www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







18. PZU CRACOVIA MARATON 29/04/2019


Kenijczyk Cyprian Kotut wygrał 18. PZU Cracovia Maraton, który odbył się w ostatnią niedzielę kwietnia w grodzie Kraka.
Z licznego grona naszych zawodników pierwszy na mecie zameldował się Wojciech Lizak z Jastrzębia-Zdroju.


Wyniki:


18. PZU Cracovia Maraton (28.04.2019)

1 Cyprian Kotut Kenia 2:09.18 M-18 (1)
2 Kentaro Nakamoto Japonia 2:11.34 M-30 (1)
3 Philip Cheruiyot Kangogo Kenia 2:13.46 M-30 (2)
4 Josehphat Kiprono Leting Kenia 2:14.40 M-40 (1)
5 Hammington Kimaiyo Cherop Kenia 2:15.26 M-18 (2)
6 Hassane Ahouchar Maroko 2:15.40 M-40 (2)
. ... ... ... ...
33 Wojciech Lizak Jastrzębie-Zdrój 2:45.20 M-30 (12)
42 Mateusz Przystał Międzyrzecze 2:48.56 M-30 (18)
110 Arkadiusz Firla Cieszyn 2:58.35 M-40 (32)
139 Paweł Mencewicz Gołkowice 3:00.28 M-40 (45)
382 Paweł Wantulok Cieszyn 3:15.53 M-18 (45)
413 Jacek Piechaczek Jastrzębie-Zdrój 3:17.05 M-40 (149)
457 Michał Hejna Skrzyszów 3:18.52 M-30 (188)
538 Michał Jakubowski Ustroń 3:21.40 M-30 (222)
564 Szymon Stańczak Skoczów 3:22.29 M-40 (205)
637 Grzegorz Ogierman Cieszyn 3:24.48 M-40 (234)
687 Przemysław Wybraniec Cieszyn 3:26.08 M-40 (249)
743 Irenusz Krzanowski Rudzica 3:27.44 M-18 (91)
752 Tomasz Kmita Jastrzębie-Zdrój 3:27.52 M-18 (93)
884 Rafał Bryła Jastrzębie-Zdrój 3:29.47 M-30 (322)
915 Krystian Dynia Jastrzębie-Zdrój 3:30.18 M-30 (346)
993 Andrzej Grzonka Jastrzębie-Zdrój 3:31.55 M-40 (349)
1217 Damian Grucel Jastrzębie-Zdrój 3:37.15 M-30 (451)
1637 Rafał Michalik Wisła 3:44.52 M-30 (576)
1711 Marcin Bystrykowski Jastrzębie-Zdrój 3:45.52 M-40 (620)
1844 Paweł Janica Rudzica 3:48.05 M-18 (223)
1932 Artur Więcław Goleszów 3:49.45 M-40 (696)
2210 Janusz Malczyk Wisła 3:53.54 M-40 (790)
2231 Zbigniew Bujok Bażanowice 3:54.15 M-30 (726)
2329 Łukasz Stasikowski Gołkowice 3:55.24 M-30 (759)
2414 Mariusz Zienkiewicz Rudzica 3:56.32 M-40 (847)
2277 Mirosław Jackiewicz Jastrzębie-Zdrój 3:54.46 M-50 (245)
2447 Krzysztof Czarnecki Ustroń 3:46.57 M-40 (863)
2725 Adam Wyrembalski Jastrzębie-Zdrój 4:00.29 M-18 (311)
3078 Dariusz Cieślar Wisła 4:08.39 M-18 (354)
3218 Jacek Bochenek Skoczów 4:11.36 M-50 (345)
3409 Krzysztof Połeć Jastrzębie-Zdrój 4:14.53 M-30 (1033)
3417 Krzysztof Szubarski Pogwizdów 4:14.59 M-40 (1155)
3489 Artur Furmaniuk Cieszyn 4:16.22 M-40 (1179)
3631 Maria Bochenek Skoczów 4:19.51 K-50 (37)
3773 Rafał Nowak Pogwizdów 4:23.50 M-50 (412)
4059 Wiesław Torbiński Jastrzębie-Zdrój 4:31.39 M-60 (93)
4406 Jan Puzoń Ustroń 4:43.01 M-18 (494)
4460 (K-638) Anna Prochasek Skrbeńsko 4:44.29 K-18 (102)
4552 Zbigniew Urbaczka Jastrzębie-Zdrój 4:47.36 M-50 (493)
4608 (K-691) Aniela Kierat Górki Wielkie 4:50.23 K-50 (75)
4609 Zbigniew Kierat Górki Wielkie 4:50.24 M-50 (503)
4743 (K-733) Barbara Popek Jastrzębie-Zdrój 4:56.41 K-40 (275)
4825 (K-763) Anna Janica-Jurak Rudzica 5:01.39 K-18 (117)
4975 (K-816) Agnieszka Sawicka Jastrzębie-Zdrój 5:13.29 K-40 (299)


Handbike

1 Rafał wilk Rzeszów 1:10.35
2 Rafał Szumiec Zielonki 1:14.04
3 Krzysztof Plewa Sromowce Niżne 1:18.26
. ... ... ...
13 Krzysztof Owczarczyk Jastrzębie-Zdrój 1:38.27



Bieg Nocny - dystans: 10 km (27.04.2019)

1 Arkadiusz Gardzielewski Wrocław 0:29.45 M-30 (1)
2 Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo Kenia 0:30.05 M-18 (1)
3 Mathew Kosgei Kenia 0:30.36 M-18 (2)
. ... ... ... ...
248 Rafał Furmaniuk Strumień 0:43.45 M-18 (86)
261 Artem Miagkyj Jaworze 0:44.00 M-30 (93)
694 Artur Furmaniuk Cieszyn 0:49.44 M-40 (117)
706 Tomasz Mroczkowski Jastrzębie-Zdrój 0:49.50 M-40 (121)
726 (K-76) Anna Sikora Ustroń 0:50.02 K-40 (8)
922 Tomasz Bujok Wisła 0:51.31 M-18 (272)
945 Jakub Hajduga Godów 0:51.39 M-18 (282)
1002 Michał Wantulok Ustroń 0:51.58 M-40 (173)
1175 (K-182) Agnieszka Greń Brenna 0:53.03 K-18 (83)
1211 (K-195) Agnieszka Greene Ustroń 0:53.18 K-40 (28)
1638 Patryk Bujna Jastrzębie-Zdrój 0:55.45 M-18 (438)
2883 (K-930) Sara Karwot Cieszyn 1:02.38 K-18 (373)
3281 (K-1160) Izabela Janik Ustroń 1:05.36 K-30 (434)
3802 Marzena Zając Ustroń 1:12.49 K-18 (589)
3803 Adrianna Broda Ustroń 1:12.52 M-18 (590)
3841 (K-1499) Anna Stoły Harbutowice 1:14.12 K-18 (603)
3949 (K-1578) Katarzyna Guzy Zabłocie 1:21.37 K-18 (628)


14. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego - dystans:4,2 km (27.04.2019)

1 Hilary Kiptum Kimaiyo Kenia 0:12.02 M-20 (1)
2 Mathew Kosgei Kenia 0:12.04 M-20 (2)
3 Adam Czerwiński Wieliczka 0:12.30 M-30 (1)
. ... ... ... ...
217 Ireneusz Szypuła Jasienica 0:20.58 M-40 (29)
524 (K-201) Dorota Szypuła Jasienica 0:27.51 K-40 (34)


Cracovia Maraton na Rolkach (27.04.2019)

1 Reinis Znotins Łotwa 1:16.48 M-20 (1)
2 Paweł Ciężki Kraków 1:16.51 M-20 (2)
3 Ondřej Suchy` Czechy 1:21.24 M-30 (1)
. ... ... ... ...
57 Tomasz Leszko Jastrzębie-Zdrój 1:44.20 M-40 (12)
90 Ludwik Macura Ochaby Wielkie 1:55.10 M-60 (5)
158 Łukasz Radwański Jastrzębie-Zdrój 2:14.37 M-20 (26)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności