www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 248 27/12/2018


Michal Ostruszka z Czeskiego Cieszyna wygrał dwieście czterdziesty ósmy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce we wczorajszej rywalizacji zajął Wojciech Lichota ze Skoczowa, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Piotr Rzepka ze Świętochłowic.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Kinga Kowalska z Pogwizdowa.


Wyniki:

1 Michal Ostruszka 0:18.37 M (25-29)
2 Wojciech Lichota 0:19.02 M (30-34)
3 Piotr Rzepka 0:19.46 M (25-29)
4 Martin Mazur 0:20.29 M (45-49)
5 David Wawreczka 0:20.35 M (35-39)
6 Andrzej Łukasiak 0:20.36 M (60-64)
7 Artur Olszewski 0:21.17 M (30-34)
8 Lesław Tomczyk 0:21.42 M (55-59)
9 Jiří Konieczny 0:22.02 M (55-59)
10 Łukasz Brańczyk 0:22.10 M (35-39)
11 Artur Więcław 0:22.16 M (40-44)
12 Mirosław Niemiec 0:22.29 M (50-54)
13 Bartłomiej Soter 0:22.48 M (30-34)
14 Bartosz Tochowicz 0:22.49 M (45-49)
15 nieznany    
16 David Rajca 0:23.19 M (40-44)
17 Piotr Więckowski 0:23.21 M (40-44)
18 René Benek 0:23.22 M (40-44)
19 Alfred Benek 0:23.57 M (55-59)
20 Kinga Kowalska 0:23.59 K (40-44)
21 Janusz Kowalski 0:24.00 M (40-44)
22 Leonarda Czyż 0:24.30 K (45-49)
23 Dorota Maniszewska 0:25.01 K (40-44)
24 Łukasz Skrzypczak 0:25.02 M (40-44)
25 Piotr Rzepecki 0:25.21 M (18-19)
26 nieznany    
27 Paweł Malik 0:25.31 M (25-29)
28 Tomáš Ryška 0:25.37 M (40-44)
29 Marta Zdejszy 0:26.02 K (11-14)
30 Katarzyna Cieślar 0:26.10 K (30-34)
31 Agnieszka Pałyga 0:26.12 K (30-34)
32 Klaudia Piątek-Olszewska 0:26.27 K (25-29)
33 Belinda Kaiser 0:26.28 K (40-44)
34 Stanisław Kawecki 0:26.30 M (45-49)
35 Dorota Sikora 0:26.37 K (40-44)
36 Wiesław Sikora 0:26.39 M (40-44)
37 Dorota Greń 0:26.41 K (30-34)
38 Renata Brańczyk 0:27.41 K (35-39)
39 Krzysztof Szubarski 0:27.42 M (40-44)
40 Gerard Chrobok 0:27.45 M (55-59)
41 Gabriela Benková 0:28.04 K (40-44)
42 Bożena Rzepecka 0:28.50 K (50-54)
43 Andrzej Rzepecki 0:28.50 M (50-54)
44 Piotr Targosz 0:30.28 M (40-44)
45 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:31.07 K (45-49)
46 Aneta Targosz 0:34.40 K (35-39)
47 Beata Tokarska 0:48.05 K (50-54)
48 Teresa Kowalowska 0:48.10 K (50-54)
49 Józefa Chrobok 0:48.11 K (45-49)
50 nieznany    
51 nieznany    
52 Magdalena Zdejszy 0:49.52 K (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności