www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 292 19/10/2019


Mateusz Mola z Wilamowic wygrał dwieście dziewięćdziesiąty drugi bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Szymon Masarski z Cieszyna, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Martin Mazur z Czeskiego Cieszyna.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.

 
Wyniki:

1 Mateusz Mola 0:18.26 M (18-19)
2 Szymon Masarski 0:18.48 M (15-17)
3 Martin Mazur 0:19.36 M (45-49)
4 Andrzej Łukasiak 0:20.25 M (60-64)
5 Dariusz Serafin 0:20.31 M (50-54)
6 Łukasz Brańczyk 0:20.32 M (35-39)
7 Adam Zelek 0:20.43 M (45-49)
8 Mirosław Niemiec 0:21.21 M (50-54)
9 Janusz Dadok 0:21.29 M (30-34)
10 Krystian Mucha 0:21.40 M (10)
11 David Wawreczka 0:21.51 M (35-39)
12 Mateusz Zelek 0:22.15 M (11-14)
13 Weronika Masarska 0:22.19 K (15-17)
14 Rafał Brzózka 0:22.27 M (40-44)
15 Zbigniew Ćwikła 0:22.34 M (45-49)
16 Krzysztof Kusy 0:22.40 M (50-54)
17 Zbigniew Bujok 0:22.40 M (30-34)
18 David Rajca 0:23.26 M (40-44)
19 Damian Stuchlik 0:23.33 M (30-34)
20 Janusz Raszka 0:24.09 M (40-44)
21 Leonarda Czyż 0:24.12 K (45-49)
22 Dariusz Gorycki 0:24.12 M (50-54)
23 Piotr Głuchowski 0:24.20 M (65-69)
24 Bożena Rzepecka 0:24.33 K (50-54)
25 Sebastian Mucha 0:24.34 M (40-44)
26 Piotr Targosz 0:25.15 M (40-44)
27 Daniel Niedoba 0:25.17 M (35-39)
28 Mariusz Kaczmarczyk 0:25.31 M (30-34)
29 Alena Beneszová 0:25.32 K (35-39)
30 Pavel Czylok 0:25.32 M (40-44)
31 Marcin Wenglorz 0:25.33 M (25-29)
32 nieznany    
33 Grzegorz Ogierman 0:25.44 M (40-44)
34 Renata Brańczyk 0:25.45 K (35-39)
35 Miroslav Marťák 0:25.55 M (50-54)
36 Jan Stuchlik 0:25.56 M (55-59)
37 Bartosz Tochowicz 0:26.03 M (50-54)
38 Marcin Jakubiec 0:26.04 M (40-44)
39 Martina Ciencialová 0:27.13 K (45-49)
40 Katarzyna Gorycka 0:27.24 K (50-54)
41 Kacper Wójcik 0:27.37 M (20-24)
42 Bartosz Kaleta 0:27.42 M (20-24)
43 Klaudia Dzięgiel 0:28.00 K (25-29)
44 Aneta Malinowska 0:28.06 K (40-44)
45 Wiesław Sikora 0:28.09 M (40-44)
46 Dorota Sikora 0:28.12 K (40-44)
47 David French 0:29.19 M (55-59)
48 nieznany    
49 Iwona Wawrzyk 0:30.07 K (50-54)
50 Hanna Padchynenkava 0:30.48 K (20-24)
51 Erika Beneszová 0:32.01 K (10)
52 Aneta Targosz 0:32.05 K (35-39)
53 Radomír Benesz 0:32.07 M (40-44)
54 Inga Sirek 0:35.18 K (10)
55 Michał Sirek 0:35.20 M (35-39)
56 Kaja Sirek 0:36.16 K (10)
57 Izabela Sirek 0:36.18 K (35-39)
58 Vladislava Beneszová 0:36.43 K (35-39)
59 Przemysław Podżorski 0:36.54 M (30-34)
60 Dariusz Sanicki 0:37.48 M (35-39)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności