05 M (45-49)
79 Elżbieta Pszonka 0:30.43 K (25-29)
80 Dorota Ryszkowska 0:30.57 K (35-39)
81 Patrycja Kubica 0:30.58 K (30-34)
82 Anna Nowak 0:33.00 K (35-39)
83 Katarzyna Szubarska-Kasprzycka 0:33.44 K (45-49)
84 Katarzyna Adamus 0:33.45 K (35-39)
85 Maria Brańczyk 0:36.52 K (10)
86 nieznany    
87 Renata Brańczyk 0:36.59 K (35-39)
88 Łukasz Brańczyk 0:37.00 M (35-39)
89 Damian Smus 0:37.17 M (25-29)
90 nieznany    
91 Karina Szymanek 0:37.35 K (40-44)
92 Mateusz Wojtas 0:37.50 M (11-14)
93 Marzena Konieczna 0:38.45 K (40-44)
94 Kamil Targosz 0:44.59 M (10)
95 Aneta Targosz 0:45.20 K (30-34)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności