www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXX CROSS ŚWIĘTOJAŃSKI IM. JANA MARKA 25/06/2018


Adam Jamiński z Tychów został zwycięzcą XXX Jubileuszowego Crossu Świętojańskiego im. Jana Marka, który odbył się w minioną sobotę w Pogórzu.
Drugie miejsce zajął Mateusz Wolnik z miejscowości Lyski, trzecie - Marcin Kubica z Bielska-Białej, a czwarte najlepszy z naszych zawodników Andrzej Włoch z Marklowic Górnych.

Wśród kobiet, podobnie jak przed rokiem, najlepsza okazała się reprezentantka LKS Pogórze, Jadwiga Dybczyńska z Górek Wielkich.


Wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross Świętojański - klasyfikacja generalna.pdf


W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Barbara Wojtyła z Pogórza, Jadwiga Dybczyńska, Eugenisza Szafarczyk z Ochab Małych, Marcin Kubica, Adam Jamiński, Grzegorz Szulik z Jastrzębia-Zdroju, Arkadiusz Firla z Cieszyna, Zenon Dudzik z Katowic oraz Andrzej Wymysło z Piekar Śląskich.


Wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross Świętojański - klasyfikacja w kategoriach.pdf


W kategorii mieszkańców powiatu cieszyńskiego na najwyższym stopniu podium stanęli: Jadwiga Dybczynska i Andrzej Włoch, natomiast w gronie mieszańców Pogórza triumfowali: Barbara Wojtyła oraz Wojciech Wojtyła.


Wyniki:

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross Świętojański - klasyfikacja powiat cieszyński.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross Świętojański - klasyfikacja Pogórze.pdf



Tradycyjnie bieg główny poprzedziły biegi młodzieżowe, w których ze zwycięstw cieszyli się: Julia Chromik z Pogórza, Roksana Pastuszak z Kończyc Małych, Kamila Andrzejewska z Pogórza, Lena Zawadzka z Krapkowic, Aleksandra Wojtyła z Pogórza, Patryk Kamel z Bąkowa, Maciej Lachowski z Łazówj, Wiktor Wrona z Górek Wielkich, Piotr Matuszny z Pogórza oraz Wojciech Dziadek z Pogórza.



Wyniki:

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - Mini Cross.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - Mały Cross.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - klasa V-VI dziewczyny.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - klasa V-VI chłopcy.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - klasa III-IV dziewczyny.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - klasa III-IV chłopcy.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - klasa I-II dziewczyny.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - klasa I-II chłopcy.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - przedszkolaki dziewczyny.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - przedszkolaki chłopcy.pdf




Nie zabrakło też rywalizacji 'kijkarzy'. Tu najlepsi okazali się Kamila Kościelny z Gorzyc oraz Arkadiusz Pustówka z Hażlacha.


Wyniki: 

http://www.sport.olza.pl/public/XXX Cross wyniki - marsz Nordic Walking.pdf






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności