www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







20. PKO MARATON POZNAŃ 22/10/2019


Liczna grupa naszych zawodników wzięła udział w 20. PKO Maratonie Poznań, który odbył się w minioną niedzielę w stolicy Wielkopolski.
Z nich najlepiej zaprezentował się Sebastian Bartnik z Jastrzębia-Zdroju, plasując się w pierwszej 'setce'.


Wyniki:

1 Cosma Keyva Kenia 2:15.05 M-30 (1)
2 Raymond Kemboi Chemungor Kenia 2:13.01 M-30 (2)
3 Mathew Kiptoo Kenia 2:15.58 M-30 (3)
. ... ... ... ...
96 Sebastian Bartnik Jastrzębie-Zdrój 2:55.17 M-40 (15)
156 Mateusz Przystał Międzyrzecze Górne 2:59.44 M-30 (81)
293 Sebastian Wyszyński Cieszyn 3:09.43 M-45 (31)
420 Ireneusz Krzanowski Rudzica 3:14.36 M-18 (59)
556 Andrzej Olborski Jastrzębie-Zdrój 3:19.45 M-50 (15)
762 Dominik Dostoł Łaziska 3:25.56 M-30 (325)
832 Łukasz Stasikowski Gołkowice 3:27.24 M-30 (349)
1095 Tomasz Białecki Jastrzębie-Zdrój 3:33.05 M-40 (235)
1106 Paweł Mencewicz Gołkowice 3:33.16 M-45 (143)
1132 Lesław Tomczyk Cieszyn 3:33.51 M-55 (28)
1236 Rafał Kusy Międzyświeć 3:36.31 M-40 (265)
1664 Rafał Michalik Wisła 3:46.02 M-30 (648)
1756 Łukasz Smolik Leszna Górna 3:47.48 M-18 (206)
2060 Janusz Malczyk Wisła 3:53.11 M-45 (273)
2154 (K-185) Barbara Piwiszkis Jastrzębie-Zdrój 3:54.38 K-30 (88)
2790 Zbigniew Gorzelak Jastrzębie-Zdrój 4:03.52 M-40 (629)
3078 Piotr Kubicius Kaczyce 4:09.48 M-30 (1019)
3123 Krzysztof Galas Chybie 4:10.24 M-40 (717)
3226 Krystian Dynia Jastrzębie-Zdrój 4:12.12 M-30 (1056)
3292 Piotr Michalski Ustroń 4:13.09 M-30 (1074)
3386 Artur Więcław Goleszów 4:14.46 M-40 (777)
3432 Marek Morawiec Cieszyn 4:15.25 M-30 (1111)
3521 Marcin Olszowski Cieszyn 4:17.05 M-40 (798)
3543 Jacek Czyż Cieszyn 4:17.30 M-45 (476)
3740 (K-441) Joanna Gorzelak Jastrzębie-Zdrój 4:21.20 K-30 (209)
3882 Mariusz Peleck Ustroń 4:23.56 M-45 (520)
3923 Krzysztof Szymik Jastrzębie-Zdrój 4:24.39 M-50 (209)
4335 Gerard Chrobok Cieszyn 4:32.59 M-55 (147)
4337 (K-590) Józefa Chrobok Cieszyn 4:33.00 K-45 (60)
4906 (K-758) Anna Kierat Górki Wielkie 4:46.31 K-55 (10)
5056 Krzysztof Szubarski Cieszyn 4:50.26 M-45 (640)
5473 (K-918) Anna Żbel Zebrzydowice 5:03.45 K-30 (384)
5474 Michał Żbel Zebrzydowice 5:03.45 M-40 (1131)
5514 Zbigniew Kierat Górki Wielkie 5:06.01 M-55 (196)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności