www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 280 28/07/2019


Grzegorz Wowry z Cieszyna wygrał dwieście osiemdziesiąty bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce we wczorajszej rywalizacji zajął Marcin Mirocha z Bielska-Białej , natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Martin Mazur z Czeskiego Cieszyna. 
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Samanta Górniak z Cieszyna.

 
Wyniki:

1 Grzegorz Wory 0:18.48 M (35-39)
2 Marcin Mirocha 0:18.52 M (35-39)
3 Martin Mazur 0:19.06 M (45-49)
4 Klaudiusz Wowry 0:19.14 M (15-17)
5 Vojtěch Bolek 0:19.28 M (40-44)
6 Artur Więcław 0:19.32 M (40-44)
7 Samanta Górniak 0:19.40 K (15-17)
8 Mirosław Niemiec 0:19.41 M (50-54)
9 Przemysław Przybyła 0:19.53 M (35-39)
10 Ondřej Gajda 0:20.30 M (15-17)
11 Łukasz Ołownia 0:20.31 M (35-39)
12 Andrzej Gozdek 0:20.31 M (40-44)
13 Zbigniew Bujok 0:21.09 M (30-34)
14 Lesław Tomczyk 0:21.36 M (55-59)
15 Agnieszka Ołownia 0:22.27 K (35-39)
16 Grzegorz Ogierman 0:22.27 M (40-44)
17 Rafał Ratajczak 0:22.31 M (50-54)
18 Weronika Masarska 0:23.00 K (15-17)
19 Krystian Mucha 0:23.10 M (10)
20 Stanisław Kawecki 0:23.12 M (45-49)
21 Sebastian Wyszyński 0:23.17 M (45-49)
22 Waldemar Kubić 0:23.23 M (40-44)
23 Michał Botorek 0:23.43 M (35-39)
24 Krzysztof Kusy 0:24.15 M (50-54)
25 Marek Gabzdyl 0:24.21 M (45-49)
26 Mariusz Żywioł 0:24.30 M (45-49)
27 Łukasz Warchoł 0:24.48 M (35-39)
28 Krzysztof Wanat 0:25.07 M (30-34)
29 Leonarda Czyż 0:25.11 K (45-49)
30 Piotr Głuchowski 0:25.30 M (65-69)
31 Alena Beneszová 0:25.51 K (35-39)
32 Milan Benesz 0:25.51 M (40-44)
33 Michaela Matisová 0:26.06 K (35-39)
34 Ales Knezik 0:26.11 M (40-44)
35 nieznany    
36 Agnieszka Tańska 0:26.39 K (35-39)
37 Józefa Chrobok 0:26.44 K (45-49)
38 Bożena Rzepecka 0:26.45 K (50-54)
39 Józef Nizio 0:26.45 M (30-34)
40 nieznany    
41 nieznany    
42 Klaudia Dzięgiel 0:27.31 K (25-29)
43 Marcin Jakubiec 0:27.31 M (40-44)
44 Robert Kominek 0:27.58 M (25-29)
45 Wojciech Zaręba 0:28.20 M (11-14)
46 Robert Jackson 0:28.29 M (45-49)
47 Hanna Padchnenkava 0:28.53 K (20-24)
48 Teodor Jackson 0:28.57 M (11-14)
49 Piotr Targosz 0:29.03 M (40-44)
50 Dorota Sikora 0:29.10 K (40-44)
51 Wiesław Sikora0 0:29.11 M (40-44)
52 Iwona Wawrzyk 0:29.42 K (50-54)
53 nieznany    
54 Zdeňka Šamšulová 0:31.49 K (35-39)
55 Adéla Stonawská 0:31.49 K (15-17)
56 Sylwester Kłoda 0:31.53 M (40-44)
57 Agnieszka Gozdek 0:32.14 K (40-44)
58 Wiktoria Gozdek 0:32.55 K (15-17)
59 Aneta Targosz 0:33.00 K (35-39)
60 Grzegorz Salachna 0:33.55 M (45-49)
61 nieznany    
62 Gabriela Kropka 0:38.44 K (30-34)
63 Beata Tokarska 0:42.41 K (50-54)
64 Teresa Kowalowska 0:43.03 K (50-54)
65 David Wawreczka 0:52.12 M (35-39)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności