www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 222 30/06/2018


Grzegorz Wowry z Cieszyna wygrał dwieście dwudziesty drugi bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'ParkRun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął - Wiesław Sikora z Ustronia, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Klaudiusz Wowry z Cieszyna.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Kinga Kowalska z Pogwizdowa.


Wyniki:

1 Grzegorz Wowry 0:18.27 M (35-39)
2 Wiesław Sikora 0:19.08 M (40-44)
3 Klaudiusz Wowry 0:19.25 M (15-17)
4 Artur Brachaczek 0:19.36 M (50-54)
5 Mirosław Niemiec 0:19.46 M (45-49)
6 Grzegorz Wawrzeczka 0:19.58 M (25-29)
7 David Wawreczka 0:19.58 M (35-39)
8 Artur Więcław 0:20.25 M (40-44)
9 Przemysław Cohla 0:20.34 M (35-39)
10 Pavel Czylok 0:20.36 M (40-44)
11 Lesław Tomczyk 0:21.07 M (55-59)
12 David Rajca 0:21.34 M (40-44)
13 Łukasz Brańczyk 0:22.10 M (35-39)
14 Marek Matykiewicz 0:22.25 M (50-54)
15 Maciej Nowiński 0:22.31 M (50-54)
16 Kinga Kowalska 0:22.41 K (40-44)
17 Krzysztof Kusy 0:23.04 M (50-54)
18 Zbigniew Ćwikla 0:23.22 M (45-49)
19 Leonarda Czyż 0:23.23 K (40-44)
20 Marek Maślanka 0:23.30 M (20-24)
21 Piotr Głuchowski 0:23.42 M (65-69)
22 Piotr Targosz 0:23.49 M (40-44)
23 Zbigniew Bujok 0:23.50 M (25-29)
24 Michał Botorek 0:23.59 M (35-39)
25 Jacek Czyż 0:24.01 M (40-44)
26 nieznany    
27 Grzegorz Komajda 0:24.06 M (30-34)
28 nieznany    
29 Marta Zdejszy 0:24.22 K (11-14)
30 Emil Trombik 0:24.30 M (65-69)
31 Janusz Raszka 0:24.38 M (50-54)
32 Dariusz Duraj 0:25.23 M (35-39)
33 Grzegorz Pastwa 0:25.26 M (45-49)
34 Magdalena Duraj 0:25.26 K (35-39)
35 Mateusz Kaczmarczyk 0:26.04 M (30-34)
36 Józefa Chrobok 0:26.11 K (45-49)
37 Bożena Rzepecka 0:26.12 K (50-54)
38 Martyna Wowry 0:26.17 K (11-14)
39 Kamila Franek 0:26.27 K (11-14)
40 Dorota Greń 0:27.04 K (30-34)
41 Dominika Szklorz 0:27.13 K (30-34)
42 Roman Polak 0:27.15 M (55-59)
43 Janusz Kowalski 0:27.49 M (40-44)
44 Magdalena Szlauer 0:27.50 K (35-39)
45 Leszek Bujok 0:27.50 M (40-44)
46 Agnieszka Halej 0:28.16 K (35-39)
47 Agnieszka Domagała 0:28.18 K (45-49)
48 Bronisław Byrtus 0:28.43 M (40-44)
49 Jakub Malinowski 0:29.01 M (11-14)
50 Katarzyna Brzuska 0:29.11 K (40-44)
51 Aneta Targosz 0:30.48 K (30-34)
52 nieznany    





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności