www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON 19/06/2018


Liczne grono naszych zawodników wzięło udział w 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie, który odbył się w minioną sobotę w stolicy Dolnego Śląska.
Z nich pierwszy na mecie zameldował Arkadiusz Albrecht z Jastrzębia-Zdroju.


Wyniki:

1 Mangistu Zelalem Etiopia 1:03.51 M-20 (1)
2 Szymon Kulka Ropa 1:05.21 M-20 (2)
3 Cosmas Mutuku Kyeva Kenia 1:05.55 M-30 (1)
4 Artur Kozłowski Sieradz 1:06.17 M-30 (2)
5 Tibor Sahajda Słowacja 1:06.34 M-20 (3)
6 Arkadiusz Gardzielewski Wrocław 1:09.04 M-30 (3)
. ... ... ... ...
187 Arkadiusz Albrecht Jastrzębie-Zdrój 1:25.35 M-40 (47)
602 Ireneusz Zieliński Jastrzębie-Zdrój 1:32.19 M-40 (179)
666 Michał Bujok Zebrzydowice 1:33.24 M-20 (148)
704 Tomasz Kmita Jastrzębie-Zdrój 1:33.49 M-20 (158)
839 Łukasz Lamparski Górki Wielkie 1:35.03 M-40 (322)
1119 Marek Dudziak Jaworze 1:37.47 M-30 (430)
1138 Rafał Pietroszek Strumień 1:37.55 M-20 (230)
1266 Mariusz Pawliczek Jastrzębie-Zdrój 1:38.50 M-30 (483)
1608 Marek Morawiec Cieszyn 1:41.03 M-30 (616)
1878 (K-121) Katarzyna Piecha Jastrzębie-Zdrój 1:42.56 K-20 (36)
1916 Adrian Sobel Jastrzębie-Zdrój 1:43.09 M-30 (722)
2063 Piotr Sojka Bąków 1:44.05 M-30 (778)
2470 Marek Kulpa Międzyrzecze 1:46.10 M-30 (923)
2501 (K-212) Barbara Piwiszkis Jastrzębie-Zdrój 1:46.21 K-30 (101)
2685 Andrzej Roseger Cieszyn 1:47.17 M-30 (1000)
2709 Damian Huba Cieszyn 1:47.24 M-30 (1012)
2710 Damian Początek Ochaby Małe 1:47.24 M-20 (422)
2089 (K-253) Anna Caniboł Gołkowice 1:47.59 K-20 (67)
2847 Bartosz Tochowicz Goleszów 1:48.14 M-40 (888)
2988 Patryk Weygand Jastrzębie-Zdrój 1:48.57 M-30 (101)
3880 Henryk Barabosz Cieszyn 1:53.17 M-20 (591)
4355 Artur Furmaniuk Cieszyn 1:55.26 M-30 (1527)
5109 Andrzej Zabiegliński Jastrzębie-Zdrój 1:58.26 M-30 (1743)
5198 (K-806) Katarzyna Pasławska Jastrzębie-Zdrój 1:58.48 K-40 (229)
5647 (K-947) Barbara Wójcik-Krzyżowska Jastrzębie-Zdrój 2:00.34 K-40 (424)
5738 Gerard Chrobok Cieszyn 2:00.57 M-50 (324)
5816 (K-1006) Anna Gorzelak Jastrzębie-Zdrój 2:01.18 K-30 (448)
5818 Zbigniew Gorzelak Jastrzębie-Zdrój 2:01.18 M-40 (1657)
6147 (K-1125) Józefa Chrobok Cieszyn 2:02.56 K-40 (318)
6249 Wiesław Torbiński Jastrzębie-Zdrój 2:03.23 M-60 (99)
6808 Marcin Bębenek Jastrzębie-Zdrój 2:06.22 M-30 (2181)
7000 (K-1446) Beata Bajcar Chybie 2:07.27 K-40 (346)
7013 (K-1454) Beata Raźniak Jastrzębie-Zdrój 2:07.29 K-40 (441)
7020 (K-1458) Małgorzata Biela Jastrzębie-Zdrój 2:07.31 M-40 (443)
7508 Bartosz Frątczak Jastrzębie-Zdrój 2:10.12 K-30 (2346)
7571 (K-1685) Barbara Popek Jastrzębie-Zdrój 2:10.28 K-40 (531)
7620 (K-1709) Joanna Trzcińska Jastrzębie-Zdrój 2:10.45 K-20 (383)
7632 (K-1713) Agnieszka Huba Jastrzębie-Zdrój 2:10.51 K-30 (718)
7673 (K-1737) Sylwia Bondarczuk Międzyrzecze 2:11.05 K-40 (544)
8601 Daniel Izdebski Jastrzębie-Zdrój 2:17.18 M-30 (2578)
8929 (K-2348) Aneta Betańska Jastrzębie-Zdrój 2:19.37 K-40 (747)
8961 Mikołaj Baliś Jaworze 2:19.52 M-20 (1059)
9104 Michał Jasiński Jastrzębie-Zdrój 2:21.11 M-30 (2658)
9133 (K-2450) Agnieszka Badach Jastrzębie-Zdrój 2:21.27 K-40 (782)
9135 (K-2451) Katarzyna Gizyńska Jastrzębie-Zdrój 2:21.29 K-30 (991)
9123 (K-2495) Izabela Główczyk Jastrzębie-Zdrój 2:22.03 K-40 (794)
9710 (K-2753) Barbara Płaska Jastrzębie-Zdrój 2:27.11 K-40 (866)
9877 (K-2860) Joanna Rowicka Jastrzębie-Zdrój 2:29.13 K-50 (134)
9904 (K-2874) Patrycja Grzelak Jastrzębie-Zdrój 2:29.36 K-30 (1168)
9920 (K-2887) Ewelina Nowak Jastrzębie-Zdrój 2:29.53 K-40 (902)
10025 Wojciech Mazur Pierściec 2:31.12 M-40 (2339)
10114 (K-2995) Monika Myśliwiec Jastrzębie-Zdrój 2:32.49 K-40 (949)
10117 (K-2998) Justyna Wiśniewska Jastrzębie-Zdrój 2:32.50 K-30 (1208)
10118 (K-2999) Kamila Sury-Wiśniewicz Jastrzębie-Zdrój 2:32.53 K-40 (951)
10226 Marek Margielewski Jastrzębie-Zdrój 2:35.31 M-20 (1185)
10260 (K-3079) Małgorzata Tyczyńska Pogwizdów 2:36.06 K-50 (149)
10429 (K-3173) Beata Słupecka Jastrzębie-Zdrój 2:41.00 K-40 (1005)
10458 (K-3190) Izabela Perkowska Jastrzębie-Zdrój 2:41.52 K-50 (155)
10657 (K-3315) Katarzyna Badach Jastrzębie-Zdrój 2:51.40 K-20 (742)
10708 Adrian Pagieła Pogwizdów 2:55.43 M-20 (1218)
10723 (K-3358) Małgorzata Mikusz-Mazur Pierściec 2:57.03 K-30 (1328)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności