www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTANIE PO ĆMOKU 14/10/2019


Spora grupa naszych zawodników wzięła udział w IV Nocnym Biegu po Pszczynie 'Lotanie po ćmoku'.
Z nich zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Marcin Szafarczyk z Ochab Małych, który linię mety przebiegł jako trzeci.


Wyniki:


Bieg na 6,7 km

1 Paweł Kosek Tychy 0:21.28
2 Roberto Dimiccoli Racibórz / Włochy 0:21.33
3 Marcin Szafarczyk Ochaby Małe 0:23.16
4 Piotr Śliwiński Gliwice 0:24.11
5 Marcel Polc Łaziska Górne 0:24.19
6 Bartłomiej Knopek Bieruń 0:24.19
. ... ... ...
11 Łukasz Ubda Cieszyn 0:25.23
33 Tomasz Warzecha Kończyce Wielkie 0:28.15
45 Marcin Ratka-Matejko Jastrzębie-Zdrój 0:29.07
79 Józef Matuszny Dzięgielów 0:30.31
81 (K-7) Gabriela Krupa Mnich 0:30.40
97 (K-9) Patrycja Bieszczad Jaworze 0:31.28
105 Kamil Janko Międzyrzecze Dolne 0:31.50
122 Paweł Schab Cieszyn 0:32.19
124 Cezary Paszkowski Cieszyn 0:32.26
125 Andrzej Pyć Jasienica 0:32.28
131 (K-14) Justyna Banaś Jaworze 0:32.56
132 Marcin Wach Iskrzyczyn 0:32.56
139 Piotr Włodarz Rudzica 0:33.15
160 (K-26) Barbara Komajda Cieszyn 0:34.08
172 Szymon Gruszka Chybie 0:34.29
174 Janusz Kawik Zebrzydowice 0:34.32
180 (K-33) Katarzyna Pasławska Jastrzębie-Zdrój 0:34.47
184 Wojciech Herdzina Chybie 0:34.57
191 (K-33) Katarzyna Brzuska Cieszyn 0:35.13
210 (K-48) Aneta Malinowska Cieszyn 0:36.01
219 (K-51) Aleksandra Mrozek Jastrzębie-Zdrój 0:36.10
231 (K-57) Marzena Orawiec Strumień 0:36.34
258 (K-70) Barbara Płaska Jastrzębie-Zdrój 0:37.08
264 Łukasz Krysta Ustroń 0:37.18
274 (K-80) Mirosława Student Jastrzębie-Zdrój 0:37.37
283 Leszek Bujok Ustroń 0:37.59
284 (K-88) Magdalena Szlauer Ustroń 0:38.00
287 (K-91) Beata Bajcar Chybie 0:38.03
290 (K-93) Agnieszka Huba Jastrzębie-Zdrój 0:38.08
296 (K-99) Joanna Trzcińska Jastrzębie-Zdrój 0:38.14
306 (K-105) Izabela Czerkowska Cieszyn 0:38.28
311 (K-110) Katarzyna Adamus Cieszyn 0:38.42
312 (K-111)   Ustroń 0:38.44
314 (K-112) Justyna Bąkowska Zebrzydowice 0:38.51
347 (K-137) Justyna Czauderna Cieszyn 0:40.01
348 (K-138) Ewa Mrógała Cieszyn 0:40.02
359 Rafał Kuś Rudzica 0:40.27
398 (K-171) Ewelina Gojdka Chybie 0:42.52
404 (K-174) Dorota Puda Mnich 0:43.19
417 Mikołaj Gruszka Chybie 0:43.47
433 Jacek Matuszyński Zebrzydowice 0:45.09


Marsz nordic walking na 6,7 km

1 Paweł Słupianek Katowice 0:40.07
2 Daniel Romanowski Rybnik 0:41.05
4 Tomasz Sadowski Sosnowiec 0:41.07
. ... ... ...
30 (K-15) Kinga Błaszczyk-Samsel Jastrzębie-Zdrój 0:52.23
31 (K-16) Dominika Włochyńska Jastrzębie-Zdrój 0:52.25
37 (K-22) Beata Tokarska Cieszyn 0:53.33
39 (K-24) Barbara Jakubiec Cieszyn 0:53.47
60 (K-42) Magdalena Sosna-Siąkała Jastrzębie-Zdrój 0:56.56
71 (K-52) Krystyna Wolak Jastrzębie-Zdrój 0:59.21
76 (K-57) Magdalena Zdejszy Cieszyn 0:59.57
79 (K-60) Elżbieta Król Chybie 1:00.42
86 (K-64) Marzena Welet Ochaby Małe 1:01.33
87 (K-65) Małgorzata Sabiniok Ochaby Małe 1:01.34
88 (K-66) Dorota Dulat Ochaby Małe 1:01.37





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności