www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 247 22/12/2018


Wojciech Lichota ze Skoczowa wygrał dwieście czterdziesty siódmy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Marcin Franek z Cieszyna, który zaliczył sto pięćdziesiąty bieg w parkrunie, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się zawodnik MUKS SZS Cieszyn, Łukasz Żmija.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Kinga Kowalska z Pogwizdowa.


Wyniki:

1 Wojciech Lichota 0:18.23 M (30-34)
2 Marcin Franek 0:18.36 M (40-44)
3 Łukasz Żmija 0:18.45 M (15-17)
4 Mateusz Mola 0:18.47 M (18-19)
5 Szymon Masarski 0:19.41 M (15-17)
6 Martin Mazur 0:19.44 M (45-49)
7 David Wawreczka 0:20.27 M (35-39)
8 Andrzej Łukasiak 0:20.32 M (60-64)
9 Pavel Czylok 0:21.20 M (40-44)
10 Lesław Tomczyk 0:21.22 M (55-59)
11 Artur Więcław 0:22.17 M (40-44)
12 Maciej Nowiński 0:22.51 M (50-54)
13 Radomir Benesz 0:23.02 M (40-44)
14 nieznany    
15 Mirosław Niemiec 0:23.15 M (50-54)
16 Marek Morawiec 0:23.25 M (30-34)
17 Kinga Kowalska 0:23.36 K (40-44)
18 Alfred Benek 0:23.53 M (55-59)
19 Janusz Kowalski 0:23.55 M (40-44)
20 Jacek Czyż 0:24.19 M (45-49)
21 Leonarda Czyż 0:24.19 K (45-49)
22 Marcin Olszowski 0:24.23 M (40-44)
23 Tomáš Ryška 0:24.28 M (40-44)
24 nieznany 0:24.25 M (70-74)
25 Anna Bodnar 0:24.36 K (35-39)
26 Damian Stuchlik 0:25.02 M (30-34)
27 Rafał Kusy 0:25.35 M (40-44)
28 Paweł Malik 0:25.36 M (25-29)
29 Belinda Kaiser 0:25.59 K (40-44)
30 Lidia Joniec 0:26.02 K (35-39)
31 Aleksandra Tomecka 0:26.13 K (30-34)
32 Michaela Matisová 0:26.25 K (35-39)
33 Piotr Targosz 0:26.41 M (40-44)
34 Dorota Sikora 0:26.51 K (40-44)
35 Wiesław Sikora 0:26.54 M (40-44)
36 Józef Nizio 0:26.54 M (30-34)
37 Krzysztof Szubarski 0:27.09 M (40-44)
38 Katarzyna Brzuska 0:28.02 K (40-44)
39 Mariusz Kaczmarczyk 0:28.33 M (30-34)
40 Bożena Rzepecka 0:28.50 K (50-54)
41 Paulina Nizio 0:29.25 K (25-29)
42 Sylwia Bednarek 0:29.57 K (35-39)
43 Dominika Szklorz 0:30.28 K (30-34)
44 Stanisław Kawecki 0:37.50 M (45-49)
45 Katarzyna Adamus 0:38.04 K (40-44)
46 Józefa Chrobok 0:38.05 K (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności